Loxone v rezidenčních a komerčních projektech

Inteligentní kanceláře, hotelové komplexy, ale i specifické projekty jako je řízení pivovaru. Technologie Loxone je vhodným řešením pro veškeré komerční prostory.

Viladům Děvín

Exkluzivní byty v prvorepublikovém stylu

Viladům Děvín, prémiově pojaté bydlení na pražském Smíchově, ukazuje, že systém Loxone nachází uplatnění i v designových projektech pro náročné. Ve čtyřpodlažním „viladomě“ s podzemním parkováním se nachází 8 bytů s různými dispozicemi od garsonky až po luxusní čtyřpokojový penthouse (170 m2) s terasami.

Viladům Děvín
Pasivní domy říízené pomocí Loxone
Pasivní domy říízené pomocí Loxone

Pasivní domy

Společnost NWT zahrnuje několik divizí, které patří mezi nejvýznamnější hráče ve svých oblastech v Česku. Jednou z nich je divize Pasivní domy, která vyvíjí a dodává vlastní systém pro stavbu moderního bydlení s názvem ALPH. A my máme velkou radost, že ve svých projektech využívá Loxone.

Luxusní chaty řízené pomocí Loxone

Luxusní chaty v Penati Golf Resort

Luxusní chaty na břehu jezera v Penati Golf Resort představují perfektní ukázku inteligentní elektroinstalace – poskytují obyvatelům ty nejlepší technologie a maximální komfort. Ve VIP zóně přímo naproti 9. jamce golfového resortu postupně vyroste 8 chat ve dvou etapách.

Luxusní chaty řízené pomocí Loxone
Fotbalový stadion řízený Loxone
Fotbalový stadion řízený Loxone

Jak se řídí fotbalový stadion?

Domácí stadion maďarského fotbalového klubu DVTK získal v roce 2018 titul Stadion roku a je také domovem 7 Miniserverů. Díky technologii Loxone se stal velmi osobitým místem pro konání akcí.

LUV8 - kancelářská budova s Loxone

LUV8: Jedinečná architektura a inteligentní automatiace

Díky unikátní architektuře a poutavým křivkám je LUV8 nepřehlédnutelný. Je to jedna z nejmodernějších kancelářských budov v Německu a jsme hrdí na to, že právě zde sídlí pobočka Loxone. Sedm Miniserverů řídí celou budovu o ploše 3 350 m².

LUV8 - kancelářská budova s Loxone
Kravín ovládaný Loxone

Moderní kravín využívá inteligentní automatizaci

Loxone Miniserver je perfektním nástrojem pro řízení a automatizaci projektů všeho druhu. To dokazují dva zemědělci s projektem v Obwaldenu ve Švýcarsku. Jejich posunovač krmiva, automatizovaný pomocí Loxone, dokonce získal ocenění za venkovské inovace 2019.

předváděcí chytrým dům Loxone Showhome

Vinný sklípek v Brně

Pro skladování vína je potřeba zajistit ideálních podmínky se stálou teplotou a vlhkostí. Loxone se v sousedském vinném sklípku zároveň stará o komfort ve společenské místnosti. Příjemné osvětlení a hudba k pití vína neodmyslitelně patří. Na zdraví!

předváděcí chytrým dům Loxone Showhome
Rezidence Alpenrose

Rezidence Alpenrose – chytrý hotel v srdci Alp

 Rezidence Alpenrose se rozhodla využít Loxone a za pouhých 8 týdnů vytvořila jeden z nejmodernějších hotelů v regionu.

Asistované bydlení

Usnadnění života díky automatizaci

Chráněné bydlení je pobytová služba poskytovaná osobám, které mají sníženou soběstačnost ať už z důvodu zdravotního postižení nebo chronického onemocnění. Organizace poskytující tuto formu péče postupně přecházejí na různé úrovně automatizace.

Asistované bydlení
předváděcí chytrým dům Loxone Showhome
předváděcí chytrým dům Loxone Showhome

Pivovar Hofstetten

Od roku 1449 se zde vaří pivo. Řeč je o pivovaru Hofstetten v rakouském Mühlviertelu. Tento soukromý pivovar je tedy nejstarším v Rakousku. Dnes každoročně vyrobí přes 700 000 litrů piva. V roce 2015 se také stal možná 1. chytrým pivovarem díky systému Loxone.

Träumeland: Inteligentní kancelář

Jejich posláním je poskytnou zdravý spánek dětem po celém světě, což přináší i vysoké nároky na pracovní prostředí. Výrobce matrací Träumeland proto využil i technologii Loxone, která splňuje ty nejpřísnější kritéria.

Basecamp: pohled na sídlo firmy Loxone

Loxone Basecamp

Majestátní budova futuristického vzhledu ležící ve vesničce Kollerschlag na rakouské straně Šumavy ukazuje filozofii Loxone v celé své kráse. Více než 90 „loxonautů“ zde pracuje na jasném cíli: Učinit z Real Smart Home standard bydlení a stát se světovým lídrem na trhu inteligentní elektroinstalace.

Promluvme si o vašem projektu

Chtěli byste znát konkrétní přínosy využití Loxone ve vašem projektu? Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme!

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pavel Lískovec

Sales Director

+420 774 55 31 31