Chytré rezidenční budovy

Téma chytrých domácností zažívá velký boom. O tom svědčí již více než 130 000 Loxone instalací po celém světě. Loxone se nyní přesouvá z rodinných domů i do rezidenční výstavby. Loxone zvyšuje hodnotu a atraktivitu celého projektu. V neposlední řadě zjednodušuje a zrychluje celý proces elektroinstalace.

Smart Home im Wohnbau mit Loxone

Chytré bydlení jako standard

S Loxone dokážete řídit všechny systémy chytré domácnosti zároveň a dokonale spolu spolupracují:

Osvětlení, stínění, vytápění, přístup, zabezpečení i multiroom audio.
To vše a mnoho dalšího lze v domácnosti automatizovat.

Inteligentní ochrana budov

Ochrana před požárem a unikající vodou
Detektory kouře, záplavové senzory a teplotní čidla zajišťují nepřetržitý monitoring obytných prostor. V případě hrozícího nebezpečí jsou obyvatelé ihned upozorněni například v mobilní aplikaci.

Ochrana žaluzií

Díky meteorologické stanici budova automaticky reaguje na bouři nebo mráz, žaluzie automaticky vytáhne a zabrání tak jejich poškození.

Prevence před plísněmi

Nadměrná vlhkost může způsobit značné škody v celém objektu. Sledováním vlhkosti a zajištěním cirkulace vzduchu v bytě je možné se těmto problémům jednoduše vyhnout.

Monitoring bytu

Veškeré údaje jako je teplota, vlhkost a kvalita vzduchu jsou průběžně zaznamenávány a systém se tak dokáže sám učit a přizpůsobovat.

Zjednodušená údržba

Loxone nabízí řadu funkcí, které usnadňují údržbu bytu.

Elektronický monitoring přístupu

Centrální monitorování termínů údržby

Otevřené uživatelské rozhraní

Centrální správa uživatelských dat

Měření spotřeby elektřiny a vody

200+ produktů

Loxone nabízí širokou škálu produktů, které společně dokonale spolupracují a fungují automaticky nebo je můžete řídit z jediné aplikace.

Jednodušší než konvenční elektroinstalace

Díky technologii Tree je každá instalace nesrovnatelně rychlejší a jednodušší. Snižuje spotřebu kabeláže až o 80 %. Ušetříte kabely, svorky a také místo v rozvaděči.

Jednodušší než konvenční elektroinstalace

Díky technologii Tree je každá instalace nesrovnatelně rychlejší a jednodušší. Snižuje spotřebu kabeláže až o 80 %. Ušetříte kabely, svorky a také místo v rozvaděči.

Nejchytřejší asistované bydlení

Loxone se přizpůsobí věku i starším uživatelům a usnadní jim každodenní činnost.
Tísňové tlačítko je možné vytvořit z každého tlačítka v domě, v případě nouze tak může dům zavolat pomoc telefonem. Orientační noční osvětlení a automatické vypnutí spotřebičů v nočním režimu, či při odchodu z domu jistě ocení nejen senioři.

Promluvme si o vašem projektu

Chtěli byste znát konkrétní přínosy využití Loxone ve vašem projektu? Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pavel Lískovec

Sales Director

+420 774 55 31 31