Zažijte Real Smart Home
od Loxone

Zážitek vydá za tisíce slov
Život v inteligentním domě je mnohem lepší, než co dokáže přiblížit jakýkoli popis. Proto vám nabízíme několik možností, jak jej zadarmo zakusit na vlastní kůži.

Náš showhome:
Prohlídka přímo u výrobce

V našem sídle v Českých Budějovicích jsme postavili rovnou celý vzorový byt. Zde vám na ploše cca 200 m² předvedeme běžné místnosti jako obývací pokoj, ložnici či koupelnu, i specialitky v podobě sauny nebo ovládání krbu. Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet chytré bydlení přímo ke zdroji.

koláž fotografií ze vzorové chytré domácnosti loxone

Oficiální prohlídky u Loxone partnerů

Vybranní Loxone partneři budují plnohodnotné ukázkové domácnosti po vzoru Loxone showhomů. V úzké spolupráci s námi přiravují plnohodnotné prohlídky Real Smart Home.

Inexes s.r.o. (Praha 10)

Prvním partnerem, který nabízí oficiální prohlídky ve spolupráci s námi je firma Inexes. Tento Platinum partner rozhodně patří mezi naše elitní a otevřel nový špičkový showroom v květnu 2018. Jeho průvodci jsou vyškolení přímo firmou Loxone, abyste nepřišli o nic z kvalit chytrého bydlení.

Hanna s.r.o. (Komárno, SK)

Na Slovensku se 1. partnerem pro oficiální prohlídky stala firma Hanna s.r.o. I její průvodci jsou vyškolení přímo firmou Loxone, abyste nepřišli o nic z kvalit chytrého bydlení. Showroom otevřený v srpnu 2018 najdete v 1. patře Shopping centra v Komárne.

partnerské showroomy ve kterých zažijete chytré bydlení na vlastní kůži

Partnerské showroomy

Řada našich partnerů již také přišla na sílu názorné ukázky. Na různých místech v Česku a na Slovensku najdete jejich soukromé showroomy, které si postavili dle našich rad a doporučení.

Loxone Showhome entdecken

Nechte se inspirovat:
Loxone Showhome a další

První náš Showhome (vzorový dům) ztělesňuje koncept Real Smart Home v celé kráse. Světlo světa spatřil v roce 2016 v malebném hornorakouském Kollerschlagu, kde je i naše centrála Loxone Basecamp. Více se o něm dozvíte v našem článku. Inspirovat se ale můžete i dalšími referenčními projekty Loxone, případně zhlédnout zkrácenou verzi prohlídky oficiálního showroomu v Českých Budějovicích.