Loxone v rezidenčních a komerčních projektech

Inteligentní kanceláře, hotelové komplexy, ale i specifické projekty jako je řízení pivovaru. Technologie Loxone je vhodným řešením pro veškeré komerční prostory.

předváděcí chytrým dům Loxone Showhome
předváděcí chytrým dům Loxone Showhome

Vinný sklípek v Brně

Pro skladování vína je potřeba zajistit ideálních podmínky se stálou teplotou a vlhkostí. Loxone se v sousedském vinném sklípku zároveň stará o komfort ve společenské místnosti. Příjemné osvětlení a hudba k pití vína neodmyslitelně patří. Na zdraví!

předváděcí chytrým dům Loxone Showhome

Pivovar Hofstetten

Od roku 1449 se zde vaří pivo. Řeč je o pivovaru Hofstetten v rakouském Mühlviertelu. Tento soukromý pivovar je tedy nejstarším v Rakousku. Dnes každoročně vyrobí přes 700 000 litrů piva. V roce 2015 se také stal možná 1. chytrým pivovarem díky systému Loxone.

předváděcí chytrým dům Loxone Showhome

Träumeland: Inteligentní kancelář

Jejich posláním je poskytnou zdravý spánek dětem po celém světě, což přináší i vysoké nároky na pracovní prostředí. Výrobce matrací Träumeland proto využil i technologii Loxone, která splňuje ty nejpřísnější kritéria.

Luxusní chatový komplex uprostřed Alp

Chatový komplex se nachází ve vesnici Auszeit uprostřed rakouských Alp.
Na 10 000 metrech čtverečních nabízí takový komfort, že se zde budete cítit jako doma. Loxone zde propojuje tradiční alpský styl a moderní bydlení ve stylu Real Smart Home.

Basecamp: pohled na sídlo firmy Loxone

Loxone Basecamp

Majestátní budova futuristického vzhledu ležící ve vesničce Kollerschlag na rakouské straně Šumavy ukazuje filozofii Loxone v celé své kráse. Více než 90 „loxonautů“ zde pracuje na jasném cíli: Učinit z Real Smart Home standard bydlení a stát se světovým lídrem na trhu inteligentní elektroinstalace.

předváděcí chytrým dům Loxone Showhome

Chytrý rezidenční komplex

Na ploše 24 800 m² se rozkládá pravděpodobně největší rezidenční komplex v Horním Rakousku. 6 vil s celkem 125 rezidenčním jednotkami různých velikostí nabízí bydlení jak pro studenty, tak i rodiny s dětmi. Tento projekt perfektně ukazuje, že koncept Real Smart Home má své místo nejen v rodinných domech.

předváděcí chytrým dům Loxone Showhome

Promluvme si o vašem projektu

Chtěli byste znát konkrétní přínosy využití Loxone ve vašem projektu? Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pavel Lískovec

Sales Director

+420 380 429 007 +421 233 872 141