Chytrá kancelář

S Loxone můžete snadno řídit veškeré vaše prostory včetně kanceláří. Sofistikovanou automatizací s prvky Loxone vytvoříte atraktivní pracovní prostředí a svým zaměstnancům poskytnete větší komfort pro práci. Zároveň ušetříte cenou energii na vytápění a klimatizaci, jelikož Loxone řídí všechny prvky jako je stínící technika, vytápění, klimatizace, rekuperace zároveň a vždy nejde ideální řešení.

Stínění a větrání pomocí Loxone

Loxone nabízí možnost automatizaci individuálně přizpůsobit vašim kancelářským prostorám.

Automatické stínění

Plně automatické stínění se chová inteligentně v závislosti na poloze slunce, slunečním záření a vnější i vnitřní teplotě. Díky automatickému stínění máte v kanceláři vždy příjemnou teplotu a snižujete náklady na klimatizaci i vytápění.

Ochrana stínící techniky 

Díky meteorologické stanici budova automaticky reaguje na bouřky a silné mrazy. Přizpůsobuje tomu činnost stínící techniky a zabraňuje tak jejímu poškození.

Pravidelné větrání prostor

Přesná detekce kvality vzduchu pomocí CO2 senzorů.

Dokonalý přehled

Můžete zaznamenávat přesné hodnoty z jednotlivých senzorů a mít tak přehled o o celé budově.

Snadný přístup:
NFC přívěsek

Loxone Smart Home ulehčuje všem zaměstnancům přístup do kanceláře. NFC přívěsek je kompaktní a cenově dostupná varianta ke klasickému klíči. V případě ztráty NFC přívěsku stačí, když je vymazán ze systému a není nutné měnit celý zámek.

Plně automatický poplašný systém

Díky Loxone lze váš zabezpečovací systém snadno automatizovat v celé budově.
Pro aktivaci alarmu stačí jednoduchý trojklik na odchodové tlačítko. Pokud budova zjistí, že ji již opustily všechny osoby, zastřeží se automaticky. Deaktivace alarmu proběhne v ranních hodinách autorizovaným vstupem prvního zaměstnance.
Jakmile dojde k narušení střeženého prostoru, budova zareaguje spuštěním hlasitého aramu, blikajícími světly a vytažením stínící techniky. Alarm se může zobrazit i odpovědným osobám přímo na mobilním zařízení.

Automatizace nahrazuje tlačítka

Díky Loxone lze propojit několik technologií do jednoho celku a ten následně umožňuje automazaci většiny funkcí v kanceláři.
Budova vybavená Loxone Miserverem rozpozná aktuální podmínky v místnosti, jako je přítomnost osob, světelný jas, teplota a kvalita vzduchu. Na základě těchto informací přizpůsobuje činnost stínící techniky, klimatizace, rekuperace, či vytápění. Stará se tak o pohodlí zaměstnanců a maximální úspory energie.

Kvalitní audio systém pro vaši kancelář

Loxone nabízí inteligentní multiroom audio řešení pro vaši kancelář. Poskytněte svým zaměstnancům i zákazníkům nezapomenutelný hudební zážitek.
Systém Loxone Multiroom Audio nabízí následující funkce.

Automatizace Multiroom Audia

Hudba začne hrát automaticky když někdo vstoupí do místnosti, pokud je místnost prázdná, hudba se opět zastaví.

Libovolný zvukový zdroj

Vybrat si můžete z mnoha zdrojů. Vaši kompletní hudební sbírku budete mít na jednom místě. Doplní ji hudební služby jako například Spotify, TuneIn, internetová rádia či stream přímo ze smartphonu.

Flexibilní ovládání

Jednoduché ovládání a výběr z mnoha zdrojů v aplikaci Loxone Smart Home.

Oznámení skrze
Multiroom Audio Systém

Multiroom Audio Systém informuje zaměstnance i zákazníky libovolnými oznámeními.

Využijte potenciál pro úsporu energie

Perfektní vnitřní klima individuálně přizpůsobené kancelářským a obchodním prostorám. S Loxone poskytnete svým zaměstnancům a zákazníkům dokonalé vnitřní klima. Při automatizaci komerčních prostor zároveň dosáhnete znatelné úspory energie.
Loxone pracuje chytře se stíněním, vytápěním, klimatizací i rekuperací. V zimních měsících využije sluníčko k vytopení místnosti, v létě naopak prostory zastíní a oddálí spuštění klimatizace.

Individuální řešení na míru

Díky univerzálnosti a otevřenosti systému, který nabízí hotové funkční bloky, je programování neuvěřitelně intuitivní. Zároveň je možné v Loxone Config naprogramovat i specifické funkce na míru.

Řízení osvětlení

Personalizovaný platební systém

Automatizace zámků

Promluvme si o vašem projektu

Chtěli byste znát konkrétní přínosy využití Loxone ve vašem projektu? Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pavel Lískovec

Sales Director

+420 380 429 007 +421 233 872 141