Smart home showroomy a vzorové domy

Vyzkoušejte si moderní bydlení na vlastní kůži v rámci prohlídky zdarma!

Život ve skutečně chytré domácnosti nedokáže přiblížit žádný popis. Proto vám nabízíme několik možností, jak jej osobně a zdarma zakusit. Zjistíte, co váš domov může umět a s čím se nemusíte smířit. Vše si také můžete sami vyzkoušet a ověřit.
Online prohlídka

Online prohlídka
Loxone Showhomu

Nyní pořádáme z vzorového bytu v Českých Budějovicích i online prohlídky. Chytré bydlení můžete poznat z pohodlí vlastního gauče. Všechny místnosti a funkce vám ukážeme přes obrazovku. I přes živý přenos se můžete průvodce na cokoli zeptat. Prohlídky probíhají online na bezplatné platformě Zoom.

Loxone Showhome
(České Budějovice)

V našem sídle v Českých Budějovicích jsme postavili rovnou celý vzorový byt. Zde vám na ploše cca 200 m² předvedeme běžné místnosti jako obývací pokoj, ložnici či koupelnu, i specialitky v podobě sauny nebo ovládání krbu. Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet chytré bydlení přímo ke zdroji.

CATEGORY a.s. (Brno)

Loxone Flagship Partner CATEGORY nabízí veškeré funkce Loxone. Můžete se podívat na řešení chytrého obývacího pokoje, ložnice, jídelny, kuchyně, chodby i sociálního zázemí. Automatické ovládání světel, stínicí techniky, hudby či zabezpečovací systém až po integraci TV nebo záplavové senzory.

Inexes s.r.o. (Praha 10)

Prvním partnerem, který nabízí oficiální prohlídky ve spolupráci s námi je firma Inexes. Tento Flagship Partner rozhodně patří mezi naše elitní a otevřel nový špičkový showroom v květnu 2018. Jeho průvodci jsou vyškolení přímo firmou Loxone, abyste nepřišli o nic z kvalit chytrého bydlení.

showroom chytré domácnosti Loxone firmy myComfort

myComfort s.r.o. (Praha-východ)

Na podzimu roku 2018 otevřel náš Flagship Partner myComfort zcela nový showroom. Dlouholetá praxe v realizacích Real Smart Home instalací se odráží i v jeho kvalitách.

Chytrý showroom Smarteon

Smarteon Systems s.r.o. (Brno)

Showroom v Brně firmy Smarteon (Loxone Flagship Partner) prezentuje veškeré funkce Loxone a je přidružený vývojovým kancelářím. Uvidíte zde řešení chytrého obýváku, ložnice, jídelny, kuchyně, chodby a sociálního zázemí: od světel, přes stínicí techniku, hudbu či zabezpečovací systém až po integraci TV nebo záplavové senzory.

Smart Energy Solutions a.s. (Praha 5)

Společnost Smart Energy Solutions a.s. (Flagship Partner) se mimo chytrých rodinných domů se věnuje i složitějším instalacím jako jsou hotely a výrobní haly.

Ložnice v showroomu

ELZY (Jindřichův Hradec)

Instalační partner ELZY otevřel první Flagship showroom v Jižních Čechách. Nahlédněte s námi do nových prostor, z nichž se díky spolupráci s architektem podařilo vytěžit maximum.

Arakis automation, s.r.o.
(České Budějovice)

Společnost Arakis se pohybuje více než 20 let v oblasti IT a od roku 2017 se plně věnuje i realizaci chytrých domů. Jako Loxone Platinum Partner se zabývají integrací Loxone zejména v rodinných domech a kancelářských prostorách.

SMAR showroom

SMAR s.r.o.
(Chomutov)

Společnost SMAR se od roku 2012 věnuje údržbě, instalaci a programování v oblasti robotiky a průmyslové automatizace. Tento Loxone Gold Partner se zaměřuje především na chytré řešení bytových domů. Tak je pojatý i jeho showroom.

Showroom Foxone s.r.o.

FOXHAUS s.r.o.​ (Liberec)

V roce 2019 realizovala společnost FOXHAUS s.r.o. první Loxone showroom na severu Čech! Jedná se bez nadsázky o nejkrásnější showroom Loxone Silver Partnera v ČR!

koláž fotografií ze vzorové chytré domácnosti loxone
partnerské showroomy ve kterých zažijete chytré bydlení na vlastní kůži

Nechte se inspirovat:
Příklady využití Loxone

První náš Showhome (vzorový dům) ukazuje možnosti inteligentního ovládání v celé kráse. Světlo světa spatřil v roce 2016 v malebném hornorakouském Kollerschlagu, kde je i naše centrála Loxone Basecamp. Více se o něm dozvíte v našem článku. Inspirovat se ale můžete i dalšími referenčními projekty Loxone, případně zhlédnout zkrácenou verzi prohlídky oficiálního showroomu v Českých Budějovicích.