Fantastické neviditelné tlačítko: Touch Surface


14 listopadu, 2017 in Technologie

Touch Surface: Nejkrásnější tlačítko je to, které není vidět

I nábytek může být ovladačem pro chytrou domácnost. Loxone Touch Surface se ovládá stejně jako Loxone Touch, ale může být umístěn kdekoli chcete. Třeba pod kuchyňskou linkou, pod stolem v obývacím pokoji nebo venku u bazénu – můžete ovládat svůj domov kde a jak se vám líbí.

Všestranně použitelný

Díky jedinečným vlastnostem, které umožňují montáž pod kámen, dřevo, sklo nebo keramiku, můžete připojit Touch Surface k nejrůznějším místům ve své domácnosti:

Ovládání tlačítka lze i se špinavýma rukama

Kuchyně

Ať máte ruce mokré nebo špinavé od těsta, můžete pohodlně ovládat osvětlení, stínění, hudbu nebo třeba odsavač par.

Díky spolupráci se společností Strasser Steine jsme vyvinuli Touch Stone pro použití v kuchyni – dotykové tlačítko, které je integrované přímo do kuchyňské linky.

Umístění Touch Surface na stole

Nábytek

Můžete udělat ze svého stolu v obýváku ovládací prvek domácnosti. Není to těžký úkol, stačí se dotknout na vhodném místě stolu a můžete ovládat osvětlení, stínění nebo hudbu.

Umístění tlačítka Touch Surface na stěně

Různé povrchy

Každá plocha, různé materiály, vše může sloužit jako ovládací prvek pro chytrou domácnost. Třeba betonová stěna v salonku nebo keramická dlažba v koupelně.

Umístění tlačítka Touch Surface v koupelně

Buďte kreativní

Neexistují (téměř) žádné hranice oblasti použití našeho Touch Surface. Buďte kreativní a ovládejte svůj inteligentní domov kdekoli chcete.

Funkčnost na mnoha materiálech

Díky Touch Surface můžete ovládat chytrý dům odkudkoli chcete. Zaručujeme správnou funkčnost na dřevě, kameni, keramice či skle o tloušťce 1 až 30 mm.

Podporované materiály Touch Surface

Ovládání nikdy nebylo snazší

Naše vášeň k inteligentnímu bydlení se odráží všude. V designu i způsobu ovládání domácnosti. Vývoji našich produktů obětujeme hodně času a energie. Výsledkem je revoluční způsob ovládání, který ještě více zjednoduší provoz vašeho domova.

Doporučujeme používat náš Tlačítkový standard jako u běžného tlačítka Loxone Touch. Velkou prostřední plochu používat pro ovládání osvětlení, čtyři malé pro stínění a hudbu.

Jedinečné funkce

Loxone Touch Surface
Samolepící povrch
Otvory pro přišroubování
Aktivační tlačítko
Stavové LED diody
Dotykové plochy

Dotykové plochy

Pět dotykových ploch stačí pro ovládání veškerého vybavení. Každá dotyková plocha může ovládat něco jiného. Naše doporučení je: Velká plocha ovládá světla, menší ovládají hudbu a stínění.

Pokud potřebujete, nalepte samolepicí folii (je přiložená v balení) s naznačenými body pro snazší pochopení ovládání domácnosti.

Aktivační tlačítko

Dotyková plocha Loxone Touch Surface je vybavena aktivačním tlačítkem, takže se nemůže stát, že si při vaření omylem spustíte rádio nebo vytáhnete žaluzie. Dotknutím se aktivačního tlačítka odemknete používání ovládací plochy po nastavenou dobu, po uplynutí doby se plocha opět zamkne.

PS: Aktivační tlačítko lze použít i pro jiné funkce než jen aktivace. Například s ním můžete spustit odsavač par.

Stavové LED diody

Pokud chcete, zobrazují integrované LED diody zbývající čas, po který je Touch Surface aktivní. Jednoduše vložte optická vlákna (jsou součástí balení) do otvorů v povrchu, pod kterým je Touch Surface umístěn.

Odezva – klik

Sami si můžete zvolit, zda má Touch Surface při dotyku odpovídat zvukovým efektem.

Chcete se dozvědět více o Touch Surface?

Objevte další zajímavosti a parametry produktu v našem e-shopu!

Vyzkoušejte si chytré bydlení naživo

Ve vzorové chytré domácnosti v Českých Budějovicích vás rádi provedeme běžnou denní rutinou a předvedeme výhody bydlení s Autopilotem. Zjistíte, že i váš domov může být pohodlný, snadno ovladatelný a bezpečný a ještě díky tomu ušetříte.

Chci být informován o novinkách