Create Automation

Odstraňujeme zbytečné úkony, zbavujeme starostí a zjednodušujeme ovládání.

Naše vize

Na začátku byla jednoduchá vize: Domácnost za nás dělá to, co nechceme nebo nemůžeme dělat sami. Stará se o bezpečí naše i našeho majetku. Jednoduše se ovládá. Efektivně hospodaří s energiemi. Vždy víme, co se děje, a máme ji pod kontrolou kdekoli a kdykoli.

Situace dnes? Domov, hotel, kancelář nebo třeba průmysl: Systém Loxone se stará o kontrolní a automatizační úkoly všeho druhu. Usnadňuje a zjednodušuje tak život a práci již stovkám tisíc lidí po celém světě. Konec zbytečným úkonům, starostem a složitosti!

Napsali o nás

Loga

Společnost Loxone pravidelně přitahuje pozornost mnoha médií, která se o náš systém zajímají. Každý článek nabízí určitý pohled na naše poslání. Doporučujeme vám, abyste si tyto články pročetli a dozvěděli se více o našem podnikání, inovacích a vlivu, který máme na celý obor.

„Chtěl jsem systém dostatečně inteligentní, jednoduše použitelný a zároveň dostupný. Moje požadavky mi vzhledem k době, v níž žijeme, nepřišly nijak náročné. Aby se mi samo rozsvítilo správné světlo, když vstanu uprostřed noci z postele či aby se žaluzie samy naklápěly podle slunce.” 

Martin Öller
Zakladatel a CEO Loxone

Příběh Loxone

Vše začalo v roce 2008 v Rakousku. Thomase Mosera a Martina Öllera zaujala myšlenka inteligentního řízení technologií v domácnosti. Koneckonců třeba automobily už v té době uměly samy zaparkovat a řadu dalších věcí. Proč by také doma nemohly těžit z moderních technologií?

Martin i Thomas hledali praktickou domácí automatizaci pro své domy. Takové řešení ale na trhu nenašli. Přidaná hodnota nabízených technologií byla mizivá, použití komplikované a pořizovací náklady neúnosné.

Tudíž se rozhodli vytvořit si své řešení. Začali u vlastního bydlení a pokračovali jeho šířením do celého světa.

změna pojmu chytrá domácnost a počáteční dojmy Loxone

„Inteligentní domy Loxone mění význam slova domácnost. Například topení se spustí samo v pravý čas, aby byla teplota až dorazím domů přesně taková, jakou chci. Aniž bych musel cokoli udělat. Pokud je to nutné, vždy můžu zasáhnout, i když nejsem doma. A nic z toho neomezuje mé soukromí.”

Thomas Moser
Zakladatel a CEO Loxone

Loxone jako automatizace budov

Zpočátku jsme se soustředili pouze na řešení pro domácnosti, dnes najdete Loxone v projektech jakéhokoli druhu, od malého bytu k hotelům až po rozsáhlé budovy či výrobní haly. Postarali se o to naši partneři a zákazníci sami, kteří byli natolik ohromeni kvalitou a schopnostmi Loxone, že jej začali využívat i pro komerční nasazení. Vyslyšeli jsme jejich přání a systém tomu začali přizpůsobovat. 

Naše mise

Život v chytrém domě nevnímáme jako luxus nebo sci-fi. Je to pro nás standard bydlení současnosti. Základní myšlenka dvou zakladatelů provází práci všech Loxonautů den co den, krok za krokem. Více než 1 000 zaměstnanců po celém světě s vášní přináší na světlo světa řešení inteligentní domácnosti a budovy, které splní veškeré nároky současnosti i budoucnosti. Chceme, aby se Loxone stal novým standardem elektroinstalace po celém světě.

Nadšení, které mění svět

Díky desítkám tisíc hotových realizací Loxone v různých koutech světa již patříme mezi nejvýznamnější hráče na trhu. To ale nestačí. Hodláme pokračovat v usilovné práci, dokud svou misi nesplníme. Proto hledáme lidi, kteří chtějí měnit svět.

Chcete se dozvědět více?

Prolistujte si stránky plné inspirace, nápadů a odpovědí. Smart Times vám ukáží krásné stavby a známé tváře i předají cenné rady a zkušenosti. A mnoho dalšího!

Chcete se dozvědět více?

Žena si čte noviny Smart Times

Prolistujte si stránky plné inspirace, nápadů a odpovědí. Smart Times vám ukáží krásné stavby a známé tváře i předají cenné rady a zkušenosti. A mnoho dalšího!