Smart home showroomy a vzorové domy

Vyzkoušejte si moderní bydlení na vlastní kůži v rámci prohlídky zdarma!

Život ve skutečně chytré domácnosti nedokáže přiblížit žádný popis. Proto vám nabízíme několik možností, jak jej osobně a zdarma zakusit. Zjistíte, co váš domov může umět a s čím se nemusíte smířit. Vše si také můžete sami vyzkoušet a ověřit.

Prohlídka přímo od Loxone

Showroom Praha

Loxone Showhome Praha
(Osobní prohlídka)

Stavte se na naší útulné pobočce v hlavním městě a promluvme si nezávazně a bezplatně o přáních a představách o vaší domácnosti. V pražských Holešovicích máme k dispozici byt, jímž vás rádi provedeme a necháme vás okusit výhody inteligentního bydlení.

Loxone Showhome ČB
(Osobní prohlídka)

V našem sídle v Českých Budějovicích jsme postavili celý vzorový byt. Na ploše cca 200 m² vám předvedeme běžné místnosti jako obývací pokoj, ložnici či koupelnu, i specialitky v podobě sauny nebo ovládání krbu. Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet chytré bydlení přímo ke zdroji.

Online prohlídka

Loxone Showhome
(On-line prohlídka)

Nyní pořádáme z vzorového bytu v Českých Budějovicích i online prohlídky. Chytré bydlení můžete poznat z pohodlí vlastního gauče. Všechny místnosti a funkce vám ukážeme přes obrazovku. I přes živý přenos se můžete průvodce na cokoli zeptat. Prohlídky probíhají online na bezplatné platformě Zoom.

Prohlídky u Loxone Partnerů

CATEGORY a.s. (Brno)

Loxone Flagship Partner CATEGORY nabízí veškeré funkce Loxone. Můžete se podívat na řešení chytrého obývacího pokoje, ložnice, jídelny, kuchyně, chodby i sociálního zázemí. Automatické ovládání světel, stínicí techniky, hudby či zabezpečovací systém až po integraci TV nebo záplavové senzory.

Inexes s.r.o. (Praha 10)

Prvním partnerem, který nabízí oficiální prohlídky ve spolupráci s námi je firma Inexes. Tento Flagship Partner rozhodně patří mezi naše elitní a otevřel nový špičkový showroom v květnu 2018. Jeho průvodci jsou vyškolení přímo firmou Loxone, abyste nepřišli o nic z kvalit chytrého bydlení.

Showroom Intelio Solutions

Intelio Solutions s.r.o. (Zlín)

Intelio Solutions je Flagship Partnerem a tomu odpovídá i moderně vybavený showroom. Najdete ho v nově zrekonstruované Rezidenci Rašínova přímo v centru Zlína – na Náměstí Míru. Pro perfektní dotvoření představy o chytré domácnosti je k dispozici také virtuální prohlídka.

showroom chytré domácnosti Loxone firmy myComfort

myComfort s.r.o. (Praha-východ)

Na podzimu roku 2018 otevřel náš Flagship Partner myComfort zcela nový showroom. Dlouholetá praxe v realizacích Real Smart Home instalací se odráží i v jeho kvalitách.

Chytrý showroom Smarteon

Smarteon Systems s.r.o. (Brno)

Showroom v Brně firmy Smarteon (Loxone Flagship Partner) prezentuje veškeré funkce Loxone a je přidružený vývojovým kancelářím. Uvidíte zde řešení chytrého obýváku, ložnice, jídelny, kuchyně, chodby a sociálního zázemí: od světel, přes stínicí techniku, hudbu či zabezpečovací systém až po integraci TV nebo záplavové senzory.

Smart Energy Solutions a.s. (Praha 5)

Společnost Smart Energy Solutions a.s. (Flagship Partner) se mimo chytrých rodinných domů se věnuje i složitějším instalacím jako jsou hotely a výrobní haly.

Ložnice v showroomu

ELZY (Jindřichův Hradec)

Instalační partner ELZY otevřel první Flagship showroom v Jižních Čechách. Nahlédněte s námi do nových prostor, z nichž se díky spolupráci s architektem podařilo vytěžit maximum.

Arakis automation, s.r.o.
(České Budějovice)

Společnost Arakis se pohybuje více než 20 let v oblasti IT a od roku 2017 se plně věnuje i realizaci chytrých domů. Jako Loxone Platinum Partner se zabývají integrací Loxone zejména v rodinných domech a kancelářských prostorách.

SMAR showroom

SMAR s.r.o.
(Chomutov)

Společnost SMAR se od roku 2012 věnuje údržbě, instalaci a programování v oblasti robotiky a průmyslové automatizace. Tento Loxone Gold Partner se zaměřuje především na chytré řešení bytových domů. Tak je pojatý i jeho showroom.

Showroom Foxone s.r.o.

FOXHAUS s.r.o.​ (Liberec)

V roce 2019 realizovala společnost FOXHAUS s.r.o. první Loxone showroom na severu Čech! Jedná se bez nadsázky o nejkrásnější showroom Loxone Silver Partnera v ČR!

koláž fotografií ze vzorové chytré domácnosti loxone
partnerské showroomy ve kterých zažijete chytré bydlení na vlastní kůži

Nechte se inspirovat:
Příklady využití Loxone

První náš Showhome (vzorový dům) ukazuje možnosti inteligentního ovládání v celé kráse. Světlo světa spatřil v roce 2016 v malebném hornorakouském Kollerschlagu, kde je i naše centrála Loxone Basecamp. Více se o něm dozvíte v našem článku. Inspirovat se ale můžete i dalšími referenčními projekty Loxone, případně zhlédnout zkrácenou verzi prohlídky oficiálního showroomu v Českých Budějovicích.