Spolupráce s Loxone

Staňte se Loxone Partnerem

Chcete vydělávat tím, že budete instalovat nejmodernější technologie a podnikat na rychle rostoucím trhu? Zvolte špičkový ucelený systém, který vám umožní realizovat řízení a automatizaci domácností, budov i speciálních projektů. Jako Loxone Partner budete svým zákazníkům poskytovat služby od poradenství a plánování projektů, až po finální realizace a následnou péči. Přihlašte se na náš úvodní bezplatný Intro webinář, kde se dozvíte více!

Spolupráce s Loxone

Staňte se Loxone Partnerem

Chcete vydělávat tím, že budete instalovat nejmodernější technologie a podnikat na rychle rostoucím trhu? Zvolte špičkový ucelený systém, který vám umožní realizovat řízení a automatizaci domácností, budov i speciálních projektů. Jako Loxone Partner budete svým zákazníkům poskytovat služby od poradenství a plánování projektů, až po finální realizace a následnou péči. Přihlašte se na náš úvodní bezplatný Intro webinář, kde se dozvíte více!

Žena s Miniserverem

8 důvodů, proč zvolit Loxone:

Icon Zertifikat

Naše mise? Váš úspěch!

Jsme na stejné lodi a váš úspěch je i náš úspěch. Z tohoto důvodu nabízíme nejen produkty pro testování a školení, ale také bezplatnou a okamžitě dostupnou podporu a osobní poradce, kteří vám rádi pomohou při plánování a prodeji.

Icon Ansprechpartner

Zkušený a silný partner

Začali jsme v garáži jako každý dobrý technologický start-up. Ale ty časy jsou za námi a na rozdíl od stovek dalších společností jsme měli to štěstí a uspěli. Nyní máme pobočky po celém světě, více než 16 000 instalačních partnerů a přes 10 let zkušeností. O to se můžete opřít.

Icon Gebäude

Jednoduchá obsluha

Při vývoji našich produktů věnujeme pozornost jedné důležité věci – každý elektrikář musí být schopen je správně nainstalovat. Ne jen zkušený programátor. Díky bezplatnému softwaru, který automaticky vytváří i vizualizaci, nebyla realizace inteligentní elektroinstalace nikdy snazší.

Icon Check

 Připravené bloky funkcí

Inteligentní ovládání si dnes našlo cestu do všech oblastí TZB. Vytápění, žaluzie, rekuperace, klimatizace, osvětlení, časovače, alarm… Díky Loxone získáte bezplatně již připravené a otestované funkční bloky, kterým je možné dále měnit parametry a upravovat je podle vlastních představ.

Icon shopping

Realizace jednoduchých i komplexních řešení

Loxone Miniserver je perfektním základem pro jakoukoli elektrickou instalaci. Pomůže vám implementovat nejen jednoduché, ale také komplexní funkce, které nezvládnou ani ta nejpokročilejší jednoúčelová zařízení na trhu. To vše díky přednastavenému softwaru zcela zdarma.

Icon Tree

Velikost projektu není podstatná

Nezáleží na tom, jak velký je váš projekt. Byt, dům, kancelář, hotel, farma nebo pivovar – pro každý projekt máme správnou technologii: od základních relé, řízení s 0-10 V až po speciální protokoly jako KNX, DALI, RS232 / RS485, Modbus nebo http příkazy.

Icon Support

Produkty na celý život

Elektrická instalace je investicí na celý život a podle toho vyvíjíme naše produkty. Softwarová podpora ve formě bezplatných aktualizací systému a aplikací i dlouhodobá životnost součástek je u nás samozřejmostí.

Icon Schnittstellen

Profesionální zabezpečení

Soukromí i zabezpečení bereme velmi vážně. Neprodáváme žádná data, nespoléháme se na cloud. Využíváme špičkové šifrování pro komerční nasazení, HTTPS, SSL, firewall, ochrany před útoky DDos a další prvky pro klid vás i vašich klientů.

Co na spolupráci říkají Loxone Partneři?

Jak to vidí, nám při návštěvě showroomu řekl Rudolf Černý, CEO v IKA CZECH s.r.o. (Loxone Gold Partner)

Loxone produkty

Komplexní řešení – pro  všechny projekty

Loxone nabízí komplexní automatizační řešení pro domácnosti, komerční budovy i speciální projekty. Všechny úkoly automatizace jsou prováděny spolehlivě a bez zbytečných komplikací. Jako Loxone Partner získáte všechny produkty pro svůj projekt od jednoho zdroje. Od moderní technologie osvětlení LED, přes zvukový systém až po odpovídající ovládací prvky – naše nabídka splní vaše očekávání. Speciálně navržené a koordinované výrobky zajišťují dokonalou interakci mezi zařízením a softwarem. Všechny produkty byly vytvořeny tak, aby při použití v automatizaci domácností a budov zaručovaly bezchybnou instalaci u zákazníka.

Collage Loxone Produktsortiment

Odborná školení Loxone

Poznejte systém Loxone od A do Z a staňte se odborníkem v oblasti inteligentních instalací za pár dní díky našemu školení. Ať už jste v systému Loxone nováčkem nebo jste již profesionálem, připravili jsme vhodné školení pro plánování funkcí, naše nové výrobky, instalaci, konfiguraci a prodej pro všechny. Rezervujte si místo hned při příštím školení Loxone.

Budoucí Loxone partner na odborném školení

Loxone v číslech

Více než

175 000

realizovaných projektů

Přes

16 000

Loxone Partnerů

Již v

100

zemích

Srdce systému Loxone: Miniserver

Miniserver je vybaven 24V vstupy, které vám umožní přidat jakékoli ovládací tlačítko, kontakt okna, snímač rozbití skla, snímač přítomnosti a další komponenty. Osm relé je použitelných univerzálně, protože jsou beznapěťové (24 V, 230 V). Loxone nabízí technologii s názvem Loxone Tree, díky které jsme významně snížili množství použité kabeláže.

Špičková konfigurace s Loxone Config

Silné stránky našeho konfiguračního softwaru:

  • Více než 250 připravených funkčních bloků
  • Jednoduchá a intuitivní práce
  • Automatické programování
  • Plánování projektu a příprava nabídky
  • Bezplatné aktualizace
  • Snadné testování v režimu simulace
Technik u počítače

Webinář: Loxone v kostce

Rádi bychom vám nabídli příležitost seznámit se s Loxone bez jakýchkoli závazků a v pohodlí vašeho domova. Na našem webináři pro budoucí partnery se dozvíte vše o technologii Loxone, našich produktech, technologiích, configu a zúčastníte se prohlídky našeho showroomu Loxone v Českých Budějovicích.

Staňte se Loxone partnerem v několika krocích

Vstup do partnerského programu Loxone je velmi snadný. Pokud jsou splněny všechny nezbytné požadavky a vaše žádost bude schválena, okamžitě začnete využívat výhody a obdržíte status partnera Loxone.

Logo Loxone Registered Partner

Když si objednáte Uvítací balíček Loxone, stanete se registrovaným partnerem. S Uvítacím balíčkem lépe a rychleji porozumíte našim výrobkům a získáte první praxi na plnohodnotných produktech Loxone, které můžete následně instalovat.

Logo Loxone Silver Partner

Po úspěšném absolvování Odborného školení dosáhnete na status Loxone Silver Partner. Od této chvíle jste připraveni realizovat nejrůznější projekty.

Logo Loxone Gold & Platinum Partner  

Realizací různých projektů Loxone získáte zkušenosti a zdokonalíte znalosti používání našeho systému. Tímto způsobem dosáhnete na povýšení do statusu Gold nebo Platinum a získáte další výhody.

Přihlášení do partnerského programu

Chcete posunout své podnikání kupředu? Těšíme se, až nás kontaktujete! Po odeslání žádosti se vám brzy ozveme.

Partnerem může být elektroinstalační firma (elektrikáři, zabezpečovací technika, topenáři, bazénová technika, stínicí technika…). Základní podmínkou je mít elektroinstalační práce v ŽL (alespoň slaboproud). U IT firem vyžadujeme elektroinstalační práce jak v ŽL, tak i na webových stránkách.

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Požadavky na partnera

Loxone partner se zavazuje k tomu, že zákazníkovi bude poskytovat komplexní služby kolem realizace chytrého domu. Bude se věnovat poradenství při plánování, samotné realizaci a následné péči o zákazníka. Bude maximálně usilovat o spokojeného zákazníka chytrého domu. Jedná se o soubor služeb, které musí partner splnit pro to, aby mohl využívat výhod partnerského programu. Jedině tak můžeme zajistit maximální spokojenost koncových uživatelů s Loxone a prosperitu našich partnerů. Prosíme prostudujte si Partnerské zásady.

Elektrikář
Jako partner společnosti Loxone se zavazujete k tomu, že budete svým zákazníkům v rámci realizací chytrých domů poskytovat komplexní služby od poradenství při návrhu systému, přes realizaci až po následnou péči. Vaším cílem bude spokojený zákazník a tyto činnosti ve formě doplňkové služby tvoří základ pro vstup do partnerského programu. Odpovídající živnost musí být zanesena v živnostenském oprávnění/obchodním registru.
Topenář
Jako partner společnosti Loxone se zavazujete k tomu, že budete svým zákazníkům v rámci realizací chytrých domů poskytovat komplexní služby od poradenství při návrhu systému, přes realizaci až po následnou péči. Vaším cílem bude spokojený zákazník a tyto činnosti ve formě doplňkové služby tvoří základ pro vstup do partnerského programu. Odpovídající živnost musí být zanesena v živnostenském oprávnění/obchodním registru.
Systémový integrátor & Smart Home Expert
Jako partner společnosti Loxone se zavazujete k tomu, že budete svým zákazníkům v rámci realizací chytrých domů poskytovat komplexní služby od poradenství při návrhu systému, přes realizaci až po následnou péči. Poskytované služby v oblasti chytrého bydlení musí být jasně komunikované na webových stránkách a tato skutečnost také musí být zanesena v živnostenském oprávnění/obchodním registru. Po ověření a schválení našimi zaměstnanci je možné využívat výhod partnerského programu.
Stínící technika
Podmínkou pro vstup do partnerského programu je poskytování poradenství a instalačních služeb v oblasti stínící techniky. Tato informace musí být jasně uvedena na webových stránkách a také v živnostenském oprávnění/obchodním registru.
Bazénová technika
Podmínkou pro vstup do partnerského programu je poskytování poradenství a instalačních služeb v oblasti bazénové techniky. Tato informace musí být jasně uvedena na webových stránkách a také v živnostenském oprávnění/obchodním registru. Po ověření a schválení našimi zaměstnanci je možné využívat výhod partnerského programu.
IT
Jako partner společnosti Loxone se zavazujete k tomu, že budete svým zákazníkům v rámci realizací chytrých domů poskytovat komplexní služby od poradenství při návrhu systému, přes realizaci až po následnou péči. Poskytované služby v oblasti chytrého bydlení musí být jasně komunikované na webových stránkách a tato skutečnost také musí být zanesena v živnostenském oprávnění/obchodním registru. Tyto služby musí být jasně komunikovány na koncového zákazníka například na samostatné stránce na webu.
Zabezpečovací technika
Jako partner společnosti Loxone se zavazujete k tomu, že budete svým zákazníkům v rámci realizací chytrých domů poskytovat komplexní služby od poradenství při návrhu systému, přes realizaci až po následnou péči. Poskytované služby v oblasti chytrého bydlení musí být jasně komunikované na webových stránkách a tato skutečnost také musí být zanesena v živnostenském oprávnění/obchodním registru.
Projekce (Elektro / TZB / Osvětlení)
Projekční a technické kanceláře musí prokazatelně působit v oblasti chytrého bydlení. Zavazujete se k tomu, že budete svým zákazníkům v rámci realizací chytrých domů poskytovat komplexní služby od poradenství při návrhu systému, přes realizaci až po následnou péči. Pouze projekční činnost (bez následné realizace vlastními zaměstnanci) není pro vstup do partnerského programu dostatečná.
Měřící a regulační technika
Podmínkou pro vstup do partnerského programu je poskytování poradenství a instalačních služeb v oblasti měřící a regulační techniky. Tato informace musí být jasně uvedena na webových stránkách a také v živnostenském oprávnění/obchodním registru.
AV technika
Na webových stránkách musí být jasně uvedeno, že subjekt aktivně podniká v oblasti AV techniky a její instalace. Tyto služby musí být jasně komunikovány na koncové zákazníky a to formou samostatné divize. Podmínkou pro vstup do partnerského programu je poskytování poradenství a instalačních služeb v této oblasti. Odpovídající elektroinstalační živnost musí být zanesena v živnostenském oprávnění/obchodním registru.
Solární a fotovoltaické systémy
Na webových stránkách musí být jasně uvedeno, že subjekt aktivně podniká v oblasti solárních a fotovoltaických systémů. Tyto služby musí být jasně komunikovány na koncové zákazníky a to formou samostatné divize. Podmínkou pro vstup do partnerského programu je poskytování poradenství a instalačních služeb v této oblasti. Odpovídající elektroinstalační živnost musí být zanesena v živnostenském oprávnění/obchodním registru.

Další možnosti spolupráce

Často kladené otázky

Jak se stát certifikovaným partnerem Loxone?
Chcete-li se připojit k partnerskému programu Loxone, musíte nejprve odeslat žádost (vyplňte výše uvedený formulář). Žádost poté zkontroluje zaměstnanec Loxone. Po kontrole vás bude kontaktovat telefonicky co nejdříve.
Co přesně je uvítací balíček Loxone?

Připravili jsme dva Uvítací balíčky pro naše budoucí partnery a oba můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu. Díky nim mnohem lépe a rychleji porozumíte našim výrobkům, získáte tak první praxi na plnohodnotných Loxone produktech. Nákup jednoho z balíčků je základem pro zařazení do partnerského programu Loxone.

 Starterkit Demokufr
Starterkit obsahuje

✓ Miniserver ✓ Touch Tree Anthrazit (dotykové 5tlačítko) ✓ Air Base Extension ✓ Smart Socket Air ✓ Zdroj 0,4A ✓ Tree Kabel (vzorek) ✓ Weather Service na 30 dní ✓ Caller Service na 30 dní ✓ Loxone triko ✓ Časopis Create Automation

Demokufr obsahuje

✓ Miniserver ✓ Tree Extension s Tree interkomunikací ✓ Air Base Extension ✓ RGBW Dimmer Tree ✓ Senzor přítomnosti Tree  ✓ Touch Tree (dotykové 5tlačítko) ✓ RGBW LED pásek ✓ Okenní kontakt (kabelový) ✓ Svorky pro jednodušší připojení dalších produktů ✓ 4 potenciometry pro ovládání analogových vstupů ✓ Weather Service na 30 dní ✓ Caller Service na 30 dní ✓ Loxone triko ✓ Časopis Create Automation

Co je školení partnerů Loxone a kdy se mohu zúčastnit?

Díky školení, které se opakuje každý měsíc, se můžete stát specialistou na automatizaci Loxone doslova za pár dní. Odborné školení Loxone je základem úspěšného partnerství a je podmínkou pro získání statusu Silver Partner. Také poskytuje komplexní přehled standardů a principů automatizace domů a budov Loxone.

Chci vědět více >

Jak dlouho je váš partnerský status platný?
Recertifikace je nutná pouze u partnerů se stříbrným statusem a vyšším. Jakmile získáte stříbrný status, musíte se jednou ročně znovu certifikovat. Stříbrný partner se musí zúčastnit každoročního Aktualizačního školení. Zlatý a platinový partner se účastní stejného školení a musí dosahovat stanovených prodejních cílů. Váš Loxone konzultant vám rád poskytne další podrobnosti. Pokud svých cílů dosáhnete do 12 měsíců, automaticky se stanete certifikovaným partnerem Loxone i na následujících 12 měsíců. Pokud nejsou stanovené cíle splněny, obdržíte status odpovídající vašim výsledkům.
Jak se stát Flagship partnerem Loxone?
Flagship partner Loxone je jedničkou v oblasti automatizace budov. Všechny podrobnosti o tomto statusu vám rád zodpoví Loxone konzultant.