Vzorová data

Návody a tipy pro Loxone Config

Seznámení s prací v našem konfiguračním software Loxone Config a další videonávody zdarma pro vás.

Vzorová data

Upozornění: Vždy používejte nejnovější verzi konfiguračního softwaru Loxone Config.

Vzorový projekt

Ukázkový program kompletní instalace chytré domácnosti Loxone, který respektuje ověřené Loxone standardy a doporučení.

Stáhnout

Audio

Ukázková konfigurace Loxone Audioserveru. Obsahuje správné zapojení, napojení zvonku, alarmu (vloupání či požár) a napojení budíku.

Stáhnout

Inteligentní regulace pokojové teploty

Pokročilé zapojení inteligentního regulátoru. V tomto ukázkovém souboru se dozvíte, jako ovládat s Loxone topení a provádět regulaci pokojové teploty.

Stáhnout

Ovládání žaluzií

Základní nastavení automatických žaluzie v kombinaci s inteligentním regulátorem. Stáhněte si vzorová data pro tuto konfiguraci nebo se podívejte v přiloženém videu, jak tyto funkce jednoduše v konfiguračním softwaru naprogramovat.

Stáhnout

Alarm

Blok alarm je určen k realizaci necertifikovaného EZS. Všechny pohybové, okenní, dveřní a libovolné další senzory plnící v programu jiné funkce, mohou být dále použity pro alarm. Stáhněte si jednoduchý příklad zapojení funkčního bloku Alarmu.

Stáhnout

Elektroměr

Tento příklad vzorových dat vám ukáže, jak v konfiguračním softwaru nakonfigurovat funkční blok elektroměr a statistiku záznamů.

Stáhnout

Ovládání osvětlení se světelnými scénami

Příklad programování ovládání osvětlení a nastavení světelných scén včetně RGB a stmívání. Stáhněte si vzorová data pro tuto konfiguraci nebo se podívejte v přiloženém videu, jak tyto funkce jednoduše v konfiguračním softwaru naprogramovat.

Stáhnout

Ovládání brány

Tento příklad ukazuje, jak naprogramovat funkční blok ovládání brány s rozsvícením kontrolky a 2 koncovými spínači. Více se dozvíte stáhnutím přiložených vzorových dat.

Stáhnout

Wake On LAN

Nastavení Wake On LAN příkazu na Miniserveru pro zaslání Wake On LAN na zařízení pro jeho zapnutí. Ukázka vzorových dat pro konfigurační software Loxone je Vám k dispozici.

Stáhnout

Caller, Mailer, Tracker

V tomto příkladu Vám ukážeme, jak v konfiguračním softwaru naprogramovat Caller, Mailer, Tracker. Buďte informování Miniserverem na nečekané události ve Vašem domě. Stáhněte si vzorová data pro tyto funkce, jsou Vám k dispozici!

Stáhnout

Energy management

V tomto příkladu se seznámíte s tím nejdůležitějším v souvislosti s integrací FVE i bateriového úložiště a wallboxů a také to, jak snadno vizualizovat toky energie v budově. Se znalostí energetických toků lze nastavit efektivní energetický management a také optimalizovat zátěž například i v komerčním objektu.

Stáhnout