Prohlídky chytrého domova

Vyzkoušejte Real Smart Home na vlastní kůži. Zážitek vydá za tisíce slov!

 
Život ve skutečně chytré domácnosti nedokáže přiblížit žádný popis. Proto vám nabízíme několik možností, jak jej osobně a zdarma zakusit. Zjistíte, co váš domov může umět a s čím se nemusíte smířit. Vše si také můžete sami vyzkoušet a ověřit.

koláž fotografií ze vzorové chytré domácnosti loxone

Náš showhome:
Prohlídka přímo u výrobce

V našem sídle v Českých Budějovicích jsme postavili rovnou celý vzorový byt. Zde vám na ploše cca 200 m² předvedeme běžné místnosti jako obývací pokoj, ložnici či koupelnu, i specialitky v podobě sauny nebo ovládání krbu. Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet chytré bydlení přímo ke zdroji.

Real Smart Home showroomy Loxone partnerů

Tito Loxone partneři vystavěli ukázkové domácnosti po vzoru Loxone showhomů, splňují nejpřísnější kritéria a pravidelně je doplňují o nejnovější funkce a produkty. V úzké spolupráci s námi přiravují plnohodnotné prohlídky Real Smart Home.

Inexes s.r.o. (Praha 10)

Prvním partnerem, který nabízí oficiální prohlídky ve spolupráci s námi je firma Inexes. Tento Platinum partner rozhodně patří mezi naše elitní a otevřel nový špičkový showroom v květnu 2018. Jeho průvodci jsou vyškolení přímo firmou Loxone, abyste nepřišli o nic z kvalit chytrého bydlení.

Hanna s.r.o. (Komárno, SK)

Na Slovensku se 1. partnerem pro oficiální prohlídky stala firma Hanna s.r.o. I její průvodci jsou vyškolení přímo firmou Loxone, abyste nepřišli o nic z kvalit chytrého bydlení. Showroom otevřený v srpnu 2018 najdete v 1. patře Shopping centra v Komárne.

partnerské showroomy ve kterých zažijete chytré bydlení na vlastní kůži

Další showroomy Loxone partnerů

I řada dalších partnerů nabízí názornou ukázku. Na různých místech v Česku a na Slovensku tak najdete Loxone showroomy, které splňují základní kritéria tohoto označení.

Loxone Showhome entdecken

Nechte se inspirovat:
Loxone Showhome a další

První náš Showhome (vzorový dům) ztělesňuje koncept Real Smart Home v celé kráse. Světlo světa spatřil v roce 2016 v malebném hornorakouském Kollerschlagu, kde je i naše centrála Loxone Basecamp. Více se o něm dozvíte v našem článku. Inspirovat se ale můžete i dalšími referenčními projekty Loxone, případně zhlédnout zkrácenou verzi prohlídky oficiálního showroomu v Českých Budějovicích.