Chytrá multimédia
a multiroom audio

Hudba dokáže snižovat hladinu stresu a pomáhá nám cítit se příjemněji. S její pomocí snadno změníte atmosféru. A přitom neruší vaši pozornost jako třeba televize. Nechte se probudit oblíbenou skladbou, poslouchejte uklidňující tóny ve vaně, nastavte si vlastní melodii zvonku. To a mnohem více vám umožní Loxone.

Loxone Music server a multimedia zařídí pohodu v celé domácnosti

Inteligentní multimediální systém zařídí pohodu i zábavu

Když vstoupíte do místnosti, přivítá vás společně s osvětlením i ta správná hudba. A když odejdete, sama se i vypne. V noci ale hrát nebude, aby nikoho nebudila. Nezvané hosty nenechá klidné, když začne hrát v celém domě na plnou hlasitost. Ty zvané naopak oznámí příjemnou melodií a později večer zvuk nahradí diskrétní zablikání světel.

V každé místnosti ta správná hudba

Díky systému multiroom audio můžete v každé místnosti poslouchat jinou hudbu. V kuchyni něco energického, v koupelně relaxačního a v dětském pokoji třeba pohádky. Přitom vám stačí jediné zařízení a nic nemusíte přenášet či kopírovat.
Vybrat si můžete z mnoha zdrojů. Vaši kompletní hudební sbírku budete mít na jednom místě a doplní ji hudební služby jako například Spotify, TuneIn, Google Play, internetová rádia či stream přímo ze smartphonu. Pomocí vstupu LineIn lze připojit třeba i gramofon.

aplikace Tuneln

TuneIn

ikona Google Play Music

Google Play Music

Spotify

Veškeré ovládání na jednom místě

V inteligentní domácnosti nemusíte používat řadu ovladačů a tápat, který je od čeho. Díky Loxone můžete integrovat prakticky jakékoli zařízení jako TV, satelit, zesilovač a podobně. Vše pak můžete plnohodnotně ovládat z aplikace a zahrnout do automatizace (zapnu TV, vypne se hudba).

telefon másto ovladače pomocí Miniserveru Loxone

Příklad ze života: babička a domácí kino

Když vám přijdou rodiče pohlídat děti, jak snadné je pro ně zapnou si televizi se satelitem a systémem domácího kina? Co kdyby jim k tomu stačil malinký ovladač s pěti tlačítky a 15 vteřin na vysvětlení?

Neomezené možnosti aplikace

Ve své dlani máte vždy kompletní ovládání. Vidíte, kde co právě hraje a můžete kdykoli zasáhnout či upravit nastavení. Spustit, vypnout, změnit hlasitost, přepnout skladbu, editovat playlist či procházet celou knihovnu.

Loxone Touch Pure nabízí nejjednoduší ovládání místnosti

Nejjednodušší ovládání

Podobně jako u osvětlení není pohodlnější ovládání než tlačítka. Dvě pro každou místnost vám postačí ve většině případů. Hlasitost nahoru / dolu, dvojstisk pro jiný zdroj nebo pro vypnutí / zapnutí.
Jedním stiskem lze také vykonat více úkonů. Například zapnout herní konzoli a přepnout TV na správný vstup.

Multimédia jako zabezpečení domu

Zabezpečení v ceně

Multimédia nemusí sloužit jen k zábavě. V případě spuštění alarmu začne hrát hudba v celém domě na plnou hlasitost. Jistě nečekané překvápko ve srovnání s klasickým alarmem.
V případě jiné nenadálé události vám dá váš dům vědět přečtením varovné zprávy. Například když zůstanou otevřená vrata od garáže, děti budou u bazénu nebo se objeví kouř v kuchyni.

Nechte si poslat brožuru

Připravili jsme pro vás bezplatnou brožuru s přehledem možností a příklady využití chytré domácnosti Loxone. Obsahuje také cenné rady a tipy, jak dobře naplánovat projekt. Rádi vám ji zašleme zcela zdarma přímo k vám domů.

Příjemné probuzení

Konec řinčení budíku. Co takhle pomalu se zesilující oblíbená hudba ve spojení s vpuštěním ranních paprsků do místnosti?

Zvonek podle vašich představ

Návštěva může zvonit na konkrétní pokoj a v každém z nich může mít zvonek jinou melodii. V dětském pokoji nemusí zvonit vůbec. A když děti půjdou spát, místo zvonku zablikají světla a přijde vám notifikace na telefon.

Dům s vámi bude mluvit

Schopnost vašeho domu přečíst zprávu využijete v řadě případů. Řekne vám například, že sauna už je vyhřátá či varuje, že jsou otevřená okna, když se blíží déšť.

Nechceme probudit spící děti - i to umí tichý domovní zvonek

Ztišení zvonku

Děti už spí? Přepněte zvonek na tichý režim a nikoho už neprobudí.

Funkce vypnutí pokoje / domu

Opouštím pokoj / dům

Dvojstiskem vypnete hudbu v místnosti, trojstiskem tlačítka pro odchod či spánek pak v celém domě.

Zabránění nechtěnému polachu.

Diskrétní alarm

Než všechny vyděsí akustický alarm, dostanete notifikaci a můžete zabránit nechtěnému poplachu.

automatická muzika pomocí senzoru přítomnosti

Automatické spuštění

Při vstupu do místnosti Vás přivítá dům hudbou nebo vaší oblíbenou rozhlasovou stanici.

Doma jako v kině

Proměňte svou domácnost na kinosál. Jediným stiskem připravíte vše na úchvatný večer s promítáním. Tlumená světla, zastíněná okna, přehrávač, audiosystém a TV (či plátno) v pohotovosti.

Kompletní hudební sbírka – Loxone Music Server

Loxone Music Server je první multiroom audio systém vyvinutý na míru pro inteligentní domácnosti. Kromě integračních funkcí nabízí i perfektní zážitek z hudby bez kompromisů. Vysílejte hudbu pomocí Airplay, přehrávejte až ve 20 zónách různé zdroje, využijte integraci internetových služeb či neomezené kapacity pro vlastní hudbu v plné kvalitě.

Dokonalá souhra technologií

V chytré domácnosti Loxone spolupracují všechny komponenty od audia po zabezpečení. Díky tomu fungují mnohem efektivněji, získávají nové možnosti a vám odpadá zbytečná práce a starosti.

Infografika: smarthome technologie v chytré domácnosti

Vyzkoušejte si chytré bydlení naživo

Ve vzorové chytré domácnosti v Českých Budějovicích vás rádi provedeme běžnou denní rutinou a předvedeme výhody bydlení s Autopilotem. Zjistíte, že i váš domov může být pohodlný, snadno ovladatelný a bezpečný a ještě díky tomu ušetříte.