Češi dobývají emiráty: Smarteon otevřel 1. Loxone showroom v Dubaji

Ondřej Brynych
27 července, 2018 in Zákulisí

Luxus, okázalost a maximální pohodlí – dojmy, které na sebe nenechají dlouho čekat. Řeč je o 1. Loxone showroomu v Dubaji (Spojené Arabské Emiráty), který v červnu roku 2018 otevřela firma Smarteon, český Loxone Gold Partner. Nahlédněme společně dovnitř.

Otevření Loxone showroomu v Dubaji

Propojení kultur a Real Smart Home

Showroom chytré domácnosti se nachází v obchodním centru Dubai Investments Park. Slavnostního otevření se účastnili mimo jiné lokální partner Smarteonu Saif Saeed Al Shamsi a jednatel společnosti Miroslav Padalík.

Otevřít showroom v Dubaji není úplně snadná záležitost, mám ale o to větší radost, že se nám to podařilo a i zde si mohou zájemci osobně vyzkoušet inteligentní domácnost,“ neskrýval své pocity Padalík.

Otevření Loxone showroomu v Dubaji

Možná by bylo přesnější nazvat jej showhome. Jde totiž o vzorový apartmán o rozloze 120 m². Návštěvníci v něm zažijí Real Smart Home jako v běžném bytě. Najdou v něm ložnici, majlis (obdoba obývacího pokoje), kuchyň a pracovnu. Součástí je také jednací místnost a prezentační a prodejní koutek. „Při zařizování apartmánu naše architektky dbaly na propojení místní kultury s prvky moderního stylu z Evropy,“ popsal Vojtěch Zavřel, CTO Smarteonu.

 

Moderní bydlení s puncem luxusu

Nechybí zde funkce jako automaticky řízené osvětlení podle denní doby a režimu, včetně nočního režimu s tlumeným osvětlením například pro cestu na toaletu. V ložnici mohou návštěvníci poznat chytré ovládání stínění, kdy se závěsy ráno samy roztáhnou a o probuzení se postará denní světlo. Součástí prohlídky je také ukázka vizuálního a akustického upozornění při úniku vody či při nezvané návštěvě.

Otevření Loxone showroomu v Dubaji

Automatizace fontány či akvária

Najdeme zde i několik nevšedních prvků. Bezesporu jím je automaticky řízená fontána v ložnici, která se sama vypne, aby v noci nerušila. Podobně je to s akváriem, které patří mezi oblíbené prvky emirátských domácností – to umožňuje inteligentní hlídání teploty vody, ovládání filtrace vody, ovládání světel podle denní doby nebo pravidelné krmení rybiček.

Dojem luxusu podtrhuje všudypřítomná zlatá barva, elegantní svítidla a prémiové materiály, jež se krásně snoubí s dotykovými tlačítky Touch Pure a Surface a dalšími prvky Loxone Smart Home. Showroom se nachází v atraktivní čtvrti Dubaje, která je plná zeleně, fontán, jezírek a moderního bydlení. V roce 2020 se v této lokalitě bude konat světová výstava Expo.

Smarteon showroom
Dubai Investment Park 1,
Green Community, The Market Mall
Dubai, UAE
Otevřeno denně mimo pátek 11 do 20 hodin místního času

Do Dubaje daleko? Zkuste to v Brně!

Firma Smarteon Systems s.r.o. se v poměrně krátkém čase stala Loxone Gold Partnerem díky svému progresivnímu přístupu a nadšení. Nedávno otevřeli vlastní Loxone showroom také v Brně.

Křenová 306/40
602 00 Brno-střed-Trnitá
Česko
www.smarteon.cz

Inspirující? Nakopněte také svůj byznys s Loxone!

Rádi byste nabídli svým zákazníkům Real Smart Home, sklízeli jejich nadšené reference a zvýšili své zisky?
Využijte možnost spolupráce s jedničkou na trhu profesionálních systémů pro chytré domy a posuňte své podnikání kupředu jako Loxone partner!

Chci být informován o novinkách