Společnost Loxone

Společnost Loxone, založená v roce 2009, přinesla revoluci do ovládání chytrých domů. Tou je zelený Miniserver, s nímž společnost rychle obsadila přední příčky na trhu. Loxone se v současné době člení do tří větví, kterými jsou Development a Strategie, Marketingové organizace a Kompetenční centra. Loxone dnes zaměstnává více než 1 000 lidí a patří k nejrychleji se rozvíjejícím společnostem na poli inteligentní elektroinstalace a automatizace na světovém trhu.

Rozdělení Loxone Group

Vývoj a strategie

Loxone Electronics GmbH

Centrálou společnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakouském Kollerschlagu. Zde pracuje přibližně 120 zaměstnanců pod vedením Thomase Mosera, vlastníka společnosti, a Martina Öllera, vedoucího obchodu. Centrála se zaměřuje především na vývoj jádra a software, obchod, marketing a podporu systému Loxone.

Vývoj a strategie

Loxone Electronics GmbH

Centrálou společnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakouském Kollerschlagu. Zde pracuje 90 zaměstnanců pod vedením Thomase Mosera, vlastníka společnosti, a Martina Öllera, vedoucího obchodu. Centrála se zaměřuje především na vývoj jádra a software, obchod, marketing a podporu systému Loxone.

Zakladatelé Loxone před Basecampem

Kompetenční centra

Problematika chytrých domů je velmi rozmanitá, zahrnuje totiž veškerou domácí techniku, ale také třeba spotřební elektroniku. Kompetenční centra Loxone se specializují na různá odvětví produktů Loxone od prvotní myšlenky až po sériovou výrobu.

Marketingové organizace

O lokální trhy se stará 45 poboček. Zaměstnávají již skoro 1 000 pracovníků. Jejich činnost se zaměřuje především na prodej, marketing, podporu místních partnerů a péči o zákazníky.

Pobočky Loxone po celém světě

Marketingové organizace

O lokální trhy se stará 45 poboček. Zaměstnávají již přes 1 000 pracovníků. Jejich činnost se zaměřuje především na prodej, marketing, podporu místních partnerů a péči o zákazníky.

Čísla a fakta

2009

Založení

více než 80 %

Export

45

Lokálních zastoupení (03/2024)

přes 28 000

Loxone Partnerů (03/2024)

více než 1 000

Zaměstnanců (03/2024)

více než 250 000

Instalací Loxone (03/2024)

Spolupráce

Snažíme se, aby chytré domy Loxone nabízely komplexní řešení pro inteligentní domácnost. To by nebylo možné bez spolupráce s našimi partnery, které pečlivě volíme mezi předními světovými firmami. Společně jsme schopni reagovat na aktuální trendy a dodávat nejspolehlivější zařízení na trhu, jež uspokojí každého.

Logo Home Connect

Získaná ocenění

Vysoká kvalita, péče o zákazníky, efektivní řízení a hospodaření patří mezi základní podnikatelské hodnoty Loxone. Důkazem mohou být četná ocenění od nezávislých institucí.

Award Collage