Inteligentní ventilace a rekuperace

Není sice vidět, ale stále nás obklopuje a potřebujeme ho k životu. Také pro naši domácnost hraje důležitou roli. Například, aby se zabránilo růstu plísní a ochránili jsme tak stavební materiál před poškozením.

Mluvíme zde o jednom ze čtyř elementů: o vzduchu.

Nemusíte se starat o škody způsobené plísněmi, o různé přípravky proti nim, ani se strachovat o své zdraví. Inteligentní regulace ventilace v systému Loxone Smart Home vám umožní relaxovat a užívat si nejlepší kvalitu vzduchu po celý den.

Automatizace vzduchotechniky

O 50 000 úkonů a rozhodnutí méně, více času pro sebe

Loxone Smart Home na sebe přebírá veškeré denní úkoly, aby vám ušetřil čas,který s nimi trávíte. Navíc nad nimi musíte přemýšlet. Díky automatickému ovládání odvětrávání v závislosti například na přítomnosti a vlhkosti vzduchu nemusíte mít starosti o kvalitu ovzduší. Ve své domácnosti se můžete spolehnout na to, že je vše v pořádku.

Zdraví a pohoda: kvalita vzduchu rozhoduje

Jeden dospělý člověk spotřebuje denně kolem 10 000 litrů vzduchu. Čerstvý vzduch nám nezajišťuje jen důležité látky k přežití, ale má také velký vliv na naše zdraví a pohodu. Například se čerstvý vzduch stará o lepší koncentraci, zabraňuje bolestem hlavy a podporuje naše tělo při regeneraci v noci. Proto i o rekuperaci bychom měli uvažovat zejména z pohledu kvality vzduchu

Šetřete cenou energii

Díky interakci ventilace a klimatizace ušetříte mnoho cenné energie. Pokud je nutné místnost chladit a systém vyhodnotí, že je možné využít nižší venkovní teploty, použije ventilaci k přivedení studeného vzduchu z vnějšku. Klimatizace zůstane vypnutá.

Mějte vzduch pod kontrolou – díky aplikaci

V případě potřeby můžete do řízení ventilace kdykoli zasáhnout pomocí aplikace.

Pomocí časovače si snadno nastavíte odlišný režim ventilace během vaší přítomnosti, či doby kdy jste v práci.

PS: Pomocí ikon můžete na první pohled vidět, proč se ventilace spouští.

Podpora chlazení

Podpora vytápění

Regulace vlhkosti

Regulace CO2

Nejjednodušší ovládání řízení větrání

Díky rozmanitým druhům rozhraní mohou být do vašeho chytrého domova integrovány rozvody vzduchu, ventilátory, rekuperační jednotky či čističe vzduchu od nejrůznějších dodavatelů.

ikona větrák

Smart Home Ready:
Perfektně integrované řešení ventilace

Například Internorm, přední evropská značka výrobce oken, přichází s revoluční I-Tec technologií pro větrání a stínění, která může být 100% integrována do vašeho domova a starat se o vaše pohodlí.

Inteligentní vzduchotechnika s Leaf!

Společně s Leaf Ventilation, specialisty na ventilační techniku, jsme si vzali k srdci téma větrání a vyvinuli revoluční ventilační systém, který se bez problémů a 100% integruje do systému Loxone Smart Home.

Inteligentní ventilace

Větrání

Odvětrávejte celý svůj chytrý dům např. při vaření, aby nedošlo k nepříjemným zápachům

Výměna filtrů

Váš dům počítá provozní hodiny a upozorní vás na potřebnou změnu filtru.

Vzdálený přístup

Sledujte stav CO2 a vlhkosti i na cestách. I rostliny potřebují vhodné prostředí, které zajistí váš chytrý dům.

Chytrá spolupráce

V Loxone Smart Home spolupracuje ventilace, stínění, topení a další zařízení jako jeden organismus. Každá funkce ví, co ta druhá právě dělá. Tato inteligentní interakce vytváří enormní potenciál úspory času i peněz a maximální komfort pro obyvatele.

Funkce v chytrém domě

Zjistěte, jak dobře se můžete mít

Zaujala vás chytrá vzduchotechnika? Rádi vám poradíme, jak naplánovat skvělé bydlení! Zodpovíme vaše otázky a pomůžeme najít perfektního Loxone partnera.