Prohlídka chytré domácnosti

Kdo nezažil, nepochopí. U skutečně chytré domácnosti to platí na 100 %. Proto jsme postavili náš showhome. I vy se zde můžete zdarma přesvědčit, jak snadno lze ušetřit 50 000 úkonů a rozhodnutí ročně.

Z ohlasů na prohlídky:

„Děkuji za výbornou prezentaci, které jsme se účastnili přímo ve vašem showroomu. Kromě bezvadného přístupu jsem velmi ocenil zaměření na praktické funkčnosti. Dnes mám díky tomu dobrou představu o tom, jak by měl náš chytrý dům fungovat.“

Martin Hatka, IT analytik, 35 let, Jaroměř

„Děkuji Vám za příjemně strávený čas. Bylo to velmi inspirativní, jak z pohledu na inteligentní řešení domácnosti, tak jako pohled na fungující firmu s krásnou prezentací. Pan Bruckbauer nám umožnil vidět několik skutečných výhod, které mohou bydlení zjednodušit a udělat tak komfortnější.“

Michal Hora, jednatel Horavia s.r.o., Brno

provedeme vás naším showroomem

Rezervace místa

Prohlídky probíhají v malých skupinách v úterý od 15:00 a ve čtvrtek od 10:00. Po obdržení rezervace vám zavoláme.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

*Odesláním přihlášky zároveň získáte bezplatný e-mailový zpravodaj Loxone. Jeho odběr můžete kdykoli zrušit. Vaše údaje neposkytneme třetí straně.

Na co se můžete těšit

V největším vzorovém chytrém domě v Česku vám na ploše cca 200 m² předvedeme běžné místnosti jako obývací pokoj, ložnici či koupelnu. Dojde ale i na speciality jako ovládání sauny nebo krbu. Neuvidíte složité ovládací panely, roboty ani ledničky, které samy nakupují. Loxone nenabízí žádné hračky, ale seriózní řešení, jež ocení i vaše babička, aniž by se musela něco učit.

Prohlídky probíhají v malých skupinkách tak, abyste měli dost prostoru na případné dotazy. Zároveň se můžete vzájemně inspirovat a podělit s ostatními o své zkušenosti.

nacházíme se

Kde nás najdete?

Loxone s. r. o.
U Staré trati 1775/3 (mapy)
České Budějovice
Bočním vchodem do 1. patra

parkoviště vedle budovy

Kde zaparkovat?

Vedle budovy je parkoviště, kde můžete zaparkovat na neznačených místech.
Mapa příjezdu zde.

prohlídka showroomu zabere 45 minut

Na jak dlouho?

Samotná prohlídka trvá zhruba 45 minut. Po ní vám budeme k dispozici pro případné dotazy.