Exosphere: S revoluční cloudovou aplikací máte všechny instalace pod palcem

David Nebor
13 května, 2024 in Technologie

Naše budovy jsou stále chytřejší a chytřejší a propojují všechny podsystémy do jednoho celku. Loxone Partneři často řídí více projektů najednou a čelí výzvě efektivně monitorovat a spravovat velké množství instalací. Proto jsme vyvinuli průlomové řešení v podobě platformy Exosphere.

Exosphere je cloudová aplikace, která otevírá další úroveň organizace a analýzy v oblasti inteligentní správy budov. Zjednodušuje provoz a údržbu všech instalovaných Miniserverů, a to jak jednotlivě, tak ve skupinách.

Platforma umožňuje centralizované ukládání a zobrazování všech dat o budovách. Informace z komplexních instalací Loxone lze vizualizovat a vzájemně porovnávat v systémových grafech nebo přehledových dashboardech.

V Loxone respektujeme soukromí našich zákazníků. Proto jsou všechna data, ke kterým má Exosphere přístup, sdílena pouze se souhlasem uživatele, aby byla zajištěna naprostá bezpečnost.

Klíčové vlastnosti

PROVOZ

Centrální správa všech instalací Loxone
Všechny Miniservery jsou přehledně vizualizovány a poskytují množství důležitých informací na první pohled. Přizpůsobitelné systémové grafy zobrazují příslušná data o instalaci v reálném čase bez ohledu na to, zda jsou konkrétní Miniservery umístěny na jednom nebo více místech.

Jedním kliknutím můžete aktualizovat nebo zálohovat celou flotilu Miniserverů nebo přepínat mezi vizualizací a konfigurací projektu. Díky flexibilní správě oprávnění vidí zaměstnanci pouze informace, ke kterým mají povolený přístup.

SPOLUPRÁCE

Řešení problémů a spolupráce
Barevná symbolika známá z Loxone Configu a aplikace ukazuje uživateli důležité informace nebo možné problémy. Aktuální stav systému je vždy zobrazen v protokolu zařízení. Pokud se vyskytnou problémy, můžete okamžitě přijmout opatření a vytvořit úkoly pro svůj tým nebo jednotlivé zaměstnance. Řešení údržby nebylo nikdy jednodušší!

DOHLED

Dashboardy pro vizualizaci dat
Statistiky pro různá zařízení umožňují porovnávat projekty a na základě dat přijímat informovaná rozhodnutí. Chcete porovnat aktuální nebo historickou spotřebu energie napříč lokalitami v jednom grafu? Žádný problém.

To je jen několik skvělých funkcí Exosphere.

Náš tip: Pro Loxone Partnery se statusem Silver a vyšším je verze Essentials k dispozici zdarma.

Ptejte se zdarma

Prokonzultujte s námi váš projekt nebo se staňte Loxone Partnerem v několika málo krocích!

A

Konzultace projektu zdarma

Zvažuji ve vlastním projektu využít Loxone a rád bych získal více informací.

A

Stát se partnerem

Rád bych se zeptal, v čem spočívá partnerství s Loxone a jak na to.

Konzultace projektu zdarma

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Stát se partnerem

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Chci být informován o novinkách