Prohlídka chytré domácnosti

Protože kolem pojmu smart home panuje řada mýtů a zkreslených představ, snažíme se na příkladech ze života prakticky ukazovat, že i vám může domácí inteligence zpříjemnit bydlení a ušetřit čas, práci i peníze. Navíc možnost něco osobně vidět a zkusit si to vydá za tisíce slov. Vy ji máte zdarma v našem sídle v Českých Budějovicích, kde máme největší Loxone showroom v Česku.

Na co se můžete těšit

V největším vzorovém chytrém domě (showhome) v Česku vám na ploše cca 200 m² předvedeme běžné místnosti jako obývací pokoj, ložnici či koupelnu, ale i speciality jako ovládání sauny nebo krbu. Neuvidíte dotykové panely, složité klávesnice ani ledničky, co samy nakupují. Ale věci, které v běžném životě ocení i vaše babička, aniž by se musela něco učit.

Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je žít v domácnosti s Autopilotem!

Kde nás najdete?

Loxone s. r. o.
U Staré trati 1775/3
České Budějovice
1. patro

Kde zaparkovat?

Vedle budovy je parkoviště, kde můžete zaparkovat na neznačených místech.
Mapa příjezdu zde.

Na jak dlouho?

Samotná prohlídka trvá zhruba 45 minut. Po ní vám budeme k dispozici pro případné dotazy.

Rezervace termínu

K bezplatné výpravě do světa chytrého bydlení chybí už jen krůček. Stačí vyplnit formulář níže.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Prohlídky probíhají v malých skupinách v době od 13 do 17 hodin. Po odeslání formuláře vás budeme kontaktovat s přesným časem pro vaši skupinu.

*Odesláním přihlášky na Prohlídku chytré domácnosti se zároveň získáte bezplatný e-mailový zpravodaj Loxone o novinkách a tipech ze světa smart home. Odběr můžete kdykoli zrušit. Vaše údaje neposkytneme třetí straně.