Loxone showroom firmy Smarteon

Vzorový chytrý dům Brno

Smarteon v brněnském Centru bydlení a designu Kaštanová prezentuje ty nejdůležitější funkce chytré domácnosti. „Chytré bydlení je především o zážitku. Dokud jej člověk nemá, příliš mu nechybí, ale jakmile si jej vyzkouší, už nechce nic jiného. Je proto vhodné si takové řešení zažít. K tomu je showroom ideální,“ vysvětluje Vojtěch Zavřel ze Smarteonu.

Chytrý showroom Smarteon

Rezervujte si místo zdarma

Showroom se nachází v brněnském Centru bydlení a designu Kaštanová. Je otevřen každý všední den od 9:30 do 17:00. Doporučujeme dohodnout si návštěvu předem, v takovém případě jsou prohlídky možné od 8 do 18 hodin. Po odeslání přihlášky vás kontaktují zástupci firmy Smarteon.

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Na co se můžete těšit

Showroom v Brně reprezentuje bezstarostné a pohodlné bydlení. Zájemci uvidí chytré řešení moderní prostorné obytné kuchyně, útulné koupelny, relaxačního koutu i ložnice s výhledem do simulované zahrady. Můžete se těšit na chytré a zdravé osvětlení, stínicí techniku, inteligentní audio, systém zabezpečení, energetický management a mnohé další. Vyzkoušíte si různé prvky inteligentního domu a z ukázkového chytrého bydlení si odnesete komplexní dojem.

Smarteon má v moderním centru k dispozici přes 200 m2 a prostor kromě showroomu využívá i jako kanceláře a zázemí vlastního vývojového týmu, kde vznikají nadstandardní chytrá řešení pro rodinné domy například v České republice nebo v Dubaji.

Kam dorazit

Smarteon showroom

Kaštanová 125a (budova E)
602 00 Brno
Česko

Kde zaparkovat?

Parkování je možné přímo u showroomu, u Centra bydlení a designu Kaštanová.

Program

Prohlídka s komentářem bude trvat zhruba 45 minut. Následně bude čas na vaše dotazy a osobní vyzkoušení.

Další možnosti poznat chytrou domácnost

Nevyhovujeme vám prohlídka v Brně? Máme i další možnosti, jak poznat systém Loxone v praxi.