Představujeme nové showroomy: Smarteon, Brno


8 srpna, 2018 in Zákulisí

Již v únoru přivítal první zájemce brněnský smart home showroom firmy Smarteon, jež je  Loxone Gold Partnerem. „Chytré bydlení je především o zážitku. Dokud jej člověk nemá, příliš mu nechybí, ale jakmile si zvykne, už nechce nic jiného. Je proto vhodné si takové řešení zažít a vyzkoušet. K tomu je showroom ideální,“ vysvětlil Vojtěch Zavřel ze Smarteonu.

U showroomu si Smarteon cení také toho, že může vždy prezentovat veškeré funkce pohromadě. A to včetně novinek. To zákazník, například při prohlídce dříve realizovaných domů, nemá vždy zaručeno.

Smarteon s Loxone začal poměrně nedávno, ale velmi rychle se vypracoval na zlatého partnera. Tajemství úspěchu je přitom jednoduché. Díky svým zkušenostem z minulosti perfektně odhadl a využil potenciál Loxone a převzal za své koncept Real Smart Home.

Vsadil na prezentaci chytrého domu jako celku, k čemuž je showroom v podstatě nutností. „Když zákazník přijde a vyzkouší si, co všechno je v takovém domě možné a jak mu pomůže, odchází s přesvědčením, že si chytrý dům pořídí,“ popsal Zavřel.

Že na tom něco je, dokazuje i to, že v červnu otevřel další showroom, tentokrát v Dubaji. O něm jsme informovali již dříve.

Showroom v Brně reprezentuje chytrou garsonku a je přidružený vývojovým kancelářím. Zájemci uvidí řešení chytrého obýváku, ložnice, jídelny, kuchyně, chodby a sociálního zázemí: od světel, přes stínicí techniku, hudbu či zabezpečovací systém až po integraci TV nebo záplavové senzory.

Samozřejmostí je možnost vyzkoušet si skleněná tlačítka Touch Pure, bezdotykový Touch Surface či ovládání z bezdrátově nabíjeného tabletu. Zajímavostí jsou třeba závěsy s funkcí touch-sense (samozatažení), televize umožňující rotaci do více místností, ztlumení hudby/TV při příchozím hovoru na mobilní telefon, automatické odstřežení zabezpečovacího systému, motorizovaný hlavní uzávěr vody a řada dalších.

Showroom se nachází v centru Brna na ulici Křenová a je otevřen každý všední den od 10 do 16 hodin. Doporučujeme ale dohodnout si návštěvu předem. V takovém případě je dostupný čas od 8 do 18 hodin a možnost parkovat uvnitř areálu.

Smarteon showroom
Křenová 306/40
602 00 Brno-střed-Trnitá
Česko

+420 720 311 240
[email protected]
www.smarteon.cz

Více možností, jak si vyzkoušet chytrý dům, najdete na stránce Vzorová domácnost.

Vojtěch Zavřel o tom, proč se Smarteon stal Loxone partnerem:

Hledali jsme řešení prověřené trhem, otevřené, s kvalitním hardwarem i širokou softwarovou podporu, na kterém by se daly stavět opravdu chytré domy. V interní analýze vyhrál Loxone. V domácnostech našich spolupracovníků se sešlo několik různých systémů. I zde Loxone potvrzuje, že byl správnou volbou.

Inspirující? I vaše firma může být Loxone partnerem!

Pro elektroinstalační firmy, které chtějí držet krok s dobou a nabízet špičkové produkty, nabízíme možnost zapojit se do partnerského programu. Spolupracujte s jedničkou na trhu a posuňte své podnikání kupředu díky řadě výhod.

Chci být informován o novinkách