Spolupráce s Loxone

Staňte se Loxone Partnerem

Chcete vydělávat tím, že budete instalovat nejmodernější technologie a podnikat na rychle rostoucím trhu? Zvolte špičkový ucelený systém, který vám umožní realizovat řízení a automatizaci domácností, budov i speciálních projektů. Jako Loxone Partner budete svým zákazníkům poskytovat služby od poradenství a plánování projektů, až po finální realizace a následnou péči. Přihlaste se na náš úvodní bezplatný Intro webinář, kde se dozvíte více!

Spolupráce s Loxone

Staňte se Loxone Partnerem

Chcete vydělávat tím, že budete instalovat nejmodernější technologie a podnikat na rychle rostoucím trhu? Zvolte špičkový ucelený systém, který vám umožní realizovat řízení a automatizaci domácností, budov i speciálních projektů. Jako Loxone Partner budete svým zákazníkům poskytovat služby od poradenství a plánování projektů, až po finální realizace a následnou péči. Přihlašte se na náš úvodní bezplatný Intro webinář, kde se dozvíte více!

8 důvodů, proč zvolit Loxone:

Icon Zertifikat

Naše mise? Váš úspěch!

Jsme na stejné lodi a váš úspěch je i náš úspěch. Z tohoto důvodu nabízíme nejen produkty pro testování a školení, ale také bezplatnou a okamžitě dostupnou podporu a osobní poradce, kteří vám rádi pomohou při plánování a prodeji.

Icon Ansprechpartner

Zkušený a silný partner

Začali jsme v garáži jako každý dobrý technologický start-up. Ale ty časy jsou za námi a na rozdíl od stovek dalších společností jsme měli to štěstí a uspěli. Nyní máme pobočky po celém světě, přes 28 000 instalačních partnerů a přes 10 let zkušeností. O to se můžete opřít.

Icon Gebäude

Jednoduchá obsluha

Při vývoji našich produktů věnujeme pozornost jedné důležité věci – každý elektrikář musí být schopen je správně nainstalovat. Ne jen zkušený programátor. Díky bezplatnému softwaru, který automaticky vytváří i vizualizaci, nebyla realizace inteligentní elektroinstalace nikdy snazší.

Icon Check

 Připravené bloky funkcí

Inteligentní ovládání si dnes našlo cestu do všech oblastí TZB. Vytápění, žaluzie, rekuperace, klimatizace, osvětlení, časovače, alarm… Díky Loxone získáte bezplatně již připravené a otestované funkční bloky, kterým je možné dále měnit parametry a upravovat je podle vlastních představ.

Icon shopping

Realizace jednoduchých i komplexních řešení

Loxone Miniserver je perfektním základem pro jakoukoli elektrickou instalaci. Pomůže vám implementovat nejen jednoduché, ale také komplexní funkce, které nezvládnou ani ta nejpokročilejší jednoúčelová zařízení na trhu. To vše díky přednastavenému softwaru zcela zdarma.

Icon Tree

Velikost projektu není podstatná

Nezáleží na tom, jak velký je váš projekt. Byt, dům, kancelář, hotel, farma nebo pivovar – pro každý projekt máme správnou technologii: od základních relé, řízení s 0-10 V až po speciální protokoly jako KNX, DALI, RS232 / RS485, Modbus nebo http příkazy.

Icon Support

Produkty na celý život

Elektrická instalace je investicí na celý život a podle toho vyvíjíme naše produkty. Softwarová podpora ve formě bezplatných aktualizací systému a aplikací i dlouhodobá životnost součástek je u nás samozřejmostí.

Icon Schnittstellen

Profesionální zabezpečení

Soukromí i zabezpečení bereme velmi vážně. Neprodáváme žádná data, nespoléháme se na cloud. Využíváme špičkové šifrování pro komerční nasazení, HTTPS, SSL, firewall, ochrany před útoky DDos a další prvky pro klid vás i vašich klientů.

Co na spolupráci říkají Loxone Partneři?

Loxone Partnery ohromil Loxone Campus. V jeho kulisách nám řekli, co je na spolupráci s Loxone nejlepší.

Jak to vidí, nám při návštěvě showroomu řekl Rudolf Černý, CEO v IKA CZECH s.r.o. (Loxone Gold Partner).

Loxone produkty

Komplexní řešení – pro  všechny projekty

Loxone nabízí komplexní automatizační řešení pro domácnosti, komerční budovy i speciální projekty. Všechny úkoly automatizace jsou prováděny spolehlivě a bez zbytečných komplikací. Jako Loxone Partner získáte všechny produkty pro svůj projekt od jednoho zdroje. Od moderní technologie osvětlení LED, přes zvukový systém až po odpovídající ovládací prvky – naše nabídka splní vaše očekávání. Speciálně navržené a koordinované výrobky zajišťují dokonalou interakci mezi zařízením a softwarem. Všechny produkty byly vytvořeny tak, aby při použití v automatizaci domácností a budov zaručovaly bezchybnou instalaci u zákazníka.

Collage Loxone Produktsortiment

Školení Loxone

Poznejte systém Loxone od A do Z a staňte se odborníkem v oblasti inteligentních instalací za pár dní. Ať už jste v systému Loxone nováčkem nebo již profesionálem, připravili jsme vhodné školení pro plánování funkcí, naše nové výrobky, instalaci, konfiguraci a prodej pro všechny. Rezervujte si místo hned při příštím školení Loxone.

Budoucí Loxone partner na odborném školení
Digital Experience Tour

Nejjednodušší způsob, jak přesvědčit zákazníky:

Loxone Digital Experience Tour

Chceme partery podporovat ve všem. Kromě technické podpory a plánování projektů chceme maximálně usnadnit prodej! Showroom má být jako nejmocnější prodejní nástroj dostupný pro každého.

Loxone Digital Experience Tour je novou a bezplatnou alternativou či doplňkem showroomu pro naše partnery. Velmi jednoduše a s minimem nákladů snadno předvedete spoustu funkcí a produktů Loxone. Co potřebujete, je bezplatná aplikace Digital Experience Tour a v ideálním případě místnost vybavenou systémem Loxone, aby si zákazník odnesl ještě intenzivnější zážitek.

Loxone v číslech

Přes

250 000

realizovaných projektů

Přes

28 000

Loxone Partnerů

Již ve více než

100

zemích

Srdce systému Loxone: Miniserver

Miniserver je vybaven 24V vstupy, které vám umožní přidat jakékoli ovládací tlačítko, kontakt okna, snímač rozbití skla, snímač přítomnosti a další komponenty. Osm relé je použitelných univerzálně, protože jsou beznapěťové (24 V, 230 V). Loxone nabízí technologii s názvem Loxone Tree, díky které jsme významně snížili množství použité kabeláže.

Špičková konfigurace s Loxone Config

Silné stránky našeho konfiguračního softwaru:

 • Více než 150 připravených funkčních bloků
 • Jednoduchá a intuitivní práce
 • Automatické programování
 • Automatické plánování projektu a příprava nabídky
 • Bezplatné aktualizace
 • Snadné testování v režimu simulace

Staňte se Loxone partnerem v několika krocích

Vstup do partnerského programu Loxone je velmi snadný. Pokud jsou splněny všechny nezbytné požadavky a vaše žádost bude schválena, okamžitě začnete využívat výhody a obdržíte status partnera Loxone.

Logo Loxone Registered Partner

Stačí se zaregistrovat na našich stránkách a můžete nakupovat se základními slevami. Slevy závisí na velikosti nákupu.

Logo Loxone Silver Partner

Po získání uvítacího balíčku a úspěšném absolvování školení Expert dosáhnete na status Loxone Silver Partner. Od této chvíle jste připraveni realizovat nejrůznější projekty.

Logo Loxone Gold & Platinum Partner  

Realizací různých projektů získáte zkušenosti a zdokonalíte znalosti používání našeho systému. Tímto způsobem dosáhnete na povýšení do statusu Gold nebo Platinum a získáte další výhody.

Další možnosti spolupráce

Otázky a odpovědi

Proč se místo Registered Partnera stát Silver Partnerem?

Jako Silver Partner již budete certifikovaným partnerem Loxone. V rámci Uvítacího balíčku (Demokufr) získáte za zvýhodněnou cenu produkty, s nimiž získáte první praxi se systémem Loxone, naberete know-how na školení a produkty z Demokufru pak můžete využít do své první instalace. Získáte speciální slevu na vlastní projekt, první projekt, showroom apod. Zároveň máte vyšší základní slevu na produkty, která se ještě zvyšuje postupem na vyšší partnerské úrovně. Zároveň budete uvedeni ve vyhledávání partnerů na webu Loxone. Celou dobu vás budeme podporovat, abyste se zdokonalil v plánování, konfiguraci, instalaci a prodeji v oblasti automatizace budov. Každoroční školení vám pomůže udržet si vždy aktuální informace o softwaru a hardwaru.

Jaké požadavky musím splnit, abych se mohl stát Loxone Partnerem?

Jako Loxone Partner se ujmete realizace projektů inteligentní automatizace a řízení všeho druhu – od poradenství a plánování až po realizaci a její budoucí správu a rozšiřování. Tím si zajistíte spokojené zákazníky. Přijetí do Partnerského programu Loxone nic nepřekáží. Zaregistruje se nyní v e-shopu, nakupujte přímo a využijte atraktivní slevy. Předpokladem je vaše působení v alespoň v jedné z následujících oblastí podnikání: Elektroinstalace, IT, vytápění/klimatizace/větrání/, měřicí a regulační technika, solární a fotovoltaická technika, elektroplánování, systémová integrace.

Jaké výhody získá Registered Partner?

Jako Registered Partner nejste vázáni žádným minimálním obratem. Nejste také povinni účastnit se každoročního školení. Možnost vyšších nákupních slev je zcela ve vašich rukou – férově a transparentně! Status Registered Partner je rozdělen do čtyř úrovní slev. Ty závisí na ročním obratu. Čím vyšší je obrat, tím vyšší je sleva na nákup produktů Loxone:

 • do 250 000 Kč: 10% sleva
 • od 250 000 Kč: 15% sleva
 • od 1 500 000 Kč: 21% sleva
 • od 12 500 000 Kč: 25% sleva
Jaké výhody získá Silver Partner?

Jako Silver Partner nejste vázáni žádným minimálním obratem. Absolvujete jedinečné školení Expert a využijete zvýhodněný Uvítací balíček. Pomocí něj se seznámíte se systémem Loxone a našimi produkty. Poté ho můžete využít do vašich prvních projektů. Na jedinečném kvalifikačním školení získáte hluboký vhled do našich norem a zásad, do sortimentu Loxone a možných aplikací. Zdokonalíte se v plánování, konfiguraci, instalaci a prodeji v oblasti automatizace budov. Každoroční školení vám pomůže udržet si vždy aktuální informace o softwaru a hardwaru.

Jaké výhody získá Gold Partner?

Pro Gold Partnera je Loxone první volbou pro nové projekty (výjimka platí pro výběrová řízení). Loxone je proto propagován na domovské stránce vašich webových stránek, na firemních vozidlech, v obchodě atd. Získá také bezplatný Digital Experience Tour – skvělý prodejní nástroj se snadnou implementací. Nutná je předchozí certifikace (zakoupení Uvítacího balíčku + absolvování školení). Pro prvotní certifikaci i každoroční recertifikaci je nutné splnit roční obratový cíl 1 500 000 Kč, absolvovat každoročně školení a odkazovat na vašich webových stránkách na www.loxone.com/cscz.

Jaké výhody získá Platinum Partner?

Pro Platinum Partnera je Loxone první volbou pro nové projekty (výjimka platí pro výběrová řízení). Loxone je proto propagován na domovské stránce vašich webových stránek, na firemních vozidlech, v obchodě atd. Získá také bezplatný Digital Experience Tour – skvělý prodejní nástroj se snadnou implementací. Nutná je předchozí certifikace (zakoupení Uvítacího balíčku + absolvování školení). Pro prvotní certifikaci i každoroční recertifikaci je nutné splnit roční obratový cíl 6 250 000 Kč, absolvovat každoročně školení a odkazovat na vašich webových stránkách na www.loxone.com/cscz.

Co pro mě znamená partnerství s Loxone?

Neuzavírá se smlouva o partnerství se společností Loxone. Základy dobré spolupráce jsme však stanovili v Partnerských zásadách. Registrací k partnerství potvrzujete dodržování těchto pokynů, jejichž cílem je spravedlivá spolupráce. V Partnerském programu se zaměřujeme na transparentnost a ke všem přistupujeme stejně, co se týče partnerské úrovně a podmínek.

Jak dlouho je platný partnerský status?

Pokud jste během 12 měsíců po získání statusu Silver, Gold nebo Platinum Partnera dosáhli stanovených podmínek, budete automaticky certifikováni na dobu dalších 12 měsíců. Pokud podmínky nesplníte, změní se Váš partnerský status, na ten, jehož podmínky budete aktuálně splňovat.

Co je školení Expert a kdy se ho mohu zúčastnit?

Školení Expert od Loxone tvoří základ úspěšného partnerství a je základním předpokladem pro získání statusu Silver Partnera. Školení poskytuje ucelený přehled o standardech a zásadách automatizace domů a budov pomocí systému Loxone. Seznam aktuálních termínů naleznete na stránce se školeními. <<

Proč bych měl nabízet řešení Loxone?

Loxone pomůže vašemu podnikání v 5 klíčových bodech:

 • Plánování
 • Prodej
 • Instalace
 • Programování
 • Servis

Loxone čerpá ze zkušeností z více než 250 000 projektů automatizace všeho druhu po celém světě. Zákazníci dnes hojně poptávají inteligentní řešení. Vy jim budete moci nabídnou prověřený systém, který je pro vás velmi snadný na instalaci a programování.

V čem se Loxone liší od KNX?
Odborné firmy a zákazníci často pokládají otázku, jak se systém Loxone liší od KNX. Oba systémy jsou především nezávislými řešeními pro automatizaci nebo řízení a regulaci technologií v budovách všeho druhu. Díky KNX Extension je možné do Loxone integrovat komponenty podporující KNX a implementovat tak vizualizaci a mnoho funkcí automatizace a logiky s nízkými náklady.

Loxone KNX
Loxone je výrobcem softwaru a hardwaru a nabízí tak kompletní řešení v oblasti automatizace budov. Díky mnoha rozhraním je možné implementovat širokou škálu standardů (např. KNX, DALI, Modbus RTU/TCP, Schüco, EnOcean, RS485/RS232, DMX a mnoho dalších). Fieldbus, spousta výrobců nabízí vhodné senzory a akční členy.
Miniserver je ústředním prvkem automatizace domů a budov Loxone a je spravován centrálně. Inteligence systému není řízena centrálně, ale je umístěna přímo v akčních členech a senzorech.
Není potřeba žádný další samostatný server. Vytvoření vizualizace je zcela zdarma. K realizaci automatizačních procesů a zobrazení vizuálního zobrazení budovy je zapotřebí centrální server.
Bezplatný software bez licencí včetně bezplatných aktualizací a bezplatného externího přístupu. Snadná konfigurace pomocí funkce Auto-Config. Nákladný software ETS, složitá a časově náročná konfigurace.
Proč Loxone nenabízí produkty ve velkoobchodním prodeji?
Abychom zajistili spravedlivé a transparentní ceny, volíme netradiční cesty. Záměrně upouštíme od klasické distribuční struktury, jako je prodej prostřednictvím velkoobchodů. Hardware kupujete přímo od nás jako od výrobce – bez prostředníků a zprostředkovatelů. Díky přímému nákupu a přímému vztahu s námi můžeme zaručit podporu výrobce z první ruky.

Chcete se stát partnerem Loxone?

Nechte nám na sebe kontakt a my vám pomůžeme těžit z rostoucího zájmu o inteligentní elektroinstalace a automatizaci.

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.