Staňte sa partnerom Loxone

Chcete zarábať tým, že budete inštalovať najmodernejšie technológie a podnikať na rýchlo rastúcom trhu? Zvoľte špičkový ucelený systém, ktorý vám umožní realizovať riadenie a automatizáciu domácností, budov i špeciálnych projektov.

Ako Loxone Partner budete svojim zákazníkom poskytovať služby od poradenstva a plánovania projektov, až po finálnu realizáciu a následnú starostlivosť. Prihláste sa na náš úvodný bezplatný online webinár, kde sa dozviete viac!

Staňte sa partnerom Loxone

Chcete zarábať tým, že budete inštalovať najmodernejšie technológie a podnikať na rýchlo rastúcom trhu? Zvoľte špičkový ucelený systém, ktorý vám umožní realizovať riadenie a automatizáciu domácností, budov i špeciálnych projektov.

Ako Loxone Partner budete svojim zákazníkom poskytovať služby od poradenstva a plánovania projektov, až po finálnu realizáciu a následnú starostlivosť. Prihláste sa na náš úvodný bezplatný online webinár, kde sa dozviete viac!

Loxone produkty

Všetko
na dosah
ruky

Ako Loxone Partner získate všetko
z jedného zdroja. Ponúknite svojim zákazníkom
kompletné riešenie pre automatizáciu budov.
Dôverujte interným produktom, ktoré sú
stopercentne kompatibilné a ľahko konfigurovateľné.
Správny softvér je k dispozícii bez licencie a zadarmo.
Vďaka otvorenému a flexibilnému systému pre automatizáciu budov je možné integrovať systémy tretích strán.

Produkty Loxone

Všetko na
dosah ruky

Ako Loxone Partner získate všetko z jedného zdroja. Ponúknite svojim zákazníkom kompletné riešenie pre automatizáciu budov. Dôverujte interným produktom, ktoré sú stopercentne kompatibilné a ľahko konfigurovateľné. Správny softvér je k dispozícii bez licencie a zadarmo. Vďaka otvorenému a flexibilnému systému pre automatizáciu budov je možné integrovať systémy tretích strán.

Loxone v číslach
kvalita vyrobená v EÚ

Viac ako

realizovaných projektov

viac ako

Loxone Partnerov

už v

krajinách

8 dôvodov, prečo sa stať certifikovaným partnerom Loxone:

Ikona Domčeka

Jednoduchá obsluha

Pri vývoji našich produktov venujeme pozornosť jednej dôležitej veci – každý elektrikár musí byť schopný ich správne nainštalovať. Nie len skúsený programátor. Vďaka bezplatnému softvéru, ktorý automaticky vytvára aj vizualizáciu, nebola elektrická inštalácia nikdy jednoduchšia.

Ikona Certifikátu

Naša misia? Váš úspech!

Sme na rovnakej lodi a váš úspech je aj náš úspech. Z tohto dôvodu ponúkame nielen produkty pre testovanie a školenia, ale aj bezplatnú a okamžite dostupnú podporu a osobný poradca, ktorí vám radi pomôžu pri plánovaní a predaji.

Ikona nakupovania

Realizácia jednoduchých i komplexných riešení

Loxone Miniserver je perfektným základom pre akúkoľvek elektrickú inštaláciu. Pomôže vám implementovať nielen jednoduché, ale aj komplexné funkcie, ktoré nezvládnu ani tie najpokročilejšie jednoúčelové zariadenia na trhu. To všetko vďaka prednastavenému softvéru úplne zadarmo.

Ikona budov

Veľkosť projektu nie je podstatná

Nezáleží na tom, aký veľký je váš projekt. Byt, dom, kancelária, hotel, farma alebo pivovar – pre každý projekt máme správnu technológiu: od základných relé, riadenie s 0-10 V až po špeciálne protokoly ako KNX, DALI, RS232 / RS485, Modbus alebo http príkazy.

Ikona Mobilu

Produkty na celý život

Elektrická inštalácia je investíciou na celý život a podľa toho vyvíjame aj naše produkty. Softvérová podpora vo forme bezplatných aktualizácií systému a aplikácií je u nás samozrejmosťou.

Ikona bezpečnosti

S nami sa môžete cítiť bezpečne

Dôraz je a bude kladený predovšetkým na kybernetickú bezpečnosť. Nepredávame zákaznícke dáta, nespoliehame sa na cloud. Kvalita šifrovania, HTTPS, SSL, firewall, ochrana pred útokmi DDoS – berieme bezpečnosť vašich aj našich klientov veľmi vážne.

Ikona kontroly

 Pripravené bloky funkcií

Inteligentné ovládanie si dnes našlo cestu do všetkých oblastí TZB. Vykurovanie, žalúzie, rekuperáciu, klimatizáciu, osvetlenie, časovač, alarm … Vďaka Loxone získate bezplatne už pripravené a otestované funkčné bloky, ktorým je možné ďalej meniť parametre a upravovať ich podľa vlastných predstáv.

Ikona kontaktnej osoby

Silné partnerstvo založené na skúsenostiach

Začali sme v garáži, ako každý dobrý technologický start-up. Ale tie časy sú za nami a na rozdiel od stoviek ďalších spoločností sme mali to šťastie, že sme uspeli. Teraz máme 156 000 dokončených inštalácií, pobočky po celom svete, viac ako 13 000 inštalačných partnerov a viac ako 10 rokov skúseností v odbore. Budeme vaším silným partnerom a blízkym priateľom.

Loxone produkty

Komplexné riešenie – pre  všetky projekty

Loxone ponúka komplexné automatizačné riešenie pre domácnosti, komerčné budovy aj špeciálne projekty. Všetky úlohy automatizácie sú vykonávané spoľahlivo a bez zbytočných komplikácií. Ako Loxone Partner získate všetky produkty pre svoj projekt od jedného zdroja. Od modernej technológie osvetlenia LED, cez zvukový systém až po zodpovedajúce ovládacie prvky – naša ponuka splní vaše očakávania. Špeciálne navrhnuté a koordinované výrobky zaisťujú dokonalú interakciu medzi zariadením a softvérom. Všetky produkty boli vytvorené tak, aby pri použití v automatizácii domácností a budov zaručovali bezchybnú inštaláciu u zákazníka.

 

Budúci Loxone partner na odbornom školení

Odborné školenia Loxone

Spoznajte systém Loxone od A do Z a staňte sa odborníkom v oblasti inteligentných inštalácií za pár dní vďaka nášmu školeniu. Či už ste v systéme Loxone nováčikom alebo ste už profesionálom, pripravili sme vhodné školenia pre plánovanie funkcií, naše nové výrobky, inštaláciu, konfiguráciu a predaj pre všetkých. Rezervujte si miesto hneď pri ďalšom školení Loxone.

Budúci Loxone partner na odbornom školení

Ohlasy Loxone Partnerov 

Pozrite si naše video a nechajte sa inšpirovať skúsenosťami a výhodami spolupráce s Loxone.

Už pri prvotnom výbere partnera pre inteligentnú domácnosť a automatizáciu sme videli budúcnosť v Loxone, pretože sme Loxone vnímali ako partnera, ktorý sa používa po celom svete a bude to pre nás istota do budúcnosti. Výber sa nám osvedčil a vďaka dobrým školeniam a technickej podpore neustále napredujeme.

Matúš Štrba

ELIS plus, s. r. o.

Som nesmierne rád, že sa naša firma môže spolu-podielať na možnosti rozširovať, inštalovať a privádzať tento úžasne robustný systém k životu, aby naši klienti boli maximálne spokojní.
Ján Zuskin

Selmont, s. r. o.

Srdce systému Loxone: Miniserver

Miniserver
Miniserver je vybavený 24V vstupmi, ktoré vám umožnia pridať akékoľvek ovládacie tlačidlo, kontakt okna, snímač rozbitia skla, snímač prítomnosti a ďalšie komponenty. Osem relé je použiteľných univerzálne, pretože sú beznapäťové (24 V, 230 V). Loxone ponúka technológiu s názvom Loxone Tree, vďaka ktorej sme významne znížili množstvo použitej kabeláže.

Špičková konfigurácia s Loxone Config

Silné stránky nášho konfiguračného softvéru:

 

  • Viac ako 250 pripravených funkčných blokov
  • Jednoduchá a intuitívna práca
  • Automatické programovanie
  • Plánovanie projektu a príprava ponuky
  • Bezplatné aktualizácie
  • Jednoduché testovanie v režime simulácie
On-line webinár

Seminár naživo a on-line webinár: Loxone v kocke

Radi by sme vám ponúkli príležitosť zoznámiť sa s Loxone bez akýchkoľvek záväzkov a v pohodlí vášho domova. Na našom seminári alebo on-line webinári pre budúcich partnerov sa dozviete všetko o technológii Loxone, našich produktoch, technológiách, Configu a zúčastníte sa prehliadky nášho showroomu Loxone v Bratislave či už osobne alebo on-line.

Staňte sa Loxone partnerom v niekoľkých krokoch

Vstup do partnerského programu Loxone je veľmi jednoduchý. Ak sú splnené všetky potrebné požiadavky a vaša žiadosť bude schválená, okamžite začnete využívať výhody a obdržíte status partnera Loxone.

Logo Loxone Registered Partner Registrovaný partner

Keď si objednáte Uvítací balíček Loxone, stanete sa registrovaným partnerom. Vďaka nemu tak oveľa lepšie a rýchlejšie porozumiete našim výrobkom a získate tak prvú prax na plnohodnotných produktoch Loxone, ktoré môžete následne inštalovať. 

Logo Loxone Silver Partner           Silver partner

Po objednaní Uvítacieho balíčka vo forme Demokufra alebo Starterkitu a po úspešnom absolvovaní Odborného školenia Loxone dosiahnete  status Loxone Silver Partner. Od tejto chvíle ste pripravení realizovať najrôznejšie projekty.

 

Logo Loxone Gold & Platinum Partner

    Gold & Platinum Partner

Realizáciou rôznych projektov Loxone získate skúsenosti a zdokonalíte znalosti používania nášho systému. Týmto spôsobom dosiahnete povýšenie na status Gold alebo Platinum a získate ďalšie výhody.

Prihlásenie do partnerského programu

Chcete posunúť svoje podnikanie dopredu? Tešíme sa, až nás kontaktujete! Po odoslaní žiadosti sa vám čoskoro ozveme.

Partnerom môže byť elektroinštalačná firma (elektrikári, zabezpečovacia technika, kúrenári, bazénová technika, tieniaca technika …). Základnou podmienkou je mať elektroinštalačné práce v ŽL (aspoň slaboprúd). U IT firiem vyžadujeme elektroinštalačné práce, ako v ŽL, tak aj na webových stránkach.

 

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Požiadavky na partnera

Loxone partner sa zaväzuje k tomu, že zákazníkovi bude poskytovať komplexné služby okolo realizácie inteligetného domu. Bude sa venovať poradenstvu pri plánovaní, samotnej realizácii a následnej starostlivosti o zákazníka. Bude maximálne usilovať o spokojného zákazníka inteligentého domu. Ide o súbor služieb, ktoré musí partner splniť pre to, aby mohol využívať výhody partnerského programu.

Jedine tak môžeme zaistiť maximálnu spokojnosť koncových užívateľov s Loxone a prosperitu našich partnerov. Prosíme preštudujte si Partnerské zásady.

Elektrikár

Ako partner spoločnosti Loxone sa zaväzujete k tomu, že budete svojim zákazníkom v rámci realizácií inteligentných domov poskytovať komplexné služby od poradenstva pri návrhu systému, cez realizáciu až po následnú starostlivosť. Vaším cieľom bude spokojný zákazník a tieto činnosti vo forme doplnkovej služby tvoria základ pre vstup do partnerského programu. Zodpovedajúca živnosť musí byť zanesená v živnostenskom oprávnení / obchodnom registri.

Kurenár

Ako partner spoločnosti Loxone sa zaväzujete k tomu, že budete svojim zákazníkom v rámci realizácií inteligentných domov poskytovať komplexné služby od poradenstva pri návrhu systému, cez realizáciu až po následnú starostlivosť. Vaším cieľom bude spokojný zákazník a tieto činnosti vo forme doplnkovej služby tvoria základ pre vstup do partnerského programu. Zodpovedajúca živnosť musí byť zanesená v živnostenskom oprávnení / obchodnom registri.

Systémový integrátor & Smart Home Expert

Ako partner spoločnosti Loxone sa zaväzujete k tomu, že budete svojim zákazníkom v rámci realizácií inteligentných domov poskytovať komplexné služby od poradenstva pri návrhu systému, cez realizáciu až po následnú starostlivosť. Poskytované služby v oblasti inteligentného bývania musia byť jasne komunikované na webových stránkach a táto skutočnosť tiež musí byť zanesená v živnostenskom oprávnení / obchodnom registri. Po overení a schválení našimi zamestnancami je možné využívať výhody partnerského programu.

Tieniaca technika

Podmienkou pre vstup do partnerského programu je poskytovanie poradenstva a inštalačných služieb v oblasti tieniacej techniky. Táto informácia musí byť jasne uvedená na webových stránkach a tiež v živnostenskom oprávnení / obchodnom registri.

Bazénová technika

Podmienkou pre vstup do partnerského programu je poskytovanie poradenstva a inštalačných služieb v oblasti bazénovej techniky. Táto informácia musí byť jasne uvedená na webových stránkach a tiež v živnostenskom oprávnení / obchodnom registri. Po overení a schválení našimi zamestnancami je možné využívať výhody partnerského programu.

IT

Ako partner spoločnosti Loxone sa zaväzujete k tomu, že budete svojim zákazníkom v rámci realizácií inteligentných domov poskytovať komplexné služby od poradenstva pri návrhu systému, cez realizáciu až po následnú starostlivosť. Poskytované služby v oblasti inteligentného bývania musia byť jasne komunikované na webových stránkach a táto skutočnosť tiež musí byť zanesená v živnostenskom oprávnení / obchodnom registri. Tieto služby musia byť jasne komunikované na koncového zákazníka napríklad na samostatnej stránke na webe.

Zabezpečovacia technika

Ako partner spoločnosti Loxone sa zaväzujete k tomu, že budete svojim zákazníkom v rámci realizácií inteligentných domov poskytovať komplexné služby od poradenstva pri návrhu systému, cez realizáciu až po následnú starostlivosť. Poskytované služby v oblasti inteligentného bývania musia byť jasne komunikované na webových stránkach a táto skutočnosť tiež musí byť zanesená v živnostenskom oprávnení / obchodnom registri.

Projekcia (Elektro / TZB / Osvetlenie)

Projekčné a technické kancelárie musia preukázateľne pôsobiť v oblasti inteligentného bývania. Zaväzujete sa k tomu, že budete svojím zákazníkom v rámci realizácií inteligentných domov poskytovať komplexné služby od poradenstva pri návrhu systému, cez realizáciu až po následnú starostlivosť. Iba projekčná činnosť (bez následnej realizácie vlastnými zamestnancami) nie je pre vstup do partnerského programu dostatočná.

Meriaca a regulačná technika

Podmienkou pre vstup do partnerského programu je poskytovanie poradenstva a inštalačných služieb v oblasti meracej a regulačnej techniky. Táto informácia musí byť jasne uvedená na webových stránkach a tiež v živnostenskom oprávnení / obchodnom registri.

AV technika

Na webových stránkach musí byť jasne uvedené, že subjekt aktívne podniká v oblasti AV techniky a jej inštalácii. Tieto služby musia byť jasne komunikované na koncových zákazníkov a to formou samostatnej divízie. Podmienkou pre vstup do partnerského programu je poskytovanie poradenstva a inštalačných služieb v tejto oblasti. Zodpovedajúca elektroinštalačná živnosť musí byť zanesená v živnostenskom oprávnení / obchodnom registri.

Solárne a fotovoltaické systémy

Na webových stránkach musí byť jasne uvedené, že subjekt aktívne podniká v oblasti solárnych a fotovoltaických systémov. Tieto služby musia byť jasne komunikované na koncových zákazníkov a to formou samostatnej divízie. Podmienkou pre vstup do partnerského programu je poskytovanie poradenstva a inštalačných služieb v tejto oblasti. Zodpovedajúca elektroinštalačná živnosť musí byť zanesená v živnostenskom oprávnení / obchodnom registri.

Ďalšie možnosti spolupráce

Často kladené otázky

Ako sa stať certifikovaným partnerom Loxone?

Ak sa chcete pripojiť k partnerskému programu Loxone, musíte najprv odoslať žiadosť (vyplňte vyššie uvedený formulár). Žiadosť potom skontroluje zamestnanec Loxone. Po kontrole vás bude kontaktovať telefonicky čo najskôr.

 

Čo presne je uvítací balíček Loxone?

Pripravili sme dva Uvítacie balíčky pre našich budúcich partnerov a oba môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu. Vďaka nim oveľa lepšie a rýchlejšie porozumiete našim výrobkom, získate tak prvú prax na plnohodnotných produktoch Loxone. Nákup jedného z balíčkov je základom pre zaradenie do partnerského programu Loxone.

 Starterkit Demokufor
Starterkit obsahuje

✓ Miniserver
✓ Touch Tree antracitová
✓ Air Base Extension
✓ Smart Socket Air
✓ Zdroj 0,4A
✓ Kábel Tree
✓ Loxone tričko
✓ Magazín Create Automation

Demokufor obsahuje

✓ Miniserver Gen. 1
✓ Tree Extension
✓ Air Base Extension
✓ RGBW Dimmer Tree
✓ Senzor prítomnosti Tree
✓ Touch Tree
✓ RGBW LED pás
✓ Okenný kontakt
✓ Loxone tričko
✓ Magazín „Create Automation”

Čo je školenie partnerov Loxone a kedy sa môžem zúčastniť?

Vďaka školeniu sa môžete stať špecialistom na automatizáciu Loxone doslova za pár dní. Odborné školenie Loxone je základom úspešného partnerstva a je podmienkou pre získanie statusu Silver Partner. Poskytuje tiež komplexný prehľad štandardov a princípov automatizácie domov a budov Loxone.

Chcem vedieť viac >

Ako dlho je váš partnerský status platný?

Recertifikácia je nutná iba u partnerov so Silver statusom a vyššie. Akonáhle získate Silver status, musíte sa raz ročne znova certifikovať. Silver partner sa musí zúčastniť každoročného Aktualizačného školenia. Gold a Platinum partner sa zúčastňuje rovnakého školenia a musí dosahovať stanovených cieľov predaja. Váš Loxone konzultant vám rád poskytne ďalšie podrobnosti. Ak svoje ciele dosiahnete do 12 mesiacov, automaticky sa stanete certifikovaným partnerom Loxone aj na nasledujúcich 12 mesiacov. Ak nie sú stanovené ciele splnené, obdržíte status zodpovedajúci vašim výsledkom.

 

Ako sa stať Flagship partnerom Loxone?

Flagship partner Loxone je jednotkou v oblasti automatizácie budov. Všetky podrobnosti o tomto statuse vám rád odpovie Loxone konzultant.