Odborná školení pro partnery

Akademie chytré domácnosti

Snažíme se usnadnit vám poznat systém Loxone Smart Home. Nabízíme různé možnosti pro váš rozvoj počínaje Expertním školením, před Pokročilá školení po on-line dokumentaci, blog a videa. Pomůžeme vám stát se odborníkem na chytré bydlení.

Naše kurzy

Vedle základních témat jako plánování projektů a zapojování a konfigurace zařízení vás naše pravidelná odborná školení naučí také kalkulace, marketing či komunikaci se zákazníkem. Kurzy průběžně doplňujeme o nové produkty a zkušenosti.

Expertní školení*

Základní školení, které vás seznámí s principy Loxone Smart Home: jak funguje Miniserver, jak se zapojují zařízení či jak se pracuje s konfiguračním software.

Pokročilá školení

Doplnění znalostí, které se do Expertního školení nevešly. Umožní vám prohloubit vaše schopnosti a vyzkoušet si v praxi i méně obvyklé a náročnější instalace.

*Absolvování kompletního Expertního školení je jednou z podmínek Partnerského programu pro dosažení statusu Silver partner.

Máte otázky ohledně školení?

Pavlína Řeháková

Péče o zákazníky a partnery

+420 380 429 002

On-line semináře a další videa

Využijte naše videomateriály pro snadné získání potřebných informací o systému Loxone a programování pomocí Loxone Config.

 

Dokumentace

Naše obsáhlá on-line dokumentace vám poskytne snadnou a rychlou pomoc. Na jednom místě zde najdete všechny dostupné informace o našem systému, které průběžně doplňujeme. Je to tedy nejlepší místo, kde začít hledat odpovědi.

 

KNOW HOW

Sledujte novinky ze světa Loxone

Abyste zůstali v obraze, doporučujeme přihlásit se k odběru našeho newsletteru a sledovat náš blog. Pravidelně publikujeme články o nových produktech, tipech pro chytré bydlení, referenčních projektech i třeba o zajímavostech ze zákulisí Loxone. Věnujeme se všem tématům od automatizace po zabezpečení.