Loxone školení pro instalační firmy

Naučte se, co umí Loxone Smart Home od A do Z, a staňte se experty na inteligentní elektroinstalace za několik málo dní díky našemu školení.
Ať už jste Loxone nováček nebo profík. Ať už se jedná o plánování funkcí, výběr produktů, instalaci, konfiguraci nebo prodejní tipy. Pro každého máme připravené vhodné školení. Rezervujte si svůj termín, dokud je volný!

 

Aktuálně pořádáme tato školení:

Expertní školení:

Modul 1 a Modul 2 tvoří dokonalou znalostní základnu pro nové Loxone partnery a jsou povinné pro dosažení statusu SilverPartner.

Modul 1
Modul 2

Aktualizační školení:

Aktualizační školení Performance days vám zajistí vždy to nejaktuálnější know-how. Požadujeme jej pro zachování vašeho statusu Loxone partnera. Od roku 2019 bude jednou z podmínek recertifikace absolvování tohoto školení v průběhu 12 měsíců před dnem recertifikace.

Performance Days – Prezentace a prodej
Performance Days – Plánování a realizace

Expertní školení

Modul 1

Během školení získáte přehled o Loxone, o našem konceptu Real Smart Home, obchodních zásadách a produktech a jejich použití.

 • Podmínky: Žádné
 • Cena: 999 Kč / 39 €  (bez DPH)
 • Pondělí, 9–17 hodin
 • Stravování v ceně

Expertní školení

Modul 2

Zdokonalí vaše dovednosti v prodeji, plánování funkcí, výběru produktů, konfiguraci a údržbě skutečně chytrých domácnosti. To vám umožní realizovat budoucí projekty v nejlepší kvalitě, bez starostí a rychlostí blesku.

 

 • Podmínky: Absolvovaný Modul 1
 • Cena:
  • Školení České Budějovice 5 999 Kč / 199 € (bez DPH)
  • Školení Slovensko 6 999 Kč / 240 € (bez DPH)
 • Úterý–čtvrtek, 9–17* hodin
 • Stravování v ceně

* Pro účastníky, kteří nespadají do kategorie „instalační partneři“ a nejsou registrovaní Loxone partneři, končí Modul 2 ve čtvrtek již v 15 hodin.

Demokufr se slevou za účast na školení

Objednejte si nyní Modul 1, Modul 2 nebo Performance Days a obdržíte speciální slevu 10 % na jeden Demokufr Loxone.

(Sleva se přičte k vaší partnerské slevě, nelze uplatnit na Uvítací balíček)

Performance Days – Prezentace a prodej

Naučte se rozpoznat potřeby vašich zákazníků a správně je realizovat, abyste zvýšili své zisky. Využijte praktických tipů a triků, které vám pomohou využít plného potenciálu Loxone Smart Home a zaručit tak ještě úspěšnější obchodní strategii.

 

 • Podmínky: Žádné
 • Cena: 1299 Kč / 49 € (bez DPH)
 • Trvání: od 9:00 do 17:00 hodin
 • Stravování v ceně

Performance Days – Plánování a realizace

Pomocí mnoha praktických příkladů se naučíte, jak dokonale ovládat Loxone Config a jaké jsou novinky v revoluční automatické konfiguraci. Umožní vám přinést zákazníkům maximální přidanou hodnotu s minimálním úsilím a rizikem. Dozvíte se také vše o nejnovějších produktech, funkcích a dalších novinkách ze světa Loxone Smart Home.

 

 • Podmínky: Absolvovaný Modul 1 & 2
 • Cena: 1299 Kč / 49 € (bez DPH)
 • Trvání: od 9:00 do 17:00 hodin
 • Stravování v ceně
Obecné informace a podmínky stornování

Přihlášení

Na školení je možné se přihlásit pouze přes on-line formulář. Po odeslání formuláře od nás obdržíte potvrzení o přihlášení.

Potvrzení o přihlášení obdržíte e-mailem. Pokud na školení již není žádné volné místo, budeme vás telefonicky kontaktovat a zařadíme vás na seznam náhradníků. Jakmile se uvolní místo, budeme vás ihned informovat.

K účasti na školení vás opravňuje závazná přihláška. Součástí školení je oběd či večeře a další občerstvení během přestávek. Nehradí se cestovní náklady ani ubytování.

Platební podmínky

Faktura bude vystavena nejdříve 14 dnů před začátkem rezervovaného školení a bude bude mít splatnost 7 dnů. Pro Loxone partnery, kteří využívají automatické strhávání z účtu (pouze pro SK), bude částka stržena v následujících dnech.

Přerezervování školení

Přihlásili jste se na školení a nemůžete se účastnit?

Neprodleně nás prosím kontaktujte. Pokud není již možné bezplatné stornování školení, přesuneme vás zdarma na jiný termín. Je nutné brát v potaz, že faktura za školení je již splatná k prvotnímu datu školení a je nutné ji uhradit, jinak není možné školení přerezervovat. Předejdete tak případné povinnosti uhradit storno poplatky!

Pokud není možné, aby se přihlášená osoba školení zúčastnila, je možné po konzultaci poslat náhradníka.

Storno

Bezplatné zrušení školení je možné do 14 dní před prvním školícím dnem. Pozdější storno je zpoplatněno 50 % z celkové částky školení. Při neúčasti na školení bez předchozího zrušení bude účtována plná částka ceny školení.

Průběh kurzu

Pokud nedojde k naplnění minimálního počtu účastníků školení, budeme Vás nejpozději 14 dní před začátkem školení informovat o zrušení školení. Za veškeré náklady, které vzniknou účastníkovu zrušením školení (storno poplatky za zrušení cesty či hotelu), nenese společnost Loxone zodpovědnost a nelze nárokovat jejich uhrazení.

Nemoc před nebo během školení

Jste před začátkem školení nebo během jeho průběhu nemocní?

Neprodleně nás o tom prosím kontaktujte a zašlete nám prosím potvrzení od Vašeho ošetřujícího lékaře. Budeme Vás kontaktovat a zdarma Vám školení přesuneme na jiný termín. Berte prosím v potaz, že přerezervování školení z důvodu nemoci je možné jenom v případě, že máte řádně uhrazenou fakturu za školení.

Rezervace ubytování:

Rezervace ubytování je odpovědností každého z účastníků a úhrada není součástí školení. Rádi vám ale doporučíme ubytování na základě zpětné vazby účastníků předchozích školení.

Kontakt

Máte otázky ohledně našeho vzdělávacího programu? Rádi vám vše vysvětlíme.

Pavlína Řeháková

Péče o zákazníky a partnery

+420 380 429 002 +421 233 872 132