Dizajnéri a architekti

Začleňte Loxone do svojich návrhov a doprajte zákazníkom jedinečný životný štýl. Desiatky tisíc spokojných majiteľov inteligentnej domácnosti Loxone sú zárukou, že spolupráca s nami prinesie vám aj vašim zákazníkom to najlepšie. Poďte s dobou a navrhujte inteligentné bývanie.

Architektúra, interiérový design, svetelný design, kuchynské štúdiá,
záhradní architekti, …

Dom inteligentný vo všetkých ohľadoch

Loxone integruje všetky potrebné zriadenia, ktoré spoločne vytvárajú skvelo fungujúci organizmus. Hudba, tienenie, svetlo, alarm, kúrenie, chladenie … – všetko funguje v harmónii pre úplne nový zážitok z bývania.

Funkce inteligentní domácnosti

Hardvér vyvíjame v harmónii so softvérom a každý produkt zapadá do premysleného konceptu inteligentnej domácnosti. Všetko tak funguje perfektne a pôsobí úplne prirodzene.

Nepredstaviteľný komfort pre každého

S Loxone uspokojíte potreby všetkých zákazníkov. Rozsah využitia je obrovský a neustále sa rozširuje. Systém je ľahko škálovateľný. Ponúkne riešenie pre nájomníkov v bytoch i majiteľa rozsiahlych rezidencií.

Z výhod inteligentného bývania môžu ľahko profitovať aj existujúce objekty bez potreby stavebných úprav a zásahov do elektroinštalácie. Pre rekonštrukcie a retrofit ponúkame riešenie v podobe bezdrôtovej technológie Loxone Air.

Inteligentná správa energií

Dôležitou témou pre zákazníkov je dnes rozhodne aj energetická úspornosť. Nové štandardy prinášajú väčšie nároky tiež na projekty rezidenčného bývania. Aj s tým Loxone počíta. Inteligentná domácnosť sa postará o efektívnu reguláciu teploty (vykurovanie i klimatizáciu), odpájanie nepotrebných spotrebičov či maximálne využitie energie z vlastných zdrojov.

Umenie v harmónii s technológiou – Loxone Pure

Pure: Za týmto názvom sa skrýva rad prémiových dizajnových produktov pre inteligentné domy. Starostlivo vybrané materiály, minimalizmus, príjemný užívateľský zážitok – prinášajú exkluzívny pocit z bývania aj pre náročných.

Loxone vo vašom projekte

Máte záujem o spoluprácu s Loxone? Radi vám predvedieme, čo všetko môžete svojim zákazníkom prostredníctvom Loxone ponúknuť. Spoločne nájdeme perfektné riešenie pre každý váš projekt.

Spoznajte možnosti v praxi

Príďte sa zadarmo pozrieť do vzorovej inteligentnej domácnosti. Skutočnú pridanú hodnotu smart home Loxone spoznáte až na vlastnej koži. Rezervovať si miesto na prehliadke môžete tu.

 

Máte otázky?
Kontaktujte nás!

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Luboš Barborík

Branch Manager SK

+421 903 993 016