Automatické žaluzie

Use Casesvg>

Situace:

V rodinném domě mám nainstalované automatické žaluzie. Během léta se mi často stává,, že ačkoli jsou žaluzie zataženy, nejsou lamely uzavřeny “natěsno”. Myslím, že to pak přispívá k přehřívání interiéru.

Co potřebuji:

Potřebuji upravit nastavení žaluzií tak, aby když je dům prázdný se při automatickém stínění žaluzie úplně zavřely. Pokud však bude kdokoli z rodiny doma, tak bych naopak chtěl, aby žaluzie stínily s určitou tolerancí a propouštěly do interiéru více světla.

Také se mi už několikrát stalo, že když jsem si v ložnici přes den zatáhl žaluzie, tak se mi samy pootevřely. Stalo se to ve chvíli, kdy do okna začalo svítit sluníčko.

Co bych chtěl:

Ráno se mi s budíkem pootevřou žaluzie, po odchodu z domu by jsem chtěl všechny žaluzie vytáhnout a přepnout do automatiky.
Také bych chtěl, až se večer sešeří, aby se žaluzie samy stáhly dolů. Hodnotu jasu, při které se žaluzie večer stáhnou bych si chtěl nastavit v aplikaci v rozsahu 5000 – 15000 luxů.

Zadání na videu

Řešení: Automatické žaluzie

Jak na to:

Vzorový Config ke stažení: Automatické žaluzie

 

Je třeba dodržovat místní předpisy a normy. Obsah této stránky předpokládá určité dovednosti a znalosti. Tyto informace nenahrazují komplexní know-how Loxone Partnera. Jelikož je Loxone profesionálně pojetí řešení, velmi doporučujeme se spojit s partnerem Loxone a probrat s ním jakoukoli z funkcí uvedených v tomto příkladu využití.

Více příkladů využití Loxone

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *