Chytrá multimédia – rychlý přehled funkcí a možností


17 dubna, 2018 in Know How

Co se vám vybaví, když se řekne multimediální systém? Správná hudba? Dobrá zábava? Příjemná atmosféra? Vše můžete mít velmi snadno a intuitivně – ve svém chytrém domě.

Získejte přehled o unikáním pojetí multimédií v systému Loxone Smart Home a objevte, jaká zajímavá témata kolem multimédií pro vás chystáme.

zařízení pro chytrá multimédia

Před tím, než vás blíže seznámíme s mnoha výhodami multimediálního systému v Loxone Smart Home, musíme si ujasnit klíčovou otázku: Co pojem multimédia znamená?

Jak název multimédia naznačuje, jde o použití různých typů médií – většinou pro zábavu. V našich domovech se obvykle jedná o televizory, počítače, videoprojektory, herní konzole a především o hudbu.

domácí kino

Jedinečně jednoduché a jednoduše jedinečné:
Multimediální zábava s Loxone Smart Home

Co přesně dělá multimediální zábavu s Loxone tak výjimečnou? Je to celkem prosté: všechna zařízení jsou propojena a řízena v systému Loxone Smart Home. Od TV po zesilovač vše funguje perfektně v harmonii. Vám stačí jednoduše použít aplikaci, tlačítko či ovladač a nemusíte nastavovat každé zařízení zvlášť. Rozlučte se s hromadou jednoúčelových ovladačů. Pokud si to budete přát, i váš projektor a další zařízení se mohou stát součástí každodenní rutiny.

Pokud například aktivujete náladu „kino“, světla jsou automaticky ztlumena, projektor a zvukový systém jsou zapnuty a zvonek je vypnutý. A to vše automaticky jediným stiskem tlačítka.

muž a žena tancují doma za doprovodu hudby

Hudba tvoří atmosféru

Hudba hraje důležitou roli v životě každého člověka, jelikož má velký vliv na naši pohodu. Umožňuje nám relaxovat, pomáhá nám dobít energii a někdy třeba stát se na chvíli rockovou hvězdou.

Proto je hudba základní součástí Loxone Smart Home. Jednoduše si přehrajete svou oblíbenou hudbu v každé místnosti, ráno se probudíte za doprovodu osobního playlistu nebo zaženete zloděje hlasitým zvukem v celém domě. Možnosti jsou téměř neomezené.

Koláž: hudba v chytré domácnosti

Zůstaňte naladěni!

V příštích několika týdnech vás vezmeme do světa domácí zábavy s Loxone a ukážeme vám spoustu zajímavých možností. Můžete se těšit na nové články s užitečnými tipy a triky. Kromě toho na vás čeká exkluzivní reportáž z Andreasovy chytré domácnosti.

Nemůžete se dočkat dalšího příspěvku? Vaše čekání vám mohou zkrátit naše webové stránky nebo osobní multimediální zážitky s Loxone Smart Home na jedné z našich bezplatných prohlídek vzorové chytré domácnosti.

Pro Loxone partnery a případné technologické nadšence jsme připravili malý exkurz do technického pozadí multimédií ».

Chci být informován o novinkách