Loxone technická podpora

Novinka:
Loxone Community fórum

Sdílení zkušeností, rady od ostatních i od Loxone, integrace produktů jiných výrobců a vše, co v oficiální on-line dokumentaci nenajdete. To je spoustu informací, které si zaslouží důstojné místo, a to nyní mají. Využijte jej a sdílejte také.

Nejrychlejší způsob podpory:
Využijete náš LiveChat!

Pokud potřebuje rychlou podporu Loxone, rádi vám pomůžeme. Nezáleží na tom, zda máte nějaké dotazy ohledně produktů, konfigurace nebo plánování projektu. Během naší pracovní doby odpovíme na váš požadavek okamžitě prostřednictvím LiveChatu. Pokud nás kontaktujete mimo naši pracovní dobu, není to žádný problém: Zanechte nám zprávu a my vás budeme sami kontaktovat, jakmile budeme znovu online.

Otevřít LiveChat

Zde najdete odpovědi na vaše otázky:

Dokumentace

V naší obsáhlé dokumentaci jsou volně dostupné všechny známé podrobnosti o produktech a postupy řešení obtíží. Pokud se objeví otázka, na níž zde ještě není odpověď, vždy ji přidáme.

Často kladené otázky

Máte otázky o Miniserveru či ostatních produktech? My pro Vás máme odpovědi! V našem FAQ naleznete během mžiku nejčastější dotazy a odpovědi na ně.

Support a vrácení

Vytvořením Support Ticketu přes Ticket systém získáte rychlou odpověď od naší technické podpory. Pokud chcete vrátit zboží, vytvořte také nový Ticket.

Ke stažení

Kromě bezplatného softwaru poskytujeme zdarma také řadu dalších podpůrných materiálů v sekci Ke stažení. Najdete zde třeba CAD modely, ceníky, seznamy, prezentace a další soubory.

Dokumentace

Přehled všech témat naleznete v naší dokumentaci:

Podpora na telefonu

Náš tým technické podpory je vám k dispozici na telefonu:

  • CZ +420 380 429 011
  • Po–Čt 8:00–12:00 a 13:00–17:00
  • 8:00–12:00

Loxone školení

Vstupte do světa nejlepších technologií chytré domácnosti a staňte se certifikovaným partnerem Loxone. Účastněte se školení a získejte aktuální know how a vyzkoušejte si v praxi instalaci Loxone zařízení a jejich konfiguraci. Součástí školení jsou kromě technických znalostí i tipy pro prodej a marketing.

Zjistit více o školení