Meteostanice Loxone: Skvělý pomocník inteligentní budovy


26 června, 2020 in Know How

Přesné informace o povětrnostních podmínkách a znalost předpovědi počasí dělá z Loxone Meteostanice jeden ze stěžejních senzorů, který předává mnoho důležitých informací přímo do Loxone Miniserveru. Ten následně tyto informace vyhodnocuje a přizpůsobuje činnost jednotlivých technologií jako je stínění, vytápění, rekuperace, závlaha zahrady apod.

Přednosti meteorologické stanice:

  • Přesné informace o počasí slouží k optimální automatizaci domácností a budov.
  • Měří vítr, déšť, teplotu i světelný jas.
  • Ideální pro včasné varování před bouří, přesné řízení stínicí techniky, ideální automatické zavlažování zahrady a mnoho dalšího.
  • Včetně služby Loxone Weather Service na 10 let: přesná předpověď počasí pro vaši polohu.
  • Plug & Play: zprovoznění v rekordním čase díky technologii Tree a Air.

Příklady použití: Meteorologická stanice

V našich ukázkách jsme zpracovali různorodé praktické příklady, které vám poskytnou potřebné informace nutné k realizaci konkrétních funkcí. Zde jsou 2 konkrétní příklady využití Meteostanice:

– Speciální tip –

mladý pár konzultuje projekt svého budoucího domu

Děláte elektroinstalace? Nabídněte zákazníkům více!


Hardware 100% vyladěný pro inteligentní automatizaci Loxone, stovky hotových funkcí, špičkový software zdarma, nástroje na plánování a kalkulace, žádné licence, perfektní podpora, individuální konzultace, … To vše můžete využít, jít s dobou, a nabídnou zákazníkům to nejlepší. Posuňte svůj byznys na novou úroveň. Zjistěte více o spolupráci s Loxone a staňte se naším partnerem!

Chci být informován o novinkách