Loxone technická podpora

Nejrychlejší způsob podpory:
Využijete náš LiveChat!

Pokud potřebuje rychlou podporu Loxone, rádi vám pomůžeme. Nezáleží na tom, zda máte nějaké dotazy ohledně produktů, konfigurace nebo plánování projektu. Během naší pracovní doby odpovíme na váš požadavek okamžitě prostřednictvím LiveChatu. Pokud nás kontaktujete mimo naši pracovní dobu, není to žádný problém: Zanechte nám zprávu a my vás budeme sami kontaktovat, jakmile budeme znovu online.

Otevřít LiveChat

Zde najdete odpovědi na vaše otázky:

Dokumentace

V naší obsáhlé dokumentaci jsou volně dostupné všechny známé podrobnosti o produktech a postupy řešení obtíží. Pokud se objeví otázka, na níž zde ještě není odpověď, vždy ji přidáme.

Často kladené otázky

Máte otázky o Miniserveru či ostatních produktech? My pro Vás máme odpovědi! V našem FAQ naleznete během mžiku nejčastější dotazy a odpovědi na ně.

Support a vrácení

Vytvořením Support Ticketu přes Ticket systém získáte rychlou odpověď od naší technické podpory. Pokud chcete vrátit zboží, vytvořte také nový Ticket.

Ke stažení

Také zdarma poskytujeme řadu dalších podpůrných materiálů. Můžete využít třeba CAD modely, ceníky, seznamy, prezentace a další soubory.

 

Kontakt

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se ptát. Našli jste nějakou nepřesnost nebo vám není něco jasné v dokumentaci? Stačí naspat, rádi to opravíme.

 

Dokumentace

Přehled všech témat naleznete v naší dokumentaci: