Aktivace Online Service

Jak aktivovat Loxone Services (Loxone Cloud služby)

Registrace Produktu

Vaše produkty můžete zaregistrovat na této stránce »

Zaregistrujte si Vaše produkty a získejte informace a aktualizace z první ruky! Vyplňte prosím v následujícím poli sériové číslo Vašeho produktu a klikněte na „Registrovat produkt“.

Přidání Loxone Service

Aktivace Loxone Service:
Chcete-li aktivovat Loxone Services, je nejdříve nutné zaregistrovat Váš Miniserver. Poté, co jste zadali sériové číslo Miniserveru, objeví se u přidaného Miniserveru možnost „Přidat Loxone Service“. Klikněte na „Přidat Loxone Service“ a zadejte identifikační číslo – licenční číslo pro Loxone Service (licenční číslo Vám bude okamžitě zasláno po zaplacení v Loxone online eshopu). Služba bude po zadání licenčního čísla ihned aktivována.

Přenesení Loxone Service na jiný Miniserver:
Pokud budete chtít přenést stávající Loxone Service na jiný Miniserver, klikněte na „Přenést“ a vyberte požadovaný Miniserver, na který se má služba přenést.

Prodloužení Loxone Services:
Pokud se chystáte prodloužit Loxone Services, klikněte u vypršené služby na „Prodloužit“ a vložte nové licenční číslo dané služby.

Přehled Cloud services

Řešení potíží

Níže jsou uvedeny některé běžné příčiny a řešení, pokud vaše Loxone služby nefungují podle očekávání. Pokud budete potřebovat další pomoc, obraťte se na nás.

Potřebujete pomoc s registrací?

Budeme rádi, když Vám budeme moci pomoct s Vaší registraci. Pokud budete mít potíže, ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře nebo LiveChatu.
Jak nás kontaktovat >>

Služba byla úspěšně aktivována, ale Caller Vás neupozorňuje o událostech v domě

Zkontrolujte prosím nastavení DNS na Miniserveru „http://adresa-miniserveru/admin“ a ujistěte se, že jsou vyplněny správné adresy DNS vašeho poskytovatele „DNS1“ a „DNS2“. Někdy to může vést k problémům, pokud používáte DNS adresu Gateway Routeru (např. Fritzbox).

attentionTip: Google poskytuje otevřenou službu DNS, můžete také použít službu DNS vašeho poskytovatele. Adresy DNS služeb, jsou „8.8.8.8“ a „8.8.4.4“.

 

Google DNS pro Loxone services