Automatizace budov: Skutečná inteligence pro vaše projekty

S Loxone to půjde lépe!

Systém Loxone nabízí nejen nejvyšší komfort bydlení, zároveň je možné jej integrovat do velkých budov, kanceláří a hotelů. Loxone se postará o inteligentní řízení stínění, topení, přístupy do budov, zabezpečení a mnoho dalšího.

Najdeme optimální řešení pro vaše potřeby

Smart home system Loxone dokáže propojit jednotlivé technologie v jeden celek, a zajistí tak jejich dokonalou spolupráci.

Rezidenční budovy

Umožněte zažít obyvatelům vaší residence opravdový komfort s inteligentním stíněním, topením nebo světelnými náladami, které posouvají standard bydlení na novou úroveň.

 

Zjistit více

Kanceláře

Poskytněte svým zaměstnancům jedinečné pracovní prostředí s mnoha inteligentními funkcemi, jako jsou oddělené přístupy do jednotlivých prostory, osvětlení přizpůsobitelné každé situaci nebo třeba dotykové ovladače integrované do pracovních stolů.

 

Zjistit více

Speciální aplikace

Vhledem k flexibilitě a výkonnému hardwaru i softwaru je Loxone ideální volbou pro automatizace v různorodých odvětvích. Průmyslové haly, veřejné budovy, kostely, pivovary…

 

Zjistit více

Montované domy

Výrobci montovaných domů zaznamenali poptávku zákazníků po automatizaci technologií v domácnosti a mnoho z nich již nabízí Loxone jako standard. Zvyšte i vy hodnotu vašich projektů a nabídněte to nejlepší.

 

Zjistit více

Hotely a restaurace

První dojem je často rozhodující. Loxone dokáže posunout zážitek hostů na novou úroveň. Loxone umožní zažít vašim hostům komfort chytrého bydlení a zároveň ušetří mnoho práce i všem zaměstnancům.

 

Zjistit více

Volně škálovatelný systém od bytů až po řízení firem

V závislosti na velikosti budovy lze snadno spojit několik Miniserverů. To zvyšuje celkovou kapacitu a umožňuje automatizaci i rozsáhlých projektů.
Gateway-Miniserver slučuje všechny podoblasti a vytváří komplexní konfiguraci a vizualizaci. Dojde-li k údržbě nebo k rozšíření jedné podoblasti, všechny další podoblasti běží nadále nezávisle.

Snadný přístup:
NFC klíčenka

S Loxone je přístup do budov jednoduchý a personalizovaný.
NFC přívěsek Loxone byl speciálně navržen pro přístup prostřednictvím NFC Code Touch. Poskytuje nejvyšší úroveň zabezpečení, proto je ideálním řešením pro velké komerční prostory. Jednotlivým přívěskům (či samolepkám) lze přiřadit individuální přístupová oprávnění. V případě ztráty pouze jednoduše daný přívěsek smažete ze systému.

Četná rozhraní a rozšíření

Loxone má širokou škálu otevřených a volně konfigurovatelných rozhraní pro připojení různých systémů třetích stran k Miniserveru. K dispozici jsou následují rozhraní:

Široká škála produktů

Od Loxone získáte všechny důležité prvky pro vaší elektroinstalaci. Moderní LED osvětlení, veškeré senzory a ovládací prvky až po multiroom audio. Naše produkty jsou vyvinuté tak, aby spolu dokonale spolupracovaly, a zajišťují skvělou interakci mezi hardwarem a softwarem.

Individuální uživatelská práva

Systém umožňuje udělit jednotlivých uživatelům odlišná práva. Můžete tak rozhodnout, kteří z uživatelů budou mít například právo ovlivnit automatizaci budovy.

Výkonný software a bezplatné aktualizace

Bez ohledu na to, zda se jedná o hotel, kancelář nebo rezidenční komplex – s naším výkonným softwarem se dokážete vyrovnat s každým velkým projektem.
Veškerý software je zcela zdarma a díky pravidelným aktualizacím vždy splňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

Otevřené rozhraní

Díky otevřenému rozhraní Loxone Miniserveru je možné vyvíjet doplňková softwarová řešení od třetích stran. Pokud byste chtěli například individuální vizualizaci budovy přizpůsobenou vašim specifickým potřebám, je to možné prostřednictvím otevřeného API.

Luxusní
rekreační chaty

Rekreační středisko
v Rakousku je řízeno pomocí Loxone.
Mezi zajímavé funkce patří automatizované
vany s funkcí plnění, ovládání
ventilace a automatické skříňky
na televizi.

Vinařství
v Brně

V útulné vinárně
Loxone sleduje 
teplotu a vlhkost a
stará se o osvětlení, hudbu
a bezpečnost.

Bytový
komplex

V šesti parkových vilách
se nachází 125 luxusních
bytů s technologií
Loxone. Apartmány lze na vyžádání
rozšířit o další
funkce nebo produkty.

Promluvme si o vašem projektu

Chtěli byste znát konkrétní přínosy využití Loxone ve vašem projektu? Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme!

    • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pavel Lískovec

Sales Director

+420 774 55 31 31