Developeři a stavební firmy

Chcete nabídnout svým zákazníkům pohodlný, energeticky efektivní a bezpečný domov? Máme pro vás řešení.

S Loxone půjdete s dobou. Díky technologiím inteligentní domácnosti získáte přidanou hodnotu pro své zákazníky a tedy i výraznou konkurenční výhodu.

Rychlá integrace, škálovatelnost a snadné budoucí rozšíření jsou hlavní výhody, které charakterizují systém Loxone Smart Home. Pojďme společně posunout váš byznys kupředu.

Jednoduchá integrace

Přinášíme technologie, které pokryjí veškeré potřeby domácností od audia po zabezpečení. S minimálními náklady můžete razatně zvýšit hodnotu vašich projektů a místo obyčejného bydlení prodávat chytré domy.

Ve spolupráci s námi získáte řešení na míru vašeho projektu. Je jedno, jak je rozsáhlý. Systém Loxone je mimořádně škálovatelný a hodí se pro nejzákladnější použití i pro mimořádně robustní nasazení.

mnoho funkcí chytré domácnosti Loxone
další možnosti využití Loxone systému

Vhodný i pro rekonstrukce a retrofit

Ať už se jedná o vilu, rodinný dům nebo byt, Loxone Smart Home je schopný jej dodatečně proměnit na inteligentní domácnost za použití vlastní bezdrátové technologie. Není přitom nutné sekat do zdí a tahat novou kabeláž. Vše je hotové během jediného dne. I stávajícím zákazníkům můžete tedy nabídnout moderní bydlení: pohodlné, bezpečné i úsporné.

Produkty špičkové kvality ic_flag-austria2x

Naše výrobky podléhají přísné kontrole kvality a splňují řadu certifikací. Zakládáme si na maximální spolehlivosti a kvalitě. Naším cílem je dlouhodobá spokojenost. Smart home pro nás není jen módní vlnou, na trvalost našeho řešení vsázíme vše. I proto naše výrobky hrdě nesou označení „navržené a vyrobené v Rakousku“.

spolupráce s budoucností abstraktní

Spolupráce s budoucností

S Loxone vsázíte na budoucnost svého odvětví. Stanovujeme nové standardy v bydlení a hledáme perspektivní spolupráce.

Spolu s námi se vstupuje do nové éry: inteligentních domácností. To je zárukou konkurenční výhody na trhu s nemovitostmi.

osobní konzultant v případě potřeby aby se zajistil hladký průbeh

Osobní konzultant

Abychom vám zajistili maximální péči a hladký průběh spolupráce, přidělíme vám vlastní kontaktní osobu. Váš osobní konzultant bude dokonale znát váš projekt a kdykoli bude připraven odpovídat dotazy a poskytnout podporu při realizaci i následnou péči.

Reference

Na mezinárodním poli jsme získali již řadu zajímavých partnerů, kteří profitují z dlouhodobé spolupráce. Stále více firem využívá této možnosti. Neváhejte a také posuňte své podnikání kupředu. V byznysu platí dvojnásob: „kdo chvíli stál, stojí opodál“.

nejvýznamnejší partneři Loxone

Loxone ve vašem developerském projektu

Máte zájem o spolupráci s Loxone? Rádi vám předvedeme, co vše můžete svým zákazníkům nabídnout. Společně najdeme perfektní řešení pro váš investiční záměr.

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Petr Skála

Project Manager

+420 774 665 450

Jakub Baránek

Project Manager

+420 776 120 451