Spolupráce s Loxone

Spolupráce s Loxone

Pro instalační firmy a elektrikáře

Chcete vydělávat tím, že budete instalovat nejmodernější technologie a podnikat na rychle rostoucím trhu? Zvolte špičkový ucelený systém s téměř neomezenými možnostmi a podporu jedničky na trhu. Dopřejte svým zákazníkům to nejlepší a sobě dlouhodobé zisky s Loxone!

Osobní konzultant

Váš osobní konzultant vám je k dispozici pro poradenství. Pomůže vám zejména s prvními projekty, naučí vás argumentovat a vysvětlovat přínos klientům či poradí, jak řešit složitější méně obvyklé funkce.

Nejlepší podpora přímo od výrobce

Potřebujete pomoc? S námi získáte servis a podporu z první ruky. Ať už prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo vzdálené plochy.

Pevné a jasné marže

Naše cenová politika je striktní. Pevné ceny pro koncové zákazníky, slevy pouze pro partnery dle jasného klíče. Prodáváte s reálnými maržemi. Neděláte nikomu levnou pracovní sílu, máte zaručený podíl na zisku. Na dodržování cenové politiky dohlížíme.

Odborná školení

Od klasických školení na místě až po bohaté on-line zdroje nabízíme mnoho možností, jak se vzdělávat v oboru. Ponořte se do našeho know-how a staňte se expertem na inteligentní elektroinstalace.

Kompletní řešení pro inteligentní instalace

 

Unikátní propracovaný systém Loxone vyřeší všechny požadavky vašich zákazníků. Snadno a okamžitě bez experimentování a složitého programování. Nabídnete skutečnou přidanou hodnotu – žádné hračky, ale profesionální řešení. Široký a neustále rostoucí sortiment Loxone dokáže uspokojit i ty nejnáročnější komerční projekty, přitom je dostupný i pro běžného člověka (domácnosti).

Co umí Real Smart Home?

Chcete vědět, co můžete nabídnou vašim zákazníkům díky Loxone? Malá ukázka z nasazení v domácnosti: Podívejte se do našeho showroomu.

Prohlídka vzorové chytré domácnosti na videu

Rozsáhlá nabídka produktů

Jako Loxone Partner můžete mít všechny produkty pro svůj projekt z jediného zdroje. Od řídicích prvků, přes senzory, moderní LED osvětlení, multiroom audio systém až po ovládací prvky – náš sortiment pokrývá všechny vaše požadavky.
Speciálně vyvinuté a promyšlené produkty zajišťují perfektní interakci mezi hardwarem a softwarem.

Marketing a podpora prodeje

Jako Loxone partnera si vás budeme patřičně hýčkat. Společně zajistíme vaši perfektní prezentaci:

Nejen, že vám pomůžeme s plánováním showroomu, ale přispíváme také na náklady a zpropagujeme jej na našich internetových stránkách. Uvědomte potenciální zákazníky o vaší firmě, a to jak na místě, tak online.

Kromě toho si můžete v našem e-shopu pořídit dotované marketingové materiály, díky nimž vás každý spolehlivě rozezná jako Loxone partnera.

Snadný začátek: Uvítací balíček

Připravili jsme pro vás tzv. Uvítací balíček. Díky němu si skvěle vyzkoušíte a poznáte náš systém. Pořídíte jej za speciální cenu a můžete jej vrátit do 30 dnů bez udání důvodu. Kontaktujte nás pomocí formuláře níže a my vám zašleme podrobnou cenovou nabídku.

Snadný začátek: Uvítací balíček

Připravili jsme pro vás tzv. Uvítací balíček. Díky němu si skvěle vyzkoušíte a poznáte náš systém. Pořídíte jej za speciální cenu a můžete jej vrátit do 30 dnů bez udání důvodu. Kontaktujte nás pomocí formuláře níže a my vám zašleme podrobnou cenovou nabídku.

Uvítací balíček pro Loxone partnery

Zaregistrovat se jako partner

Chcete posunout své podnikání kupředu? Těšíme se, až nás kontaktujete! Po odeslání žádosti se vám brzy ozveme, zda splňujete všechny náležitosti.

Partnerem může být elektroinstalační firma (elektrikáři, zabezpečovací technika, topenáři, bazénová technika, stínicí technika…). Základní podmínkou je mít elektriku v ŽL (alespoň slaboproud). U IT firem vyžadujeme elektriku jak v ŽL, tak i na webových stránkách.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Požadavky na partnera

Loxone partner se zavazuje k tomu, že zákazníkovi bude poskytovat komplexní služby kolem realizace chytrého domu. Bude se věnovat poradenství při plánování, samotné realizaci a následné péči o zákazníka. Bude maximálně usilovat o spokojeného zákazníka chytrého domu. Jedná se o soubor služeb, které musí partner splnit pro to, aby mohl využívat výhod partnerského programu.

Jedině tak můžeme zajistit maximální spokojenost koncových uživatelů s Loxone a prosperitu našich partnerů. Prosíme prostudujte si Partnerské zásady.

Elektrikář

Jako partner společnosti Loxone se zavazujete k tomu, že budete svým zákazníkům v rámci realizací chytrých domů poskytovat komplexní služby od poradenství při návrhu systému, přes realizaci až po následnou péči. Vaším cílem bude spokojený zákazník a tyto činnosti ve formě doplňkové služby tvoří základ pro vstup do partnerského programu. Odpovídající živnost musí být zanesena v živnostenském oprávnění/obchodním registru.

Topenář

Jako partner společnosti Loxone se zavazujete k tomu, že budete svým zákazníkům v rámci realizací chytrých domů poskytovat komplexní služby od poradenství při návrhu systému, přes realizaci až po následnou péči. Vaším cílem bude spokojený zákazník a tyto činnosti ve formě doplňkové služby tvoří základ pro vstup do partnerského programu. Odpovídající živnost musí být zanesena v živnostenském oprávnění/obchodním registru.

Systémový integrátor & Smart Home Expert

Jako partner společnosti Loxone se zavazujete k tomu, že budete svým zákazníkům v rámci realizací chytrých domů poskytovat komplexní služby od poradenství při návrhu systému, přes realizaci až po následnou péči. Poskytované služby v oblasti chytrého bydlení musí být jasně komunikované na webových stránkách a tato skutečnost také musí být zanesena v živnostenském oprávnění/obchodním registru. Po ověření a schválení našimi zaměstnanci je možné využívat výhod partnerského programu.

Stínící technika

Podmínkou pro vstup do partnerského programu je poskytování poradenství a instalačních služeb v oblasti stínící techniky. Tato informace musí být jasně uvedena na webových stránkách a také v živnostenském oprávnění/obchodním registru.

Bazénová technika

Podmínkou pro vstup do partnerského programu je poskytování poradenství a instalačních služeb v oblasti bazénové techniky. Tato informace musí být jasně uvedena na webových stránkách a také v živnostenském oprávnění/obchodním registru. Po ověření a schválení našimi zaměstnanci je možné využívat výhod partnerského programu.

IT

Jako partner společnosti Loxone se zavazujete k tomu, že budete svým zákazníkům v rámci realizací chytrých domů poskytovat komplexní služby od poradenství při návrhu systému, přes realizaci až po následnou péči. Poskytované služby v oblasti chytrého bydlení musí být jasně komunikované na webových stránkách a tato skutečnost také musí být zanesena v živnostenském oprávnění/obchodním registru. Tyto služby musí být jasně komunikovány na koncového zákazníka například na samostatné stránce na webu.

Zabezpečovací technika

Jako partner společnosti Loxone se zavazujete k tomu, že budete svým zákazníkům v rámci realizací chytrých domů poskytovat komplexní služby od poradenství při návrhu systému, přes realizaci až po následnou péči. Poskytované služby v oblasti chytrého bydlení musí být jasně komunikované na webových stránkách a tato skutečnost také musí být zanesena v živnostenském oprávnění/obchodním registru.

Projekce (Elektro / TZB / Osvětlení)

Projekční a technické kanceláře musí prokazatelně působit v oblasti chytrého bydlení. Zavazujete k tomu, že budete svým zákazníkům v rámci realizací chytrých domů poskytovat komplexní služby od poradenství při návrhu systému, přes realizaci až po následnou péči. Pouze projekční činnost (bez následné realizace vlastními zaměstnanci) není pro vstup do partnerského programu dostatečná.

Měřící a regulační technika

Podmínkou pro vstup do partnerského programu je poskytování poradenství a instalačních služeb v oblasti měřící a regulační techniky. Tato informace musí být jasně uvedena na webových stránkách a také v živnostenském oprávnění/obchodním registru.

AV technika

Na webových stránkách musí být jasně uvedeno, že subjekt aktivně podniká v oblasti AV techniky a její instalace. Tyto služby musí být jasně komunikovány na koncové zákazníky a to formou samostatné divize. Podmínkou pro vstup do partnerského programu je poskytování poradenství a instalačních služeb v této oblasti. Odpovídající elektroinstalační živnost musí být zanesena v živnostenském oprávnění/obchodním registru.

Solární a fotovoltaické systémy

Na webových stránkách musí být jasně uvedeno, že subjekt aktivně podniká v oblasti solárních a fotovoltaických systémů. Tyto služby musí být jasně komunikovány na koncové zákazníky a to formou samostatné divize. Podmínkou pro vstup do partnerského programu je poskytování poradenství a instalačních služeb v této oblasti. Odpovídající elektroinstalační živnost musí být zanesena v živnostenském oprávnění/obchodním registru.

Další možnosti spolupráce

Pavlína Řeháková

Péče o zákazníky a partnery

+420 380 429 002 +421 233 872 132