Školení Loxone pro instalační firmy

Staňte se experty na inteligentní elektroinstalace za několik málo dní díky našemu školení. Ať už jste v Loxone nováček nebo profík. Ať už se jedná o plánování funkcí, výběr produktů, instalaci, konfiguraci nebo prodej: Pro každého máme připravené vhodné školení. Rezervujte si svůj termín, dokud je volný!

 

Pozor: Přecházíme na on-line školení

Z důvodu obavy o vaše zdraví a opatření vlády jsme se rozhodli převést Odborné školení do on-line formy. Aktualizační a Speciální školení z technických důvodů převést nelze, budou odloženy.  Pokud jste přihlášeni, budeme vás brzy kontaktovat s podrobnostmi.

Termíny online školení zde:

Školení vychází z původního 4 denního prezenčního školení skládajícího se ze 2 Modulů. Ačkoliv je v online formě pouze 2 denní, jeho cena se nemění.
Jako bonus od nás získáte slevu 25 % na 1. projekt (jedna objednávka do výše 200 000 Kč, možno uplatnit během 1 roku).
Cena obou modulů školení dohromady bez DPH je 6998 Kč / 278 Euro.

Přihláška na on-line školení

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Naše školení:

Odborné školení:

Dokonalá znalostní základna pro nové Loxone partnery. Dvoudenní školení povinné pro dosažení statusu Silver Partner.

Aktualizační školení:

Aktualizační školení vám zajistí vždy to nejaktuálnější know-how. Pro zachování vašeho statusu Loxone partnera je požadováno absolvování tohoto školení vždy v průběhu 12 měsíců před datem vaší recertifikace.

Odborné školení

Během školení se naučíte plánovat funkce, výběr produktů, konfiguraci a údržbu skutečně chytrých domácností. To vám umožní realizovat budoucí projekty v nejlepší kvalitě, bez starostí a rychlostí blesku.

 

  • Podmínky: Absolvovaný e-learning
  • Cena: 5 999 Kč / 239 €  (bez DPH)
  • Dva dny vždy od 9 do 17 hodin
  • Stravování v ceně

Demokufr se slevou za účast na školení

Objednejte si nyní jakékoliv školení a obdržíte speciální slevu 10 % na jeden Demokufr Loxone.

(Sleva se přičte k vaší partnerské slevě, nelze uplatnit na Uvítací balíček)

Aktualizační školení

Poznáte nekonečné možnosti použití Loxone výrobků od chytrého domu až po komerční objekt či automatizování zařízení. Seznámíte se s posledními novými výrobky a změnami v Loxone Configu či aplikaci.

 

  • Podmínky: Absolvované Odborné školení
  • Cena: 1499 Kč / 59 € (bez DPH)
  • Trvání: od 9:00 do 17:00 hodin
  • Stravování v ceně
Obecné informace a podmínky stornování

Přihlášení

Na školení je možné se přihlásit pouze přes on-line formulář. Po odeslání formuláře od nás obdržíte potvrzení o přihlášení.

Potvrzení o přihlášení obdržíte e-mailem. Pokud na školení již není žádné volné místo, budeme vás telefonicky kontaktovat a zařadíme vás na seznam náhradníků. Jakmile se uvolní místo, budeme vás ihned informovat.

K účasti na školení vás opravňuje závazná přihláška. Součástí školení je oběd a další občerstvení během přestávek. Nehradí se cestovní náklady ani ubytování.

Platební podmínky

Faktura bude vystavena během týdne od přihlášení na školení a bude mít splatnost 7 dnů. Pro Loxone partnery, kteří využívají automatické strhávání z účtu (pouze pro SK), bude částka stržena v následujících dnech.

Přerezervování školení

Bezplatné přerezervování termínu školení je možné do 14 dní před prvním školícím dnem. Pozdější změna je zpoplatněna 25% z celkové částky školení.
Je nutné brát v potaz, že faktura za školení je již splatná k prvotnímu datu školení a je nutné ji uhradit, jinak není možné školení přerezervovat.

Storno

Bezplatné zrušení školení je možné do 14 dní před prvním školícím dnem. Pozdější storno je zpoplatněno 50% z celkové částky školení. Při neúčasti na školení bez předchozího zrušení bude účtována plná částka ceny školení.

Pokud není možné, aby se přihlášená osoba školení zúčastnila, je možné po konzultaci poslat náhradníka.

Průběh kurzu

Pokud nedojde k naplnění minimálního počtu účastníků školení, budeme Vás nejpozději 14 dní před začátkem školení informovat o zrušení školení. Za veškeré náklady, které vzniknou účastníkovu zrušením školení (storno poplatky za zrušení cesty či hotelu), nenese společnost Loxone zodpovědnost a nelze nárokovat jejich uhrazení.

Nemoc před nebo během školení

Jste před začátkem školení nebo během jeho průběhu nemocní?

Neprodleně nás o tom prosím kontaktujte a zašlete nám prosím potvrzení od Vašeho ošetřujícího lékaře. Budeme Vás kontaktovat a zdarma Vám školení přesuneme na jiný termín. Berte prosím v potaz, že přerezervování školení z důvodu nemoci je možné jenom v případě, že máte řádně uhrazenou fakturu za školení.

Rezervace ubytování:

Rezervace ubytování je odpovědností každého z účastníků a úhrada není součástí školení. Rádi vám ale doporučíme ubytování na základě zpětné vazby účastníků předchozích školení.

Kontakt

Máte otázky ohledně našeho vzdělávacího programu? Rádi vám vše vysvětlíme.

Pavlína Řeháková

Péče o Loxone Partnery

+420 380 429 002 +421 233 872 132