Novinka: Nano DI Tree je nejmenší modul pro smart home na světě


7 února, 2017 in Technologie

Integrujte snadno běžná tlačítka, okenní či dveřní kontakty a další digitální prvky do systému Loxone. Náš nový miniaturní pomocník Nano DI Tree je promění na Loxone Tree zařízení.

Malý, ale šikovný

Nenechte se zmást velikostí, tento modul zvládne skutečně hodně práce. Šestice digitálních vstupů se perfektně hodí například pro Loxone Tlačítkový standard, kdy z 5 běžných tlačítek libovolného vzhledu uděláte ovládání celé místnosti. Celá tato soustava se díky technologii Tree připojí na jeden kabel, který stačí pro celou místnost.

Rozměry 38,4 × 34,2 × 10,5 mm z něj činí nejmenší modul svého druhu na světě a skvěle se schová do instalačního boxu například pod vypínače. Instalace a konfigurace je stejně pohodlná jako u všech Loxone Tree produktů. Více se dozvíte v dokumentaci k Nano DI Tree.

Chcete domácnost současnosti?

Nebaví vás zastaralý způsob bydlení minulosti a přemýšlíte o chytré domácnosti. Skvělé, není totiž důvod snižovat své nároky na pohodlí, bezpečí či úspory. Rádi vám bezplatně a nezávazně poradíme, jak zařídit, aby vám domov dělal místo starostí radost.

Chci být informován o novinkách