Školení systému Loxone pro elektrikáře a instalační firmy

Staňte se experty na inteligentní elektroinstalace. Nabízíme školení pro úplné nováčky i aktualizační školení pro zkušené Loxone Partnery. Pravidelně aktualizujeme náplň školení ať už jde o plánování funkcí, výběr produktů, instalaci, konfiguraci nebo prodej. Vše nejen teoreticky, ale i prakticky. Součástí školení je i e-learning, šablony a další užitečné materiály ke stažení.

 

Přehled školení

Odborné školení

Dokonalá znalostní základna pro nové Loxone partnery. Dvoudenní školení povinné pro dosažení statusu Silver Partner.

Aktualizační školení pro recertifikaci

Aktualizační školení vám zajistí vždy to nejaktuálnější know-how. Pro zachování vašeho statusu Loxone Silver partnera je požadováno absolvování tohoto školení vždy v průběhu 12 měsíců před datem vaší recertifikace.

Master školení pro recertifikaci

Školení, které vás připraví na složitější aplikace. Toto školení je nezbytné pro postup do vyššího partnerského statusu jako je Gold, Platinum a Flagship partner. Pro zachování těchto statusů (Gold, Platinum, Flagship) je požadováno absolvování tohoto školení vždy v průběhu 12 měsíců před datem vaší recertifikace. Pro recertifikaci může toto školení využít i Silver partner.

Školicí místnost

Loxone Workshop

Během praktického workshopu bude možné pracovat s komponenty třetích stran, které se běžně vyskytují nejen v rodinných domech. Například Jablotron Futura, Peveko, Vaillant a další…

Novinka!

Odborné školení pro projektanty

Získejte náskok před konkurencí v oblasti projektování inteligentních budov. Připravili jsme pro vás know-how a zkušenosti z tisíců projektů a seznámíme vás s nejrozšířenějším systémem automatizace v Česku.

Odborné školení

Během školení se naučíte plánovat funkce, výběr produktů, konfiguraci a údržbu projektů všeho druhu. Ideální start do světa inteligentní elektroinstalace Loxone.

 

 • Cena: 5 998 Kč / 238 €  (bez DPH)
 • Školení se skládá ze dvou částí
  • Přípravný kurz cca 4 až 5 hodin (individuálně)
   Vypracování zaslaných materiálů
   Základní seznámení s Loxone hardwarem (možnost zápůjčky)
  • Praktické školení 2 dny vždy od 9 do 17 hodin
   Workshop
   Kompletní zpracování projektu
 • Bez absolvování Přípravného kurzu (on-line) není možné absolvovat samotné školení

Přihláška na Odborné školení

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Aktualizační školení

Poznáte nekonečné možnosti použití Loxone výrobků od chytrého domu až po komerční objekt či automatizování zařízení. Seznámíte se s posledními novými výrobky a změnami v Loxone Configu či aplikaci.

 

 • Cena: 2999 Kč / 119 € (bez DPH)
 • Trvání: 1 den od 9:00 do 17:00 hodin
 • Bez absolvování Odborného školení nelze absolvovat Aktualizační školení
 • Pouze v prezenční formě
Master školení

Master školení

Školení, které vás připraví na složitější aplikace osvětlení, vytápění, měření a dalších technologií tak, aby i ty nejvyšší nároky vašich klientů pro vás byly hračkou. Dalším z témat školení jsou i velké instalace a speciální aplikace, kde je často nutností mít přehled nejen o Loxone standardu, ale i o funkcích jako je síťová komunikace, Interkomunikace, Trust a integrace zařízení třetích stran. Školení probíhá na skutečných Loxone produktech a každý účastník tak může získané teoretické vědomosti převést rovnou do praxe. Master školení je nezbytné pro postup do vyššího partnerského statusu jako je Gold, Platinum a Flagship partner a pro jeho udržení.

 

 • Cena: 5998 Kč / 238 € (bez DPH)
 • Trvání: 2 dny vždy od 9:00 do 17:00 hodin
 • Stravování v ceně
 • Bez absolvování Odborného školení není možné absolvovat Master školení
 • Pouze v prezenční formě

Přihláška na Aktualizační/Master školení

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Demokufr se slevou za účast na školení

Objednejte si nyní jakékoliv školení a obdržíte speciální slevu 10 % na jeden Demokufr Loxone.

(Sleva se přičte k vaší partnerské slevě, nelze uplatnit na Uvítací balíček.)

Obecné informace a podmínky stornování

Přihlášení

Na školení je možné se přihlásit pouze přes on-line formulář. Po odeslání formuláře od nás obdržíte potvrzení o přihlášení.

Potvrzení o přihlášení obdržíte e-mailem. Pokud na školení již není žádné volné místo, budeme vás telefonicky kontaktovat a zařadíme vás na seznam náhradníků. Jakmile se uvolní místo, budeme vás ihned informovat.

K účasti na školení vás opravňuje závazná přihláška. Součástí školení je oběd a další občerstvení během přestávek. Nehradí se cestovní náklady ani ubytování.

Platební podmínky

Faktura bude vystavena během týdne od přihlášení na školení a bude mít splatnost 7 dnů. Pro Loxone partnery, kteří využívají automatické strhávání z účtu (pouze pro SK), bude částka stržena v následujících dnech.

Přerezervování školení

Bezplatné přerezervování termínu školení je možné do 14 dní před prvním školícím dnem. Pozdější změna je zpoplatněna 25% z celkové částky školení.
Je nutné brát v potaz, že faktura za školení je již splatná k prvotnímu datu školení a je nutné ji uhradit, jinak není možné školení přerezervovat.

Storno

Bezplatné zrušení školení je možné do 14 dní před prvním školícím dnem. Pozdější storno je zpoplatněno 50% z celkové částky školení. Při neúčasti na školení bez předchozího zrušení bude účtována plná částka ceny školení.

Pokud není možné, aby se přihlášená osoba školení zúčastnila, je možné po konzultaci poslat náhradníka.

Průběh kurzu

Pokud nedojde k naplnění minimálního počtu účastníků školení, budeme Vás nejpozději 14 dní před začátkem školení informovat o zrušení školení. Za veškeré náklady, které vzniknou účastníkovu zrušením školení (storno poplatky za zrušení cesty či hotelu), nenese společnost Loxone zodpovědnost a nelze nárokovat jejich uhrazení.

Nemoc před nebo během školení

Jste před začátkem školení nebo během jeho průběhu nemocní?

Neprodleně nás o tom prosím kontaktujte a zašlete nám prosím potvrzení od Vašeho ošetřujícího lékaře. Budeme Vás kontaktovat a zdarma Vám školení přesuneme na jiný termín. Berte prosím v potaz, že přerezervování školení z důvodu nemoci je možné jenom v případě, že máte řádně uhrazenou fakturu za školení.

Rezervace ubytování:

Rezervace ubytování je odpovědností každého z účastníků a úhrada není součástí školení.

Kontakt

Máte otázky ohledně našeho vzdělávacího programu? Rádi vám vše vysvětlíme.

Pavlína Řeháková

Péče o Loxone Partnery

+420 380 429 002 +421 233 872 132