Stát se Loxone partnerem

Začněte instalovat nejlepší chytré domy

Chcete vydělávat tím, že budete lidem zlepšovat každodenní život? Instalovat a spravovat nejmodernější technologie a podnikat na rychle rostoucím trhu? Díky partnerství s Loxone získáte k dispozici špičkový ucelený systém pro smart home s téměř neomezenými možnostmi.

Dopřejte svým zákazníkům to nejlepší na trhu a sobě dlouhodobé zisky. Využijte výhody plynoucí ze spolupráce s jedničkou na trhu a staňte se součástí revoluce v bydlení. Naše řešení přináší jednoduchost, flexibilitu, spolehlivost i zajištěnou budoucnost.

Komplexní řešení bez kompromisů

Dostanete k dispozici unikátní propracovaný systém připravený k vyřešení všech potřeb domácností. Snadno a okamžitě použitelný bez experimentování a složitého programování. Zákazníkům předáte skutečnou přidanou hodnotu – žádné hračky, ale praktické pomocníky. Široký a neustále rostoucí sortiment Loxone dokáže uspokojit i ty nejnáročnější, přitom je dostupný i pro běžného člověka.

komplexní řešení s veškerými funkcemi bez kompromisů
užijte si komfortní dům bez zbytečných starostí s Loxone

Výkonný software zdarma včetně aktualizací

Skutečná revoluce v inteligentní elektroinstalaci přišla s naším softwarem, který umožnil i bez znalosti programování vytvářet chytré domy s prvotřídní automatizací a propracovaným ovládáním. Pravidla hry změnil i tím, že je zcela zdarma.

Konfigurační software Loxone zdarma včetně aktualizacíé

Co získáte: Loxone Config je konfigurační software pro rychlou a snadnou implementaci a nastavení všech zařízení. Pracuje s hotovými bloky, ale zároveň poskytuje možnost práce ve zdrojovém kódu. Funguje v dokonalé harmonii s Loxone OS, naším vlastním operačním systémem přímo pro potřeby domácností, který vyvíjíme v harmonii s hardwarem. Trojici doplňuje výkonná aplikace pro mobilní zařízení a webové rozhraní.

Marketing a podpora prodeje

Jako Loxone partner od nás obdržíte celou řadu marketingových služeb. Společně zajistíme vaši perfektní prezentaci:

Společně navrhneme individuální reklamní materiály pro váš showroom. Nejen, že vám pomůžeme s plánováním showroomu, ale přispíváme také na náklady a zpropagujeme jej na našich velmi navštěvovaných internetových stránkách. Uvědomte potenciální zákazníky o vaší firmě, a to jak na místě, tak online.

Kromě toho si můžete v našem obchodě pořídit značně dotované marketingové materiály, díky nimž vás každý spolehlivě rozezná jako Loxone partnera.

Pevné a jasné marže pro každého

Naše cenová politika je striktní. Pevné ceny pro koncové zákazníky a slevy pouze pro partnery dle jasného klíče. Prodáváte s reálnými maržemi. Neděláte tedy nikomu pouze levnou pracovní sílu, máte zaručený svůj podíl na zisku. Na dodržování cenové politiky dohlížíme.

Loxone produkty
partner support přímo od výrobce

Podpora přímo od výrobce

Potřebujete s něčím poradit či pomoct? Všem partnerům poskytujeme prvotřídní technickou podporu. Můžete založit klasický ticket, zavolat nám či využít možnosti pomoci přes vzdálenou plochu třeba od samotného vývojáře.

je vám k dispozici osobní konzultant v případě potřeby

Osobní konzultant

Váš osobní konzultant vám je k dispozici pro poradenství ohledně projektů. Pomůže vám zejména pro první projekty, naučí vás argumentovat a vysvětlovat přínos klientům či poradí, jak řešit složitější méně obvyklé funkce.

Snadný začátek: Uvítací balíček

Připravili jsme pro vás, jako našeho budoucího partnera, tzv. uvítací balíček. Ten obsahuje produkty, díky kterým si vyzkoušíte a poznáte náš systém. Pořídíte jej za speciální cenu a můžete jej vrátit do 30 dnů bez udání důvodu. Kontaktujte nás pomocí formuláře níže a my vám zašleme podrobnou cenovou nabídku.

Odborná školení

Zúčastněte se školení přímo od výrobce a získejte know how a zkušenosti posbírané z desítek tisíc instalací po celém světě. Nabízíme dvě úrovně celotýdenního školení: základní certifikační (Expertní) a rozšiřující (Pokročilé).

Vedle základních témat jako plánování projektů a zapojování a konfigurace zařízení vás naše pravidelná školení naučí také kalkulace, marketing či komunikaci se zákazníkem. Kurzy průběžně doplňujeme o nové produkty a zkušenosti.

Požadavky na partnera

Loxone partner se zavazuje k tomu, že zákazníkovi bude poskytovat komplexní služby kolem realizace chytrého domu. Bude se věnovat poradenství při plánování, samotné realizaci a následné péči o zákazníka. Bude maximálně usilovat o spokojeného zákazníka chytrého domu. Jedná se o soubor služeb, které musí partner splnit pro to, aby mohl využívat výhod partnerského programu.

Jedině tak můžeme zajistit maximální spokojenost koncových uživatelů s Loxone a prosperitu našich partnerů. Prosíme prostudujte si Partnerské zásady.

Upozornění

Partnerem může být elektroinstalační firma (elektrikáři, zabezpečovací technika, topenáři, bazénová technika, stínicí technika…). Základní podmínkou je mít elektriku v ŽL (alespoň slaboproud). U IT firem vyžadujeme elektriku jak v ŽL, tak i na webových stránkách.

Elektrikář

Jako partner společnosti Loxone se zavazujete k tomu, že budete svým zákazníkům v rámci realizací chytrých domů poskytovat komplexní služby od poradenství při návrhu systému, přes realizaci až po následnou péči. Vaším cílem bude spokojený zákazník a tyto činnosti ve formě doplňkové služby tvoří základ pro vstup do partnerského programu.

Topenář

Jako partner společnosti Loxone se zavazujete k tomu, že budete svým zákazníkům v rámci realizací chytrých domů poskytovat komplexní služby od poradenství při návrhu systému, přes realizaci až po následnou péči. Vaším cílem bude spokojený zákazník a tyto činnosti ve formě doplňkové služby tvoří základ pro vstup do partnerského programu.

Systémový integrátor & Smart Home Expert

Jako partner společnosti Loxone se zavazujete k tomu, že budete svým zákazníkům v rámci realizací chytrých domů poskytovat komplexní služby od poradenství při návrhu systému, přes realizaci až po následnou péči. Poskytované služby v oblasti chytrého bydlení musí být jasně komunikované na webových stránkách a tato skutečnost také musí být zanesena v živnostenském oprávnění/obchodním registru. Po ověření a schválení našimi zaměstnanci je možné využívat výhod partnerského programu.

Stínící technika

Podmínkou pro vstup do partnerského programu je poskytování poradenství a instalačních služeb v oblasti stínící techniky. Tato informace musí být jasně uvedena na webových stránkách a také v živnostenském oprávnění/obchodním registru.

Bazénová technika

Podmínkou pro vstup do partnerského programu je poskytování poradenství a instalačních služeb v oblasti bazénové techniky. Tato informace musí být jasně uvedena na webových stránkách a také v živnostenském oprávnění/obchodním registru. Po ověření a schválení našimi zaměstnanci je možné využívat výhod partnerského programu.

IT

Jako partner společnosti Loxone se zavazujete k tomu, že budete svým zákazníkům v rámci realizací chytrých domů poskytovat komplexní služby od poradenství při návrhu systému, přes realizaci až po následnou péči. Poskytované služby v oblasti chytrého bydlení musí být jasně komunikované na webových stránkách a tato skutečnost také musí být zanesena v živnostenském oprávnění/obchodním registru. Tyto služby musí být jasně komunikovány na koncového zákazníka například na samostatné stránce na webu.

Zabezpečovací technika

Jako partner společnosti Loxone se zavazujete k tomu, že budete svým zákazníkům v rámci realizací chytrých domů poskytovat komplexní služby od poradenství při návrhu systému, přes realizaci až po následnou péči. Poskytované služby v oblasti chytrého bydlení musí být jasně komunikované na webových stránkách a tato skutečnost také musí být zanesena v živnostenském oprávnění/obchodním registru.

Projekce (Elektro / TZB / Osvětlení)

Projekční a technické kanceláře musí prokazatelně působit v oblasti chytrého bydlení. Zavazujete k tomu, že budete svým zákazníkům v rámci realizací chytrých domů poskytovat komplexní služby od poradenství při návrhu systému, přes realizaci až po následnou péči. Pouze projekční činnost (bez následné realizace vlastními zaměstnanci) není pro vstup do partnerského programu dostatečná.

Měřící a regulační technika

Podmínkou pro vstup do partnerského programu je poskytování poradenství a instalačních služeb v oblasti měřící a regulační techniky. Tato informace musí být jasně uvedena na webových stránkách a také v živnostenském oprávnění/obchodním registru.

AV technika

Na webových stránkách musí být jasně uvedeno, že subjekt aktivně podniká v oblasti AV techniky a její instalace. Tyto služby musí být jasně komunikovány na koncové zákazníky a to formou samostatné divize. Podmínkou pro vstup do partnerského programu je poskytování poradenství a instalačních služeb v této oblasti.

Solární a fotovoltaické systémy

Na webových stránkách musí být jasně uvedeno, že subjekt aktivně podniká v oblasti solárních a fotovoltaických systémů. Tyto služby musí být jasně komunikovány na koncové zákazníky a to formou samostatné divize. Podmínkou pro vstup do partnerského programu je poskytování poradenství a instalačních služeb v této oblasti.

Zaregistrovat se jako partner

Chcete posunout své podnikání kupředu? Těšíme se, až nás kontaktujete!

Po odeslání žádosti o partnerství se vám brzy ozveme. Pokud se ukáže, že splňujete všechny náležitosti, ihned vám přiznáme status Registrovaný partner a budete moct těžit z benefitů dle Partnerského programu.

Partnerem může být elektroinstalační firma (elektrikáři, zabezpečovací technika, topenáři, bazénová technika, stínicí technika…). Základní podmínkou je mít elektriku v ŽL (alespoň slaboproud). U IT firem vyžadujeme elektriku jak v ŽL, tak i na webových stránkách.

ok
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pavlína Řeháková

Péče o zákazníky a partnery

+420 380 429 002 +421 233 872 132