Referenční chytré domy jako inspirace

Každý máme o ideálním bydlení své představy. Se systémem chytrého domu od Loxone máte zaručeno, že váš domov bude dělat přesně to, co chcete. Nechte se inspirovat projekty našich zákazníků a vyberte si z každého to, co se vám líbí.

Náš tip: Můžete se také podívat na využití Loxone v komerčních projektech.

Referenční projekt Loxone Passive House

Moderní dům s inteligencí

Dvougenerační rodinný dům v Praze se majitel rozhodl přizpůsobit vlastním preferencím. Za pomoci architekta došlo k výrazné úpravě vnitřních prostor a předělání klasické elektroinstalace na inteligentní automatizaci od Loxone. O své pocity i zkušenosti se s námi podělili architekt i majitel domu.

pohled do interiéru rodinného domu

Rodinný dům v Plzni

Netrápit se zbytečnostmi, neztrácet drahocenný čas a moci se spolehnout na perfektní výsledek. Takový byl postoj investora krásného a moderního domu u Plzně. Vsadil na duo zkušeného architekta s progresivním přístupem a špičkového odborníka na inteligentní elektroinstalace. Jak to dopadlo?

pohled do interiéru rodinného domu
Referenční projekt Loxone Passive House

Pasivní dům

Impozantní z vizuálního i technického hlediska – takový je Passivhaus Eisenstraße. Přilákal již více než 200 000 návštěvníků. Ti se mohli přesvědčit, co dokáže dnešní architektura, stavitelství a technologie, a inspirovat se pro své budoucí bydlení.

Referenční projekt Loxone Rezidence Královské Vinohrady

Rezidence Královské Vinohrady

Loxone si tentokrát našel cestu do luxusního bytu v Praze, který vznikl v rámci rozsáhlé rekonstrukce spojením dvou bytových jednotek v jednu.

Referenční projekt Loxone Rezidence Královské Vinohrady
Referenční projekt Loxone Lighthouse

Lighthouse

Jedná se o novostavbu rodinného domu, který byl obydlen v prosinci roku 2011. Dům je postaven ve znamení čistých linií se smyslem pro detail. Přirozené světlo, které proudí velkými okny, daly této stavbě jeho jméno. A to i díky barevnému nasvícení domu LED diodami, které z něj vyzařují.Co se týče elektroniky, tak je chytrý dům vybaven kompletně systémem Loxone.

Chytrý rodinný dům Chocolate

Chocolate

Rodinný dům v Havlíčkově Brodě na Vysočině měl to štěstí, že projektant a dodavatel stavby je partnerem Loxone. To sebou přinášelo výhody naprosté koordinace při stavbě či návrhu interiéru včetně osvětlení a technologického vybavení domu. Manželé se třemi dětmi využívají domácí automatizaci v každé části domu. Od osvětlení, přes multimédia až po inteligentní vytápění místností a zabezpečení domu.

Chytrý rodinný dům Chocolate

Hnědá kostka

Rodinný dům se nachází nedaleko centra a byl vystavěn v roce 2008. Po designové stránce je opravdu povedený jak zvenku, tak zevnitř. Protože zákazník nebyl již od začátku spokojen s KNX instalací, rozhodl se v roce 2012 kompletně celý dům předělat na vynikající systém Loxone. Dnes je majitel se svým chytrým domem naprosto spokojen.

Ukázkový chytrý dům Panoramahouse

Panorama House

Neuvěřitelné krásný výhled v rakouském městečku Rohrbach je důvod, proč se zde obyvatelé rozhodli usadit. Přímo majitel – pan Wiesner se podílel na plánování chytrého domu, instalaci a sám si i Miniserver programoval. Veškeré funkce byly optimalizovány přesně podle potřeb mladé rodiny, aby jim usnadnily život.

Ukázkový chytrý dům Panoramahouse
Chytrý rodinný dům Bungalow

Bungalow

Novostavba rodinného domu se nachází na jihovýchodním okraji Prahy. Loxone splňuje všechny požadavky majitelů od řízení světel a zónového vytápění až po propracované řízení bazénu. O tom, že by dům měl být „chytrý“, přemýšleli jeho majitelé už dlouho před začátkem realizace. Přesto měli menší obavy, zejména z ovládání automatizovaného systému domácnosti. Ty však vzaly brzy za své.

předváděcí chytrým dům Loxone Showhome

Loxone Showhome

Náš první showhome v rakouském Kollerschlagu ukazuje chytrou domácnost v celé její kráse. Při jeho stavbě jsme využili všechny dostupné technologie, abychom našim hostům umožnili zažít na vlastní kůži maximální potenciál inteligentního domova.

předváděcí chytrým dům Loxone Showhome

Co bude umět váš dům?

Líbí se vám představa života v inteligentní domácnosti? Skvělé. Jistě se vám honí hlavou řada otázek. Už se těšíme, až vám na všechno dopodrobna odpovíme. Nebo si můžete rovnou najít certifikovaného partnera ve svém okolí.