Referenční chytré domy jako inspirace

Každý máme o ideálním bydlení své představy. Se systémem chytrého domu od Loxone máte zaručeno, že váš domov bude dělat přesně to, co chcete. Nechte se inspirovat projekty našich zákazníků a vyberte si z každého to, co se vám líbí.

Náš tip: Můžete se také podívat na využití Loxone v komerčních projektech.

pohled do interiéru rodinného domu

Rodinný dům v Plzni

Netrápit se zbytečnostmi, neztrácet drahocenný čas a moci se spolehnout na perfektní výsledek. Takový byl postoj investora krásného a moderního domu u Plzně. Vsadil na duo zkušeného architekta s progresivním přístupem a špičkového odborníka na inteligentní elektroinstalace. Jak to dopadlo?

pohled do interiéru rodinného domu
Chytrý rodinný dům Bungalow

Bungalow

Novostavba rodinného domu se nachází na jihovýchodním okraji Prahy. Loxone splňuje všechny požadavky majitelů od řízení světel a zónového vytápění až po propracované řízení bazénu. O tom, že by dům měl být „chytrý“, přemýšleli jeho majitelé už dlouho před začátkem realizace. Přesto měli menší obavy, zejména z ovládání automatizovaného systému domácnosti. Ty však vzaly brzy za své.

Referenční projekt Loxone Passive House

Moderní dům s inteligencí

Dvougenerační rodinný dům v Praze se majitel rozhodl přizpůsobit vlastním preferencím. Za pomoci architekta došlo k výrazné úpravě vnitřních prostor a předělání klasické elektroinstalace na inteligentní automatizaci od Loxone. O své pocity i zkušenosti se s námi podělili architekt i majitel domu.

Referenční projekt Loxone Passive House
předváděcí chytrým dům Loxone Showhome
předváděcí chytrým dům Loxone Showhome

Vinný sklípek v Brně

Pro skladování vína je potřeba zajistit ideálních podmínky se stálou teplotou a vlhkostí. Loxone se v sousedském vinném sklípku zároveň stará o komfort ve společenské místnosti. Příjemné osvětlení a hudba k pití vína neodmyslitelně patří. Na zdraví!

Chytrý rodinný dům Chocolate

Chocolate

Rodinný dům v Havlíčkově Brodě na Vysočině měl to štěstí, že projektant a dodavatel stavby je partnerem Loxone. To sebou přinášelo výhody naprosté koordinace při stavbě či návrhu interiéru včetně osvětlení a technologického vybavení domu. Manželé se třemi dětmi využívají domácí automatizaci v každé části domu. Od osvětlení, přes multimédia až po inteligentní vytápění místností a zabezpečení domu.

Chytrý rodinný dům Chocolate
Referenční projekt Loxone Passive House

Inteligentní rodinný dům u Zlína

David P. pracoval v USA u světových technologických leaderů, a tak je zvyklý na nejvyšší nároky. Ty měl i sám na své nové bydlení v okrajové části Zlína. Udělal si průzkum všech dostupných řešení. Nakonec se rozhodl pro Loxone. Požádal nás o doporučení vhodné instalační firmy a základ pro výjimečný projekt byl položen. Sám jej popsal jako „Dům, na který jsme 10 let čekali.

Referenční projekt Loxone Rezidence Královské Vinohrady

Rezidence Královské Vinohrady

Loxone si tentokrát našel cestu do luxusního bytu v Praze, který vznikl v rámci rozsáhlé rekonstrukce spojením dvou bytových jednotek v jednu.

Referenční projekt Loxone Rezidence Královské Vinohrady

Chytrý dům rodiny Hetzendorferů

Sen o vlastním Real Smart Home se stal pro rodinu Hetzendorferů skutečností. Od listopadu 2018 žijí naši rakouští kolegové v novém domě, a mohou si tak užívat pohodlí, které Loxone nabízí. Jaké jsou jejich první zkušenosti s životem v chytrém domě.

Ukázkový chytrý dům Panoramahouse

Chytrý byt

Sluneční paprsky svítí dolů na náměstí, je slyšet dětský smích a pár seniorů se vydává na nákup – právě se nacházíme v srdci romantického městečka Ternberg v Horním Rakousku. Zde se usadila čtyřčlenná rodina Felberbauerových, která tu vyměnila svůj dřívější dům za byt o rozloze 140 m2 s domácí inteligencí Loxone.

Ukázkový chytrý dům Panoramahouse
předváděcí chytrým dům Loxone Showhome
předváděcí chytrým dům Loxone Showhome

Loxone Showhome

Náš první showhome v rakouském Kollerschlagu ukazuje chytrou domácnost v celé její kráse. Při jeho stavbě jsme využili všechny dostupné technologie, abychom našim hostům umožnili zažít na vlastní kůži maximální potenciál inteligentního domova.

Co bude umět váš dům?

Líbí se vám představa života v inteligentní domácnosti? Skvělé. Jistě se vám honí hlavou řada otázek. Už se těšíme, až vám na všechno dopodrobna odpovíme. Nebo si můžete rovnou najít certifikovaného partnera ve svém okolí.