Aktualizácia firmvéru Audioservera


29/06/2022 in Technológie
Od dnes získavate novú aktualizáciu pre váš Audioserver. Spoznajte, aké nové funkcie si môžete užiť.
Ikona 1

Dynamické skupiny miestností

S bezplatnou aktualizáciou teraz Loxone Audioserver podporuje dynamické skupiny miestností, ktoré vyberiete individuálne v aplikácii Loxone. Všetky zoskupené prehrávače prehrávajú vašu obľúbenú hudbu 100% synchrónne. Nová funkcia dynamického zoskupovania je ideálna na dočasné zlučovanie zón. Dobrým príkladom môže byť narodeninová oslava. Pre tento špeciálny deň je možné zóny jednotlivo spojiť do skupiny. Či už terasa, garáž, obývačka-jedáleň, WC pre hostí atď. Každopádne pre miestnosti, ktoré od seba nie sú akusticky zreteľne oddelené, stále odporúčame zoskupiť zvukové zóny pomocou bloku „Fixná skupina Audio prehrávačov“. A to preto, že tam má zmysel počúvať rovnakú hudbu cez všetky zoskupené reproduktory. samozrejme hlasitosť zostáva individuálne nastaviteľná ako obvykle.

Ikona 2

Multi-Line-In

Zvuk z Line-In vstupu ľubovoľného Audioservera je teraz možné prehrávať na zónach ktoréhokoľvek Audioservera alebo Stereo Extensionu! V aplikácii vyberiete ľubovoľný z dostupných Line-In vstupov, z ktorých chcete prehrávať. Prehrávať môžete dokonca aj vo vytvorených skupinách! Pokiaľ napríklad máte v obývačke jeden Audioserver pripojený ku gramofónu a v pracovni iný Audioserver pripojený k rádiu, môžete využiť prehrávanie v ľubovoľných zónach.

Ikona 3

Spotify Connect 

S novou aktualizáciou je teraz integrovaná aj plná podpora Spotify Connect. Pomocou Spotify Connect teraz môžete streamovať do akéhokoľvek audio prehrávača priamo z aplikácie Spotify. Podmienkou je, že vaše mobilné zariadenie je pripojené na rovnakú sieť ako Audioserver. Hudba sa teraz streamuje priamo zo Spotify, mobilné zariadenie a aplikácia Spotify slúžia ako diaľkové ovládače.

Ako získať nové funkcie

Ak máte vo vlastnostiach projektu svojho aktivované zaškrtávacie políčko Automatické aktualizácie, funkcie sa vám automaticky aktivujú a stačí aktualizovať aplikáciu Loxone. Alternatívou je aktualizácia pomocou Loxone Configu alebo webového rozhrania Audioservera. Všetky informácie o tom, ako to funguje, nájdete v našej online dokumentácii.

Opýtajte sa zdarma

Prekonzultujte s námi váš projekt alebo sa staňte Loxone Partnerom v niekoľkých krokoch!

A
Konzultácia projektu zdarma
Zvažujem vo vlastnom projekte využiť Loxone a rád by som získal viac informácií.

A
Stať sa partnerom
Rád by som sa opýtal, v čom spočíva partnerstvo s Loxone a ako na to.

Konzultácia projektu zdarma

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Stať sa partnerom

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Chcem byť informovaný o novinkách