Loxone pro vzdělávací instituce

Technologie pevně patří do dnešního světa. Setkáváme se s nimi všude kolem a nevyhnutelně s nimi musíme pracovat a fungovat. Efektivní a pohodlné ovládání dává velkou výhodu a náskok tomu, kdo to umí.

Školy s výukou Loxone pouští na trh práce absolventy s lepším uplatněním a získávají na prestiži. Rádi byste zapojili do výuky technologie pro chytré domácnosti a automatizaci budov a seznámili s nimi své studenty? Využijte systém Loxone ve vzdělávání – za výhodných podmínek.

Inteligentní a přitom jednoduché – perfektní pro vyučování

Systém Loxone Smart Home je velmi jednoduchý na pochopení a práci s ním. Přitom poskytuje možnosti, které studenty i vyučující nadchnou. Loxone jim nabídne možnost pracovat s moderními technologiemi s uživatelsky přívětivým HW i SW.

Škola hrou 
Bezplatný software & on-line kurzy

Bezplatný software

U Loxone je veškerý software včetně aktualizací zdarma. Nemusíte řešit otravné licenční omezení a poplatky. To platí i pro nejpokročilejší konfigurační software pro chytré domy Loxone Config, který je skvělým nástrojem pro prakticky orientovanou výuku. I přes robustní schopnosti programu je velmi jednoduchý na používání i pro nezkušené uživatele.

Vytvořenou konfiguraci si můžete okamžitě vyzkoušet virtuálně v režimu simulace či reálně pomocí bezplatné aplikace pro mobilní zařízení, integrovaného webového rozhraní či instalovaných tlačítek a senzorů.

Online kurzy & dokumentace

Neustále poskytujeme online dokumentaci, videonávody a informace o produktech, aby se žáci mohli okamžitě ponořit do světa Loxone. Kromě toho se mohou učitelé zúčastnit i našeho základního školení Loxone, kde se mohou mimo jiné naučit, jak používat náš hardware i software.

 

Pro instalační partnery neustále tvoříme nové videonávody. Kompletní dokumentace k hardwaru i softwaru je navíc dostupná zdarma on-line. Vše můžete využít i k výuce.

Speciální nabídka pro vzdělávací instituce

Pro vzdělávací instituce*, které vybaví 5 či více pevně umístěných stanovišť Loxone technologiemi jsme připravili rozšířenou nabídku spolupráce.

Zvýhodněné ceny za vybavení

Při vybavení pěti nebo více pracovních stanovišť Loxone a zařazení do učebny obdržíte výrobky pro laboratorní vybavení s až 50% slevou.

Kontaktní osoba k dispozici

Přidělíme vám kontaktní osobu, která vám bude k dispozici jako poradce a technická podpora. Pomůže vám s naplánováním, zapojením a správným použitím Loxone technologií.

Bezplatné zaškolení pedagogů

Odborné školení našich lektorů vás seznámí s veškerými možnostmi systému na praktických ukázkách. Připravili jsme si také rady a tipy, jak prezentovat postupy a smysl využití různých funkcí. Školení pedagogů je zcela zdarma.

Osnovy a certifikáty pro studenty

Učitelům poskytneme osnovy pro výuku i s výstupními testy. Po úspěšném absolvování výuky a výstupních testů bude každému studentovi automaticky vystaven certifikát, který mu v budoucnu umožní lepší uplatnění na trhu práce.

Pohled za kulisy

Učitelům a studentům dáváme jedinečnou příležitost nahlédnout do zákulisí Loxone. Z tohoto důvodu zveme studenty každý rok do  Loxone, kde nabízíme exkluzivní prohlídku a další doplňkový program.

Marketingová podpora

Vzdělávací instituce, které vybavují učebny systémem Loxone, od nás získávají bezplatnou marketingovou podporu. Reklamní materiály, jako jsou samolepky, roll-upy, košile pro fanoušky (pro učitele) a mnoho dalšího. Odprezentujeme také vaši vzdělávací instituci na našich webových stránkách a na sociálních sítích.

*Nabídka se vztahuje na veřejné školy jako střední školy, střední odborná učiliště, vyšší odborné školy a vysoké školy / univerzity. Případně na vzdělávací instituce s certifikací pro pracovní vzdělávání (pro více informací nás kontaktujte)

Podmínky spolupráce

Následující body slouží jako podmínka pro získání zvýhodněné ceny komponent.

1. Použití
Zařízení musí být využívána minimálně po dobu 3 let a výhradně pro účely výuky a v souladu s určením (chytrá domácnost) dle Loxone. Jakékoli jiné využití je možné pouze s písemným souhlasem Loxone. Použití komponent v rozporu se smlouvou opravňuje Loxone ukončit tuto smlouvu bez odkladu a fakturovat rozdíl katalogové ceny v plné výši.
2. Komponenty
Zvýhodněnou cenu lze čerpat pouze na produkty po předchozí konzultaci.
3. Zajištění publicity
Instituce využívající program musí zajistit náležitou publicitu. To zahrnuje:

 • trvale vystavený roll-up
 • dobře viditelné odkazy na Loxone.com na webu instituce
 • umožnit prohlídku učeben / laboratoří jiným školám
 • bezplatná inzerce Loxone a nabídek práce pro Loxone ve školních novinách, na nástěnce či ve zpravodajích

Loxone naopak nabízí:

 • Příspěvek na blogu s prezentací instituce včetně kontaktních údajů
 • Publicitu v rámci našich sociálních sítí
 • Loxone trička pro vyškolené pedagogy
 • Poskytnutí marketingových materiálů (Katalogy, kostky, kapesní průvodci, brožury, samolepky, apod.)
4. Odborné vyškolení od Loxone
Učitelé, kteří budou při vyučování využívat Loxone, musí absolvovat odborné školení od zaměstnanců firmy Loxone. To je pro pedagogy bezplatné a v češtině. Školení proběhne v rámci školení Loxone partnerů v předem domluveném termínu.
5. Postup pro akceptaci využití Loxone:
 • O dokončení instalace škola informuje konzultanta Loxone
 • Společně si domluví návštěvu konzultanta ve škole
 • V rámci schůzky si vyškolený učitel připraví prezentaci vyučovací hodiny
6. Hlediska pro schválení projektu
 • Pojetí vzdělávacího plánu
 • Počet hodin
 • Zaměření učební látky

Dodatečné instalace či rozšíření stávajících musí být zdokumentováno pro Loxone do 30 dní

Loxone ve vaší výuce

Zaujala vás možnost zapojit Loxone do vašeho vzdělávacího programu? Neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy či si domluvit osobní návštěvu v našem sídle.

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pavlína Řeháková

Péče o Loxone Partnery

+420 380 429 002 +421 233 872 132