Automatizace budov
pro hotely a restaurace

Automatizace budov
pro hotely a restaurace

Jednotný systém automatizace všech technických zařízení v hotelu. Jednoduchá údržba a obsluha šetří čas provozovateli a personálu, snižuje náklady a zvyšuje komfort hostů. Spolehněte se u vašeho projektu na řešení připravené na budoucnost, nekonečnou škálovatelnost a celosvětovou síť tisíců Loxone Partnerů. Loxone hostům přináší zážitek od prvního vstupu do hotelu nebo pokoje, po celou dobu pobytu až do odjezdu.

Stovky referencí z celého světa

Prohlédněte si referenční projekty různých typů z různých zemí v naší databázi. Pomocí filtrů si můžete vybrat přesně to, co vás zajímá.

Úspory
od hrubé stavby
po každodenní provoz

S jednoduchou kabeláží a logickou strukturou jsou plánování, konfigurace a instalace svižné a šetří náklady. Loxone podporuje všechna běžná rozhraní a rychle rostoucí síť spoluprací zajišťuje prakticky neomezený výběr technického vybavení budov.

V následném provozu se naplno projeví, jak Loxone dokáže propojit všechny oblasti. Pracovní procesy zaměstnanců jsou jednodušší a efektivnější. Namísto nesčetných, jednotlivých systémů řízení technologií nabízí Loxone jednu atraktivní vizualizaci na vše. Drží se zásady, že zásahy uživatelů do automatizace se mohou omezit na minimum.

Ohlasy z oblasti hotelnictví

Díky našim dlouholetým zkušenostem s Loxone a jeho komponentům je pro nás bezpečnost rodin s dětmi v hotelu standardem, který vkládáme do všech našich projektů. «

Marcel Havlík

Loxone Gold Partner, CEO hm-smart

Loxone jsme chtěli hlavně kvůli vzdálenému ovládání pokojů a možnosti bezobslužného ubytování hostů. Jako bonus jsme dostali sledování časového využití wellness pro řízení spotřeby elektrické energie v jednotlivých apartmánech. «
Igor Doležal

La Bouda, majitel

Loxone využíváme ve výrobě vína i ubytování a dalších prostorách penzionu. Ovládání celé budovy se tak rozložilo do jednoho systému, což ještě snížilo pořizovací náklady. «

Jiří Harmáček

Loxone Silver Partner,
Vinařství a penzionu U Harmáčků, majitel

Integrace s platformou Hotres

Díky bezplatné integraci systému Loxone se systémem Hotres se vaše zařízení dostane na nejvyšší úroveň nezávislého provozu. Hotres je kompletní řešení pro správu nájemních nemovitostí, které si získalo důvěru celého odvětví. Spolupracuje s největšími platformami pro rezervaci ubytování (např. booking.com, Airbnb, Agoda, Expedia a mnoho dalších). Díky integraci s Loxone se správa nemovitosti, jejích parametrů a především přístupu k ní stává bezstarostnou.

Hospitality-Hotres
recepční

Řízení a správa pokojů

Příjezd, úklid a odjezd jdou ruku v ruce díky komunikaci se systémem PMS (Property Management System). Chytré funkce pokoje jako přístup, nálada osvětlení, zvuk, vytápění a klimatizace se po odhlášení hosta resetují na vámi definovaný standard – ať už se jedná o hotel na jednom místě nebo síť hotelů (klidně po celém světě).

osvětlení v jídelně hotelu

Design osvětlení v celém hotelu

To pravé světlo ve správný okamžik. Ať už se jedná o pracovní světlo, vytvoření správné nálady a atmosféry nebo ambientní osvětlení v interiéru i okolí hotelu. Loxone dokonale nasvítí i bazén. Jeden klik v restauraci aktivuje vhodnou světelnou náladu pro běžný provoz, večírek nebo mnoho dalších scénářů.

osvětlení loxone
žena v hotelovém pokoji

Zážitek pro hosty

Posláním Loxone je, aby se hosté cítili bezpečně a pohodlně. Světlo, klima, stínění, přístup a multimédia dávají dohromady jedinečný zážitek. V případě potřeby může být k dispozici intuitivní ovládání v tabletu či dotykovými tlačítky.

tančící pár

Audiozóny v celém hotelu

Kromě světel má zásadní vliv na dojem hostů i promyšlený zvukový design rozdělený do různých zón. S Loxone Audioserverem nebo Miniserverem Compact můžete přehrávat hudbu, hlášky i funkce alarmu do každého koutu hotelu.

tančící pár
muž s tabletem

Facility management a zabezpečení

Správa budovy nikdy nebyla jednodušší. Jedno rozhraní zobrazuje všechny dílčí oblasti a v případě mimořádných události jako úniku vody nebo požáru systém odešle oznámení a spustí řetězec alarmu. Ochrana proti bouřce a mrazu chrání stínění, zatímco klimatické senzory měří vlhkost, kvalitu vzduchu a teplotu v budově. Hotel chrání sebe i hosty.

technická místnost

Snížení nákladů na energii a emisí CO2

Vyšší efektivitu pracovních procesů doplňuje lepší hospodaření s energiemi. Na požadovanou teplotu jsou vytápěné pouze obsazené pokoje. Provozní náklady lze v době drahých energií znatelně snížit, pokud jsou využívány rozumně a neplýtvá se. Vedlejším, ale prospěšným účinkem je snížení emisí CO2 (uhlíkové stopy budovy).

technická místnost

Produkty Loxone speciálně pro hotelový průmysl

flex

Touch Pure Flex

Individuální ovládací prvek nejen pro hotelové pokoje. Přiřazeny jsou pouze funkce, které vaši hosté či zaměstnanci potřebují. Lze je využít třeba jako termostat a k regulaci teploty, která je měřena integrovaným čidlem teploty a vlhkosti. Pokud je v pokoji audio, lze jej rovněž ovládat pomocí tohoto flexibilního ovládacího prvku.

Touch Pure Flex
miniserver compact

Miniserver Compact

Miniserver Compact se vejde do každého rozvaděče a nabízí všechny moderní technologie Loxone. Díky vysokému výkonu je to řídicí jednotka budoucnosti pro každý typ místnosti. Řídí přístup, osvětlení, stínění, klima, větrání a multimédia.

miniserver compact

Silné značky spoléhají na Loxone

Řetězce

Kanceláře

Hotely

Automotive

Komerční

Logo BNP Paribas
Logo International Olympic Committee
Logo Modern Technology Systems
Logo Rahmhof
Logo Daikin
Logo Josko
Logo Raiffeisen Bank
Logo Xtention
Logo Delen Private Bank
Logo Jura
Logo Noark
Logo Rohrdorfer
Logo dpd
Logo Linz Airport
Logo Palfinger
Logo Volksbank
Logo Frankstahl
Logo MND
Logo Piqo Center
Logo Hotel Albrecht
Logo Grand Elisabeth
Logo Mandarin Oriental
Logo Regiojet
karolinka
hotel restart
Logo Ordino
Logo The Stay Inn
Logo Schladming Dachstein
katlov
Logo Parkhotel Hagenberg
u harmacku
Logo Deutsche Hospitality
la bouda
Logo Ponent
Logo Franks Oberstdorfer
natur resort
Logo River Loft
Logo Shell
Logo BistroBox
Logo Eni
Logo Vodafone
Logo Xtrafit
Logo Simmons Bar
Logo Calzedonia
Logo Spar
Logo Carrefour
Logo Flamingo
Logo Medusa
Logo Cineplexx
Logo Zara
Logo clever fit
Logo Globus
Logo Simmons Bar
Logo 60 seconds to napoli
Logo 365 Obrador
Logo Consum
Logo Hard Rock Cafe
Logo Sizeer
LG Orange
Logo bellaflora
Logo Coviran
Logo Lewiatan
Logo Vertias
Logo Audi
Logo Jaguar
Logo Lotus
Logo Volvo
Logo BMW
Logo Jeep
Logo Mercedes
Logo Dacia
Logo Kia
Logo Opel
Logo Ford
Logo Lamborghini
Logo Seat
Logo Hyundai
Logo VW
Logo Renault
Logo ACG Logistics
Logo CTP
Logo Jura
Logo Rijnstate
Logo ACS Logistics
Logo DHL
Logo Kika
Logo Urbanspace
Logo BizLink
Logo DPD
Logo Linaplast
Logo Whirlpool
Logo Budejovicky Budvar
Logo estamp
Logo Martinus
Logo Wuerth
Logo Bosch
Logo Galerie Teplice
Logo Neuman Aluminium

Chcete vědět více?

Tak do toho!

Jsme vám k dispozici a rádi vám ukážeme další možnosti Loxone. Nechte nám na sebe kontakt a ozveme se vám.

    • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
ikona konverzační bublina
Zdarma a bez závazků

Konzultace jsou bezplatné a k ničemu se jimi nezavazujete. Zvládneme ji případně i po telefonu, takže vám nezabere spoustu času.

ikona domu
Přímo
s odborníkem Loxone

Potřebné informace získáte přímo od našeho týmu, který za technologií stojí.