Revoluce v ovládání domácnosti:
Loxone Tlačítkový standard

Jednoduché ovládání je stěžejní pilíř skutečné chytré domácnosti. Desítky tisíc uživatelů smart home Loxone dokazují, že klasická tlačítka v tomto ohledu nic nepřekoná. Ovšem pouze za předpokladu, že se k nim přistupuje chytře.

Jedním, dvěma, třemi stisknutími lze řídit různé funkce. Nikoliv složitá řada tlačítek s popisky, ale intuitivní koncept, který snadno pochopí i vaše babička.

Každá místnost má stejné ovládání

Aby bylo ovládání skutečně snadné, doporučujeme používat stejný princip pro všechny pokoje. Tak bude snadno zapamatovatelné pro každého. Jednou vyzkoušíte a přejde vám do krve. Už nikdy nebudete muset přemýšlet, které tlačítko zmáčknout.

Jediné tlačítko pro každý pokoj

Princip ovládání a rozložení prvků

Náš tlačítkový standard vychází z ovládání, které využíváme každý den a chceme jej mít co nejjednodušší. Žádné přemýšlení ani zbytečné pohyby navíc. Pět dotykových ploch či klasických tlačítek stačí na vše.
Nejdůležitější je ovládání světla, proto je největší. První místo, které napadne každého, kdo si chce rozsvítit. Čtyři menší pak ovládají stínění a hudbu. Díky využití dvojstisku víc nepotřebujete.

Jeden stisk

tlačítkový standard Loxone Touch

Více stisknutí

vícenásobné stisknutí pro ovládání hudby pomocí Loxone Touch
dvě tečky

Dvojstisk: Opuštění místnosti

Velmi užitečné při odchodu z pokoje. Jednoduchým dvojitým kliknutím vypnete celou místnost. Jako vždy, samozřejmě, jen pokud to chcete. Světlo, hudba a vše ostatní, co chcete zahrnout do této inteligentní funkce: sauna, TV, stereo systém, počítače,…

Tři tečky

Trojstisk: Opuštění domu

Jedna z nejoblíbenějších funkcí, která doslova mění životy. Jdete spát či odcházíte z domu. U hlavního vchodu nebo v garáži: dům se vypne jednoduchým trojitým kliknutím. Každé světlo zhasne, zařízení jsou odpojena od sítě, alarm se aktivuje. Vždy na míru podle přání.

Co bude umět váš dům?

Líbí se vám představa života v inteligentní domácnosti? Skvělé. Jistě se vám honí hlavou řada otázek. Už se těšíme, až vám na vše odpovíme. Nebo vám můžeme rovnou najít instalační firmu ve  vašem okolí.

Loxone Touch: tlačítkový standard v DNA

Úkol zněl jasně: veškeré ovládání jednoduše, efektivně a v jediném tlačítku. A výsledek předčil očekávání: dotykové pětitlačítko Loxone Touch.
Miniaturní a krásný prvek se může pochlubit pěti dotykovými plochami. A aby toho nebylo málo, má v sobě i senzor teploty a vlhkosti. Mistrovské dílo našich designérů a inženýrů, které si zamilovalo tisíce lidí po celém světě.

černý Loxone Touch
Loxone Touch bílý
loxone tlačítkový standart na černém touch pure
Loxone touch Pure bílý - tlačítkový standard

Alternativou je vždy použití klasických tlačítek: jedno velké a dvě malá dvojtlačítka. Ale zkuste si ten rozdíl. Žádné mačkání a klikání, prostě se jen dotknete. Úžasné.
A pokud chcete něco skutečně exkluzivního, podívejte se na prémiovou verzi Loxone Touch Pure. Větší dotyková plocha, satinované sklo, 3D keramický tisk – zhmotněná elegance.

integrovaný senzor teploty a vlhkosti v Loxone Touch

Skvělý bonus:
Integrovaný senzor teploty a vlhkosti!

Doporučené umístění: hned u dveří

Umístění Loxone Touch nejlépe v každé místnosti u dveří

U každých dveří

Opět ideálně pro každou místnost stejně. Nejlépe malý kousek od dveří.
rozmístění Loxone Touch tlačítek dle potřeby

Kdekoli je třeba

Zejména u větších pokojů můžete přidat místa, kde se jste nejčastěji: vedle postele, na kuchyňské lince atp.

Ale to ještě není vše. Pokud modernizujete dům nebo se později ukáže, že vám tlačítko někde chybí, máme skvělé řešení. Plný potenciál tlačítka Loxone Touch si užijete i v bezdrátové verzi Air. Kdykoli jej umístíte kam budete chtít. Funguje totiž na baterii, která vydrží i celé roky!