Aktivace Loxone Services

Jak aktivovat Loxone Services naleznete právě zde!

Loxone Musterkoffer

Registrace Produktu

Vaše produkty můžete zaregistrovat na této stránce >>

Zaregistrujte si Vaše produkty a získejte informace a aktualizace z první ruky! Vyplňte prosím v následujícím poli sériové číslo Vašeho produktu a klikněte na "Registrovat produkt".

Pomoc: Jak najít sériové číslo Miniserveru >>

Přidání Loxone Service

Aktivace Loxone Service:
Chcete-li aktivovat Loxone Services, je nejdříve nutné zaregistrovat Váš Miniserver. Poté, co jste zadali sériové číslo Miniserveru, objeví se u přidaného Miniserveru možnost "Přidat Loxone Service". Klikněte na "Přidat Loxone Service" a zadejte identifikační číslo - licenční číslo pro Loxone Service (licenční číslo Vám bude okamžitě zasláno po zaplacení v Loxone online eshopu). Služba bude po zadání licenčního čísla ihned aktivována.

Přenesení Loxone Service na jiný Miniserver:
Pokud budete chtít přenést stávající Loxone Service na jiný Miniserver, klikněte na "Přenést" a vyberte požadovaný Miniserver, na který se má služba přenést.

Prodloužení Loxone Services:
Pokud se chystáte prodloužit Loxone Services, klikněte u vypršené služby na "Prodloužit" a vložte nové licenční číslo dané služby.

 

Přidání Cloud Service k již dostupnému Miniserveru

Řešení potíží

Níže jsou uvedeny některé běžné příčiny a řešení, pokud vaše Loxone služby nefungují podle očekávání. Pokud budete potřebovat další pomoc, obraťte se na nás.

Potřebujete pomoc s registrací?

Budeme rádi, když Vám budeme moci pomoct s Vaší registraci. Pokud budete mít potíže, ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře nebo LiveChatu.

Jak nás kontaktovat >>

Služba byla úspěšně aktivována, ale Caller Vás neupozorňuje o událostech v domě

Zkontrolujte prosím nastavení DNS na Miniserveru "http://adresa-miniserveru/admin" a ujistěte se, že jsou vyplněny správné adresy DNS vašeho poskytovatele "DNS1" a "DNS2". Někdy to může vést k problémům, pokud používáte DNS adresu Gateway Routeru (např. Fritzbox).

Tip: Google poskytuje otevřenou službu DNS, můžete také použít službu DNS vašeho poskytovatele. Adresy DNS služeb, jsou "8.8.8.8" a "8.8.4.4".

DNS nastaveni Loxone calleru