Designéři a architekti

Začleňte Loxone do svých návrhů a dopřejte zákazníkům jedinečný životní styl. Desítky tisíc spokojených majitelů chytré domácnosti Loxone jsou zárukou, že spolupráce s námi přinese vám i vašim zákazníkům to nejlepší. Pojďte s dobou a navrhujte inteligentní bydlení.

Architektura, interiérový design, světelný design, kuchyňská studia,
zahradní architekti, …

Dům chytrý ve všech ohledech

Loxone integruje všechna potřebná zřízení, která společně vytváří skvěle fungující organismus. Hudba, stínění, světlo, alarm, topení, chlazení… – vše funguje v harmonii pro úplně nový zážitek z bydlení.

Funkce inteligentní domácnosti
Hardware vyvíjíme v harmonii se softwarem a každý produkt zapadá do promyšleného konceptu inteligentní domácnosti. Vše tak funguje perfektně a působí zcela přirozeně.

Nepředstavitelný komfort pro každého

S Loxone uspokojíte potřeby všech zákazníků. Rozsah využití je obrovský a neustále se rozšiřuje. Systém je lehce škálovatelný. Nabídne řešení pro nájemníky v bytech i majitele rozsáhlých rezidencí.

Z výhod chytrého bydlení mohou snadno profitovat i stávající objekty bez potřeby stavebních úprav a zásahů do elektroinstalace. Pro rekonstrukce a retrofit nabízíme řešení v podobě bezdrátové technologie Loxone Air.

Inteligentní správa energií

Důležitým tématem pro zákazníky je dnes rozhodně i energetická úspornost. Nové standardy přinášení větší nároky také na projekty rezidenčního bydlení. I s tím Loxone počítá. Inteligentní domácnost se postará o efektivní regulaci teploty (topení i klimatizace), odpojování nepotřebných spotřebičů či maximální využití energie z vlastních zdrojů.

Umění v harmonii s technologií – Loxone Pure

Pure: Za tímto názvem se skrývá řada prémiových designových produktů pro chytré domy. Pečlivě vybrané materiály, minimalismus, příjemný uživatelský zážitek – přinášejí exkluzivní pocit z bydlení i pro náročné.

Loxone ve vašem projektu

Máte zájem o spolupráci s Loxone? Rádi vám předvedeme, co vše můžete svým zákazníkům prostřednictvím Loxone nabídnout. Společně najdeme perfektní řešení pro každý váš projekt.

Poznejte možnosti v praxi

Přijďte se zdarma podívat do vzorové chytré domácnosti. Skutečnou přidanou hodnotu smart home Loxone poznáte až na vlastní kůži. Rezervovat si místo na prohlídce můžete tady.

Máte otázky?
Kontaktujte nás!

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pavel Lískovec

Branch Manager CZ

+420 774 55 31 31