Všechny novinky z Loxone Product Conference 2024

Tomáš Ponec
13 května, 2024 in Zákulisí
Nový hardware, nový software, revoluční audio řešení… Loxone Product Conference 2024 byla plná zajímavostí. V tomto blogu pro vás shrneme všechny novinky.

Záznam streamu:

Dojmy partnerů:

Energy
Elektroměr 1fázový a 3fázový Tree

Elektroměry: Hospodaření s energií je snadnější než kdykoli předtím

Budovy jsou zodpovědné za 44 % celosvětové spotřeby energie. Zvláště důležité je, že přibližně polovina této energie se promrhá! Jsme proto přesvědčeni, že inteligentní řízení spotřeby energie se musí stát standardem v každé budově.

Abyste mohli efektivně řídit toky energie v budově, musíte je nejprve znát. S novým Elektroměrem Tree s certifikací MDI nebylo měření energie nikdy jednodušší.

Elektroměr 1fázový a 3fázový Tree
Exosphere

Exosphere: Správa budov na nové úrovni

Exosphere
Věříme, že správa budov bez ohledu na jejich velikost by měla být efektivní, bezpečná, inteligentní a předvídavá. S Exosphere vám nabízíme bezprecedentní platformu pro centralizovanou správu, monitorování a vizualizaci vašich projektů.
Audio

Audio: Další etapa audio revoluce

Tím jsme si jisti. Každý si zaslouží skvělý zážitek z dokonalého zvuku – dokonale integrovaného do každé budovy. Díky naší pokročilé systémové architektuře je plánování, uvedení do provozu a konfigurace zvukového řešení velmi snadné – bez ohledu na velikost.

Audio produkty

Master / Client: Ještě méně kabeláže, ještě lepší zvuk

Ztráta kvality zvuku, vysoká náchylnost k rušení, drahá technologie zesilovačů… Dosud byla realizace rozsáhlých zvukových systémů spojena s velkými problémy a stávající řešení nebyla uspokojivá.

Naše nová technologie Master/Client nyní umožňuje rychle a snadno realizovat i rozsáhlé audioinstalace. Zapojte reproduktory do série a masivně omezte množství potřebné kabeláže. Konfigurace je v našem softwaru stejně jednoduchá jako kdykoli předtím.

Software pro správu audia

Soundsuit: Vyvinuto pro komerční použití

Používání většiny služeb pro streamování hudby je v komerčních projektech nelegální. Soundsuit byl vyvinut speciálně pro komerční použití a nyní jej lze integrovat do prostředí Loxone.

Config & App 15

Config & App 15: Nové funkce pro energii, zvuk a další

Config & App 15
85 % našeho celkového úsilí věnovaného vývoji připadá na náš software. Díky tomu jsme se také odlišili od všech ostatních systémů na trhu.

Nový Loxone Config & App 15 dále vylepšuje nejvýkonnější software pro automatizaci domů a budov. Zjistěte vše o nových funkcích v oblastech energie, zvuku, osvětlení, přístupu a dalších.

Ptejte se zdarma

Prokonzultujte s námi váš projekt nebo se staňte Loxone Partnerem v několika málo krocích!

A

Konzultace projektu zdarma

Zvažuji ve vlastním projektu využít Loxone a rád bych získal více informací.

A

Stát se partnerem

Rád bych se zeptal, v čem spočívá partnerství s Loxone a jak na to.

Konzultace projektu zdarma

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Stát se partnerem

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Chci být informován o novinkách