5 důvodů, proč řídit vnitřní klima inteligentně


2 srpna, 2018 in Know How

Tím, že se Real Smart Home stará o vnitřní klima, myslíme mnohem více než jen nastavení různých teplot v jednotlivých místnostech a různých časech. Co přesně máme na mysli a proč byste měli starost o vnitřní klima svěřit do rukou Loxone Smart Home? To vše se dozvíte v dnešním článku!

Zbavíte se mnoha zbytečných starostí

Poloha slunce, venkovní teplota, vnitřní teplota, kvalita vzduchu – vnitřní klima ve vašem domě ovlivňuje mnoho faktorů. Real Smart Home všechny tyto faktory analyzuje a najde vhodné řešení. Nestarejte se o věci, o které nemusíte…

Zvýšíte komfort svého bydlení

Loxone Smart Home vám ušetří mnoho úkonů spojených se snahou dosáhnout ideálního vnitřního prostředí. Zajistit v horkém letním dni ideální využití stínění zabere opravdu mnoho času. Většinou to končí ztemnělým domem po celý den a večerním větráním, které příliš nepomáhá. Loxone Smart Home vše vyřešení sám s maximálním důrazem na vaše pohodlí.

Dům vás vždy přivítá příjemnou teplotou

Opravdu chytrý dům ví, kdy začít chladit nebo topit tak, aby vás vždy přivítal příjemnou teplotou. Zohledňuje přitom i venkovní teplotu a šetří tak nejen vaše náklady, ale i životní prostředí.*

*Dostupné od softwaru verze 10

Ušetříte maximum energie

Váš chytrý dům hledá vždy to nejefektivnější řešení. Klimatizaci často dokonale nahradí chytré stínění, které je mnohonásobně energeticky výhodnější. V případě vhodné venkovní teploty ji chytrý dům dokáže využít i pro chlazení vnitřních prostor.*

V době kdy jste například v práci, se dům přepne do úsporného režimu. Šetří tak maximálně energii a čeká na váš návrat, kdy vás opět přivítá příjemným prostředím.

*Dostupné od softwaru verze 10

Chytrý dům se přizpůsobí každé situaci

Různé místnosti, různé aktivity – Loxone Smart Home vždy zajistí perfektní klima pro danou činnost. Ať už sportujete, spíte nebo se učíte, vždy v ideální teplotě a s čerstvým vzduchem!

Ještě lepší vnitřní klima s verzí 10

Aktualizace Loxone softwaru verze 10 dá nový význam pojmu inteligentní vnitřní klima. Zajistí vám ještě více pohodlí a méně starostí. K dispozici jako obvykle zdarma již v září 2018!

Vyzkoušejte si chytré bydlení naživo

Ve vzorové chytré domácnosti v Českých Budějovicích vás rádi provedeme běžnou denní rutinou a předvedeme výhody Real Smart Home. Nebo s námi můžete rovnou zkonzultovat vaše budoucí bydlení: o co se není důvod ochudit, na co myslet při plánování a jak zbytečně neutrácet více za zbytečnosti.

Chci být informován o novinkách