Váš domov ve správných rukách

Loxone má rozsáhlou síť instalačních partnerů, kteří se s naší pomocí stali odborníky na smart home. Díky jejich práci si již tisíce zákazníků v Česku a na Slovensku užívají bezproblémový a komfortní život v chytré domácnosti.

Nevíte, koho zvolit?
Rádi poradíme!

Pro každý projekt se může hodit jiný partner. Někdo je lepší na multimédia, jiný má naopak zkušenosti třeba s pasivními domy. Naše partnery známe velmi dobře. Rádi vám pomůžeme vybrat toho nejvhodnějšího pro váš projekt. Stačí nám poslat trochu informací o vašem projektu. Náš pracovník se vám ozve během jednoho pracovního dne.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Zažijte chytrou domácnost na vlastní kůži

Protože kolem pojmu chytrý dům panuje řada mýtů a zkreslených představ, snažíme se na příkladech ze života prakticky ukazovat, jak vám může domácí inteligence zpříjemnit bydlení a ušetřit čas, práci i peníze. Možnost něco osobně vidět a zkusit si to vydá za víc než tisíc slov.
V Českých Budějovicích vám na ploše cca 200 m² předvedeme běžné místnosti jako obývací pokoj, ložnici či koupelnu, i specialitky v podobě sauny nebo ovládání krbu. Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je žít v domácnosti s autopilotem.

Loxone partnerské showroomy
nejvýznamnejší partneři Loxone

Showroomy našich partnerů

Jsou České Budějovice pro vás daleko? Někteří z našich partnerů si zřídili vlastní showroom na různých místech v Česku a na Slovensku.

Pavlína Řeháková

Péče o zákazníky a partnery

+420 380 429 002 +421 233 872 132