Skutečná inteligence pro komerční budovy

S Loxone to půjde lépe!

Technologie Loxone Smart Home nabízí nejen nejvyšší komfort bydlení, zároveň je možné jej integrovat do velkých budov, kanceláří a hotelů.Loxone se postará o inteligentní řízení stínění, topení, přístupy do budov, zabezpečení a mnoho dalšího.

Najdeme optimální řešení pro vaše potřeby

Loxone dokáže propojit jednotlivé technolige v jeden celek a zajistí tak jejich dokonalou spolupráci.

Rezidenční budovy

Umožněte zažít obyvatelům vaší residence opravdový komfort s inteligentním stíněním, topením nebo světelnými náladami, které posouvají standard bydlení na novou úroveň.

 

Zjistit více

Hotely a restaurace

Loxone umožní zažít vašim hostům komfort chytrého bydlení a zároveň ušetří mnoho práce i všem zaměstnancům.

 

Zjistit více

Kanceláře

Poskytněte svým zaměstnancům jedinečné pracovní prostředí s mnoha inteligentními funkcemi jako jsou oddělené přístupy do jednotlivých prostory, osvětlení přizpůsobitelné každé situaci nebo třeba dotykové ovladače integrované do pracovních stolů.

 

Zjistit více

Individuální projekty

Vhledem k flexibilitě a výkonnému hardwaru i sofwaru je Loxone ideální volbou pro automatizace v různorodých odvětvích. Průmyslové haly, veřejné budovy, kostely, pivovary…

 

Zjistit více

Volně škálovatelný systém od bytů až po řízení firem

V závislosti na velikosti budovy lze spojit několik miniserverů. To zvyšuje celkovou kapacitu a umožňuje automatizaci i rozsáhlých projektů.
Gateway-Miniserver slučuje všechny podoblasti a vytváří komplexní konfiguraci a vizualizaci. Dojde-li k údržbě nebo k rozšíření jedné podoblasti, všechny další podoblasti běží nadále nezávisle.

Snadný přístup:
NFC klíčenka

S Loxone Smart Home je přístup do budov jednoduchý a personalizovaný.
NFC přívěsek Loxone byl speciálně navržen pro přístup prostřednictvím NFC Code Touch. Poskytuje nejvyšší úroveň zabezpečení, proto je ideálním řešením pro velké komerční prostory. Jednotlivým přívěskům lze přiřadit individuální přístupová oprávnění. V případě ztráty se nemusí měnit celý zámek, pouze jednoduše daný přívěsek smažete ze systému.

Četná rozhraní a rozšíření

Loxone má širokou škálu otevřených, volně konfigurovatelných rozhraní pro připojení jednotlivých systémů k Miniserveru. K dispozici jsou následují rozhraní:

Široká škála produktů

Od Loxone získáte všechny důležité prvky pro vaší elektroinstalaci. Moderní LED osvětlení, veškeré senzory a ovládací prvky až po multiroom audio. Naše produkty jsou vyvinuté tak, aby spolu dokonale spolupracovali a zajišťují skvělou interakci mezi hardwarem a softwarem.

Individuální uživatelská práva

Systém umožňuje udělit jednotlivých uživatelům odlišná práva. Můžete tak rozhodnout, kteří z uživatelů budou mít například právo ovlivnit automatizaci budovy.

Výkonný software a bezplatné aktualizace

Bez ohledu na to, zda se jedná o hotel, kancelář nebo rezidenční komplex – s naším výkonným softwarem se dokážete vyrovnat s každým velkým projektem.
Veškerý software je zcela zdarma a díky pravidelným aktualizacím vždy splňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

Otevřené rozhraní

Díky otevřenému rozhraní Loxone Miniserveru je možné vyvíjet dopľnková softwarová řešení od třetích stran. Pokud byste chtěli něpříklad individuální vizualizaci budovy přizpůsobenou vašim specifickým potřebám, je to možné prostřednictvím otevřeného API.

Promluvme si o vašem projektu

Chtěli byste znát konkrétní přínosy využití Loxone ve vašem projektu? Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pavel Lískovec

Sales Director

+420 380 429 007 +421 233 872 141