Loxone showroom firmy Smarteon

Vzorový chytrý dům Brno

Smarteon v Brně prezentuje ty nejdůležitější funkce Real Smart Home. „Chytré bydlení je především o zážitku. Dokud jej člověk nemá, příliš mu nechybí, ale jakmile si jej vyzkouší, už nechce nic jiného. Je proto vhodné si takové řešení zažít. K tomu je showroom ideální,“ vysvětluje Vojtěch Zavřel ze Smarteonu.

Pohled na smart home showroom firmy Smarteon v Brně

Rezervujte si místo zdarma

Showroom se nachází v centru Brna na ulici Křenová a je otevřen každý všední den od 9:30 do 17:00. Doporučujeme dohodnout si návštěvu předem, v takovém případě jsou prohlídky možné od 8 do 18 hodin. Po odeslání přihlášky vás kontaktují zástupci firmy Smarteon.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Na co se můžete těšit

Showroom v Brně reprezentuje bezstarostné a pohodlné bydlení. Zájemci uvidí řešení chytrého obývacího pokoje, ložnice, jídelny, kuchyně, chodby a sociálního zázemí: od světel, přes stínící techniku, hudbu či zabezpečovací systém až po integraci televize nebo záplavové senzory.

Můžete si vyzkoušet skleněná tlačítka Touch Pure, bezdotykový Touch Surface či ovládání z tabletu. Dalšími zajímavostmi jsou třeba závěsy s funkcí touch-sense (samozatažení), televizní obrazovka rotující za divákem, automatické ztlumení hudebního přehrávače nebo jiných médií při telefonním hovoru, inteligentní odstřežení zabezpečovacího systému, motorizovaný hlavní uzávěr vody a řada dalších užitečných prvků.

Brněnský showroom sousedí s vývojovými kancelářemi, kde vznikají nadstandardní chytrá řešení pro rodinné domy například v České republice nebo v Dubaji.

Kam dorazit

Smarteon showroom

Křenová 306/40
602 00 Brno-střed-Trnitá
Česko

Kde zaparkovat?

Parkování je možné přímo v areálu.

Program

Prohlídka s komentářem bude trvat zhruba 45 minut. Následně bude čas na vaše dotazy a osobní vyzkoušení.

Další možnosti poznat Real Smart Home

Nevyhovujeme vám prohlídka v Brně? Máme i další možnosti, jak poznat systém Loxone Smart Home v praxi.