Jak postavit chytrou domácnost?

Už sníte o vlastní chytré domácnosti? Nebo vás zaujala chytrá kancelář, hotel či jiné využití inteligentního řízení a automatizace? Jak tedy nejlépe začít a s čím je nutné počítat, než začne stavba smart domácnosti?

Žena zkouší funkce tlačítka Loxone Touch

Co by měla moje chytrá domácnost umět?

Než začnete plánovat chytrý dům, je nutné definovat si své potřeby a přání. Možné je prakticky vše, ale dokud to člověk nevidí na vlastní oči, těžko si představuje, jak funguje chytrá domácnost. Doporučujeme vám navštívit některý z našich showroomů. Je to skvělý zážitek, který vám umožní objevit a vyzkoušet různé funkce.

Oblasti použití:

Stínění

Topení

Chlazení

Ventilace

Osvětlení

Přístup

Multimédia a hudba

Zavlažování

Energetický management

Wellness

Asistované bydlení

Zabezpečení

Brožura

Naše bezplatná Brožura o chytré domácnosti podrobně popisuje všechny funkce a jejich výhody. Najdete zde i cenové nabídky hotových domů. Stojí za přečtení.

Brožura

Naše bezplatná Brožura o chytré domácnosti podrobně popisuje všechny funkce a jejich výhody. Najdete zde i cenové nabídky hotových domů. Stojí za přečtení.

Extra tip:

Konzultace projektu, přání a překážek. Naši odborníci jsou vám k dispozici zdarma a bez závazků – od plánování projektu až po závěrečné úpravy. Využijte 11 let zkušeností s projekty Loxone po celém světě a nechte si poradit přímo od výrobce, jak na chytrou domácnost.

Je pro mě Loxone vhodný systém?

Loxone nabízí ideální řešení pro řízení a automatizaci projektů všeho druhu – ať už se jedná o dvoupokojový byt, rodinný dům, kancelář, restauraci, obrovský hotelový komplex, nebo např. pivovar. Snadno se používá a je cenově dostupný. Všechny komponenty spolu dokonale spolupracují. S Miniserverem a jeho mnohými rozhraními lze realizovat téměř cokoli. Proto je vhodný do jakékoli budovy.

Maminka a dcera si hrají

Budova sama ví, co má dělat

Jsme toho názoru, že chytrá domácnost by měla většinu úkolů v oblasti bezpečnosti, pohodlí a energetické účinnosti plnit sama. U nás se zaměřujeme na každodenní život a praktičnost. Budova se o sebe postará sama a vy v aplikaci vidíte, že je vše v pořádku.

Top 5 důvodů proč použít Loxone

Unikátnost: Funkce, které jinde nenajdete

Univerzálnost: Nemusíte řešit různé systémy a dodavatele

Bezpečí: Požár, voda, počasí, vloupání, technické problémy – na vše systém upozorní a sám reaguje

Úspory: Žádné plýtvání, žádná překvapení na vyúčtování

Jednoduchost: Ovládání pomocí tlačítka nebo aplikace

Spolehlivost: Produkty pro nejnáročnější nasazení

Na co si dát pozor?

Ovládejte svůj rozpočet

Cena závisí na rozsahu funkcí. Pokud začnete jen základními funkcemi (třeba jen topení), můžete později svůj domov vybavit dalšími.
Navíc: Téměř všechny funkce inteligentní domácnosti mají pozitivní vliv na optimalizaci nákladů!

Nepřehlédněte:

Zvažte možnosti Kotlíkové dotace a Nové zelené úsporám.Požadované funkce potom konzultujte s našimi odborníky, kteří vám poradí optimální řešení pro konkrétní podmínky a najdou vhodnou realizační firmu.

 

Na stavbě s předstihem

Čím dříve si naplánujete váš smart home, tím hladší bude výstavba. Je naprosto nutné informovat všechny instalační firmy včas. Obzvláště důležité je informovat, jaký tepelný zdroj použijete, ještě před tím, než se začne vylévat podlaha.

Jak postupovat?

Podpoříme vás při plánování chytré domácnosti – chceme, abyste neměli žádný stres s rozhodováním, věděli přesně, co a proč kupujete a z výsledku byli nadšeni.

Poptávka

Odeslali jste poptávku a mezitím se můžete nechat inspirovat dalšími nápady. Náš odborník vás bude kontaktovat, aby vám podrobněji vysvětlil Loxone a probral s vámi vaše přání a představy.

Vyhledávání partnerů

Pokud si to budete přát, vyhledáme ve vašem okolí ideální instalační firmu. Na základě vašich přání a představ vám instalační firma sestaví individuální nabídku a projde ji s vámi.

Realizace

Pokud jste se vším spokojeni můžete dát projektu zelenou. Po celou dobu od plánování projektu Loxone a i po jeho dokončení jsme vám vždy k dispozici.

Mimochodem: K projektu nemáte ze strany Loxone žádný závazek a konzultace s námi vás nebude stát ani korunu. Instalační firmy však mohou požadovat zaplacení nákladů na tvorbu cenové nabídky.

Tady začíná cesta s našimi průvodci:

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.