Loxone
standardy a doporučení

Roky zkušenosti z více než 120 000 instalací v domácnostech, hotelech, kancelářích a komerčních prostorech nám umožňují definovat jasné standardy a doporučení pro ideální využití inteligentní automatizace.

Co by nemělo chybět v žádné místnosti

Základní funkce inteligentní automatizace:

Detekce přítomnosti

Přítomnost osob v místnosti je jedním ze základních faktorů, který ovlivňuje jejích automatizaci. Pohybový senzor pomůže s řízením osvětlení, vytápění, ventilace i zabezpečením.

Jednoduché ovládání

Inteligentní automatizace se o většinu věcí postará sama. Pro manuální ovládání doporučujeme stejné ovládací tlačítko v každé místnosti, které ovládá osvětlení, stínění i hudbu.

Teplota a kvalita vzduchu

Klima v místnosti je regulováno bez nutnosti chytrých termostatů. Každé tlačítko Touch již v sobě má integrovaný senzor teploty a vlhkosti.

Inteligentní ventilace

Čerstvý vzduch je nezbytným faktorem pro vaší pohodu, zdraví i produktivitu. Inteligentní ventilační systém vám pomůže udržet v místnosti čerstvý vzduch po celý den.

Detekce otevřených oken a dveří

V závislosti na stavu oken a dveří – monitorovaných pomocí okenních a dveřních kontaktů budova ví, jak řídit vytápění, zabezepčení a další technologie.

Loxone
App

V Loxone App máte neustálý přehled o vaší domácnosti, kanceláři nebo budově a vše můžete vzdáleně ovládat. Díky push notifikacím včas víte o možném problému, či nebezpečí.

Loxone

Tlačítkový standard

Náš tlačítkový standard vychází z ovládání, které využíváme každý den a chceme jej mít co nejjednodušší. Žádné přemýšlení ani zbytečné pohyby navíc. Pět dotykových ploch či klasických tlačítek stačí na vše.

Jeden stisk

Jediným stisknutím velké centrální oblasti tlačítka se změní světelná nálada. Klepnutím na horní nebo dolní levý roh se vytáhnou nebo zatáhnou žaluzie. Totéž platí pro ovládání hudby, v pravém horním / dolním rohu snadno zvýšíte nebo snížíte její hlasitosti.

Dvojstisk

Když opouštíte místnost, dvojitým poklepáním uprostřed vypnete všechna světla a další připojená zařízení v místnosti. Pokud poklepete na pravý horní roh, změní se zdroj hudby. Chcete-li hudbu vypnout, stačí poklepat na pravý dolní roh.

Trojstisk

Jedna z nejoblíbenějších funkcí, která doslova mění životy. Jdete spát či odcházíte z domu. U hlavního vchodu nebo v garáži: dům se vypne jednoduchým trojitým kliknutím. Každé světlo zhasne, zařízení jsou odpojena od sítě, alarm se aktivuje. Vždy na míru podle přání.

1. real smart home časopis Welcome home

Magazín zdarma ke stažení

Připravili jsme pro vás nový zdroj inspirace. V našem magazínu Create Automation se dozvíte mnoho o bydlení, architektuře či inteligentním ovládání technologií v domácnostech a budovách. Rádi vám jej zdarma zašleme v PDF verzi do vaší e-mailové schránky.