Zažijte chytré bydlení na vlastní kůži


2 listopadu, 2016 in Zákulisí

Majitelům inteligentních domů ani nepřijde zvláštní, že domácnost myslí a dělá většinu věcí za ně. Že místo štelování spousty tlačítek a ovladačů jim stačí jedno tlačítko pro celou místnost. Zároveň potvrzují, že jejich původní představy o chytrém bydlení byly ale dost odlišné.

Loxone showroom, prohlídky

Není se co divit. Představit si život v chytrém domě dokáže bez předchozí zkušenosti jen naprostý vizionář. Upřímně, napadlo by vás před nějakými 10 lety, co všechno budete můžete dělat s chytrým telefonem? A jak normální to bude?

Lidé k nám často přicházejí s návrhy určitých komponent, které by chtěli mít v domě. Odcházejí místo toho s jasnou představou, jak se bude chovat jejich dům a oni v něm žít.

20160922 pk5 2017

Žaluzie se budou hýbat samy podle slunečního svitu, přítomnosti v domě, žádoucí teploty i počasí. Obyvatelé v noci trefí do koupelny, aniž by někoho vzbudili, museli hledat vypínače či je oslnilo světlo. Nebudou muset přemýšlet, jak se co ovládá, obcházet a kontrolovat dům, myslet na řadu věcí, trápit se s termostaty a hlavicemi a tak dále. Inteligentní dům bude řešit řadu dalších věcí, které by je ani nenapadly.

Naplňuje nás energií nadšení lidí plánujících svůj sen, kteří po absolvování prohlídky ví, že může být ještě úžasnější. Především ženy a starší ročníky se pak nechávají slyšet, že se už nemůžou dočkat domácnosti s Autopilotem. Usilovná práce na naší misi „Chytré bydlení Loxone pro každého” nese ovoce.

Loxone showroom prohlídky

Přijďte i vy na bezplatné Prohlídky chytré domácnosti. V našem sídle v Českých Budějovicích jsme připravili vzorovou domácnost, kde vám na ploše 200 m² ukážeme chytré bydlení v místnostech jako koupelna, obývací pokoj či ložnice.

Inteligentní dům není nic pro mě

Vyvíjíme systém, který dělá bydlení pohodlnější a bezpečnější. Život v chytrém domě dělá lidi šťastnějšími. Věříme, že to ocení každý. Dnes ale panuje řada předsudků kolem smart home.

Dotykové panely, klávesnice, nutnost neustále sahat na telefon, ztráta kontroly, drahé hračky, které rychle zastarají, velký bratr – nic z toho u nás nenajdete. Loxone inteligentní domácnost vám neuvaří kávu ani neobjedná potraviny, které vám docházejí v chladničce. My se zaměřujeme na věci, které používají denně úplně normální lidé. Chytrý dům je pro nás takový, který vám zpříjemní bydlení.

20160922 pk5 2005

Vyzkoušejte si chytré bydlení naživo

Pořádáme pravidelné bezplatné Prohlídky chytré domácnosti. Ve vzorovém bytě v Českých Budějovicích vás provedeme běžnou denní rutinou a předvedeme výhody bydlení s Autopilotem. Zjistíte, že i váš domov může být pohodlný, snadno ovladatelný, bezpečný a ještě díky tomu ušetříte.

Chci být informován o novinkách