Prohlídka chytré domácnosti

Protože kolem smart home panuje řada mýtů, snažíme se na příkladech ze života ukazovat, že i vám může domácí inteligence zpříjemnit bydlení a ušetřit čas, práci i peníze. Možnost něco osobně vidět a zkusit si to vydá za tisíce slov. Vy ji máte zdarma v naší vzorové domácnosti v Českých Budějovicích.

Ojedinělá příležitost: víkendová prohlídka!

Běžně není možné náš showhome navštívit mimo pracovní dny. Chceme vám ale vyjít maximálně vstříc, tak čas od času připravíme víkendový termín. Ten aktuální je v sobotu 25. 11. 2017. Stačí do poznámky k přihlášce napsat, že o něj máte zájem.

Upozornění: Kapacita je omezená. Rozhoduje čas přihlášky. Po jejím odeslání vás budeme kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Z ohlasů na prohlídky:

„Děkuji za výbornou prezentaci, které jsme se účastnili přímo ve vašem showroomu. Kromě bezvadného přístupu jsem velmi ocenil zaměření na praktické funkčnosti. Dnes mám díky tomu dobrou představu o tom, jak by měl náš chytrý dům fungovat.“

Martin Hatka, IT analytik, 35 let, Jaroměř

„Děkuji Vám za příjemně strávený čas. Bylo to velmi inspirativní, jak z pohledu na inteligentní řešení domácnosti, tak jako pohled na fungující firmu s krásnou prezentací. Pan Bruckbauer nám umožnil vidět několik skutečných výhod, které mohou bydlení zjednodušit a udělat tak komfortnější.“

Michal Hora, jednatel Horavia s.r.o., Brno

provedeme vás naším showroomem

Rezervace místa

Prohlídky probíhají v malých skupinách obvykle v době od 13 do 17 hodin. Po odeslání formuláře vás budeme kontaktovat.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

*Odesláním přihlášky na Prohlídku chytré domácnosti se zároveň získáte bezplatný e-mailový zpravodaj Loxone o novinkách a tipech ze světa smart home. Odběr můžete kdykoli zrušit. Vaše údaje neposkytneme třetí straně.

Na co se můžete těšit

V největším vzorovém chytrém domě v Česku vám na ploše cca 200 m² předvedeme běžné místnosti jako obývací pokoj, ložnici či koupelnu. Dojde ale i na speciality jako ovládání sauny nebo krbu. Neuvidíte dotykové panely, složité klávesnice ani ledničky, které samy nakupují. Ale věci, které v běžném životě ocení i vaše babička, aniž by se musela něco učit.

Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je žít v domácnosti s Autopilotem!

nacházíme se

Kde nás najdete?

Loxone s. r. o.
U Staré trati 1775/3
České Budějovice
1. patro

parkoviště vedle budovy

Kde zaparkovat?

Vedle budovy je parkoviště, kde můžete zaparkovat na neznačených místech.
Mapa příjezdu zde.

prohlídka showroomu zabere 45 minut

Na jak dlouho?

Samotná prohlídka trvá zhruba 45 minut. Po ní vám budeme k dispozici pro případné dotazy.