Akademie Loxone Smart Home

Vzdělávání v oblasti chytrého bydlení

Zde najdete přehled možností vzdělávání a inspirace v Loxone Smart Home. Nabízíme certifikační školení, aktualizační, kompletní dokumentaci, videonávody i pravidelné tipy na různá témata kolem chytré domácnosti.

Ponořte se do naší nabídky a staňte se Loxone Smart Home profíkem!

Odborná školení pro partnery

Kromě témat, jako je plánování a konfigurace, jsou obsahem našich školení také obchodní dovednosti, představení nových produktů a funkcí a mnoho dalšího. Tato část vzdělávacího programu je povinná pro zařazení a recertifikaci v rámci partnerského programu Loxone. Díky tomu se můžeme spolehnout, že Loxone partneři nabídnou zákazníkům skutečně špičkové chytré bydlení.

Máte otázky ohledně školení?

Pavlína Řeháková

Péče o zákazníky a partnery

+420 380 429 002 +421 233 872 132

On-line semináře a další videa

Využijte naše videomateriály pro snadné získání potřebných informací o systému Loxone a programování pomocí Loxone Config.

 

Dokumentace

Naše obsáhlá on-line dokumentace vám poskytne snadnou a rychlou pomoc. Na jednom místě zde najdete všechny dostupné informace o našem systému, které průběžně doplňujeme. Je to tedy nejlepší místo, kde začít hledat odpovědi.

 

TIPY PRO PATNERY

Sledujte novinky ze světa Loxone

Abyste zůstali v obraze, doporučujeme přihlásit se k odběru našeho newsletteru a sledovat náš blog. Pravidelně publikujeme články o nových produktech, tipech pro chytré bydlení, referenčních projektech i třeba o zajímavostech ze zákulisí Loxone. Věnujeme se všem tématům od automatizace po zabezpečení.