Spolupráca s Loxone

Staňte sa Loxone Partnerom

​Chcete zarábať tým, že budete inštalovať najmodernejšie technológie a podnikať na rýchlo rastúcom trhu? Zvoľte špičkový ucelený systém, ktorý vám umožní realizovať riadenie a automatizáciu domácností, budov i špeciálnych projektov. Ako Loxone Partner budete svojim zákazníkom poskytovať služby od poradenstva a plánovania projektov, až po finálnu realizáciu a následnú starostlivosť. Prihláste sa na náš úvodný bezplatný online webinár, kde sa dozviete viac!

Spolupráca s Loxone

Staňte sa Loxone Partnerom

​Chcete zarábať tým, že budete inštalovať najmodernejšie technológie a podnikať na rýchlo rastúcom trhu? Zvoľte špičkový ucelený systém, ktorý vám umožní realizovať riadenie a automatizáciu domácností, budov i špeciálnych projektov.

Ako Loxone Partner budete svojim zákazníkom poskytovať služby od poradenstva a plánovania projektov, až po finálnu realizáciu a následnú starostlivosť. Prihláste sa na náš úvodný bezplatný online webinár, kde sa dozviete viac!

Žena s Miniserverom

8 dôvodov, prečo zvoliť Loxone:

Ikona Domčeka

Jednoduchá obsluha

Pri vývoji našich produktov venujeme pozornosť jednej dôležitej veci – každý elektrikár musí byť schopný ich správne nainštalovať. Nie len skúsený programátor. Vďaka bezplatnému softvéru, ktorý automaticky vytvára aj vizualizáciu, nebola elektrická inštalácia nikdy jednoduchšia.

Ikona Certifikátu

Naša misia? Váš úspech!

Sme na rovnakej lodi a váš úspech je aj náš úspech. Z tohto dôvodu ponúkame nielen produkty pre testovanie a školenia, ale aj bezplatnú a okamžite dostupnú podporu a osobný poradca, ktorí vám radi pomôžu pri plánovaní a predaji.

Ikona nakupovania

Realizácia jednoduchých i komplexných riešení

Loxone Miniserver je perfektným základom pre akúkoľvek elektrickú inštaláciu. Pomôže vám implementovať nielen jednoduché, ale aj komplexné funkcie, ktoré nezvládnu ani tie najpokročilejšie jednoúčelové zariadenia na trhu. To všetko vďaka prednastavenému softvéru úplne zadarmo.

Ikona budov

Veľkosť projektu nie je podstatná

Nezáleží na tom, aký veľký je váš projekt. Byt, dom, kancelária, hotel, farma alebo pivovar – pre každý projekt máme správnu technológiu: od základných relé, riadenie s 0-10 V až po špeciálne protokoly ako KNX, DALI, RS232 / RS485, Modbus alebo http príkazy.

Ikona Mobilu

Produkty na celý život

Elektrická inštalácia je investíciou na celý život a podľa toho vyvíjame aj naše produkty. Softvérová podpora vo forme bezplatných aktualizácií systému a aplikácií je u nás samozrejmosťou.

Ikona bezpečnosti

S nami sa môžete cítiť bezpečne

Dôraz je a bude kladený predovšetkým na kybernetickú bezpečnosť. Nepredávame zákaznícke dáta, nespoliehame sa na cloud. Kvalita šifrovania, HTTPS, SSL, firewall, ochrana pred útokmi DDoS – berieme bezpečnosť vašich aj našich klientov veľmi vážne.

Ikona kontroly

 Pripravené bloky funkcií

Inteligentné ovládanie si dnes našlo cestu do všetkých oblastí TZB. Vykurovanie, žalúzie, rekuperáciu, klimatizáciu, osvetlenie, časovač, alarm … Vďaka Loxone získate bezplatne už pripravené a otestované funkčné bloky, ktorým je možné ďalej meniť parametre a upravovať ich podľa vlastných predstáv.

Ikona kontaktnej osoby

Silné partnerstvo založené na skúsenostiach

Začali sme v garáži, ako každý dobrý technologický start-up. Ale tie časy sú za nami a na rozdiel od stoviek ďalších spoločností sme mali to šťastie, že sme uspeli. Teraz máme viac ako 250 000 dokončených inštalácií, pobočky po celom svete, viac ako 28 000 inštalačných partnerov a viac ako 10 rokov skúseností v odbore. Budeme vaším silným partnerom a blízkym priateľom.

Čo na spoluprácu hovoria Loxone Partneri?

Loxone Partnerov ohromil Loxone Campus. V jeho kulisách nám povedali, čo je na spolupráci s Loxone najlepšie. 

Ako to vidí, nám pri návšteve showroomu povedal Xaver Bartoš, CEO v ELFITTING s.r.o. (Loxone Flagship Partner).

Loxone produkty

Komplexné riešenie – pre všetky projekty

Loxone ponúka komplexné automatizačné riešenie pre domácnosti, komerčné budovy aj špeciálne projekty. Všetky úlohy automatizácie sú vykonávané spoľahlivo a bez zbytočných komplikácií. Ako Loxone Partner získate všetky produkty pre svoj projekt od jedného zdroja. Od modernej technológie osvetlenia LED, cez zvukový systém až po zodpovedajúce ovládacie prvky – naša ponuka splní vaše očakávania. Špeciálne navrhnuté a koordinované výrobky zaisťujú dokonalú interakciu medzi zariadením a softvérom. Všetky produkty boli vytvorené tak, aby pri použití v automatizácii domácností a budov zaručovali bezchybnú inštaláciu u zákazníka.

 

Budúci Loxone partner na odbornom školení

Školenie Loxone

Spoznajte systém Loxone od A do Z a staňte sa odborníkom v oblasti inteligentných inštalácií za pár dní vďaka nášmu školeniu. Či už ste v systéme Loxone nováčikom alebo ste už profesionálom, pripravili sme vhodné školenia pre plánovanie funkcií, naše nové výrobky, inštaláciu, konfiguráciu a predaj pre všetkých. Rezervujte si miesto hneď pri ďalšom školení Loxone.

Budúci Loxone partner na odbornom školení

Najjednoduchší spôsob, ako presvedčiť zákazníkov:

Loxone Digital Experience Tour

Chceme partnerov podporovať vo všetkom. Okrem technickej podpory a plánovania projektov chceme maximálne uľahčiť predaj! Showroom má byť ako najsilnejší predajný nástroj dostupný pre každého.

 

Loxone Digital Experience Tour je novou a bezplatnou alternatívou či doplnkom showroomu pre našich partnerov. Veľmi jednoducho a lacne predviesť množstvo funkcií a produktov Loxone. Čo potrebujete, je bezplatná aplikácia Digital Experience Tour a v ideálnom prípade miestnosť vybavenú systémom Loxone, aby si zákazník odniesol ešte intenzívnejší zážitok.

Digital Experience Tour

Loxone v číslach

Ikona domček

Viac ako

250 000

realizovaných projektov

Ikona sieť partnerov

Cez

28 000

Loxone Partnerov

Ikona svet

Už vo viac ako

100

krajinách

Srdce systému Loxone: Miniserver

Miniserver

Miniserver je vybavený 24V vstupmi, ktoré vám umožnia pridať akékoľvek ovládacie tlačidlo, kontakt okna, snímač rozbitia skla, snímač prítomnosti a ďalšie komponenty. Osem relé je použiteľných univerzálne, pretože sú beznapäťové (24 V, 230 V). Loxone ponúka technológiu s názvom Loxone Tree, vďaka ktorej sme významne znížili množstvo použitej kabeláže.

Špičková konfigurácia s Loxone Config

Silné stránky nášho konfiguračného softvéru:

 • Viac ako 150 pripravených funkčných blokov
 • Jednoduchá a intuitívna práca
 • Automatické programovanie
 • Plánovanie projektu a príprava ponuky
 • Bezplatné aktualizácie
 • Jednoduché testovanie v režime simulácie
registrácia

Staňte sa Loxone partnerom v niekoľkých krokoch

Vstup do partnerského programu Loxone je veľmi ľahký. Ak sú splnené všetky potrebné požiadavky a vaša žiadosť bude schválená, okamžite začnete využívať výhody a obdržíte status partnera Loxone.

Logo Loxone Registered Partner Registrovaný partner

Stačí sa zaregistrovať na našich stránkach a môžete nakupovať so základnými zľavami. Zľavy závisia od veľkosti nákupu.

Logo Loxone Silver Partner           Silver partner

Po získaní uvítacieho balíčka a úspešnom absolvovaní školenia Expert dosiahnete status Loxone Silver Partner. Od tejto chvíle ste pripravení realizovať najrôznejšie projekty.

 

Logo Loxone Gold & Platinum Partner

    Gold & Platinum Partner

Realizáciou rôznych projektov získate skúsenosti a zdokonalíte znalosti používania nášho systému. Týmto spôsobom dosiahnete na povýšenie do statusu Gold alebo Platinum a získate ďalšie výhody.

Ďalšie možnosti spolupráce

Otázky a odpovede:

Aké požiadavky musím splniť, aby som sa mohol stať Loxone Partnerom?

Ako Loxone Partner sa ujmete realizácie projektov inteligentnej automatizácie a riadenia všetkého druhu – od poradenstva a plánovania až po realizáciu a jej budúcu správu a rozširovanie. Tým si zaistíte spokojných zákazníkov. Prijatie do Partnerského programu Loxone nič neprekáža. Zaregistruje sa teraz v e-shope, nakupujte priamo a využite atraktívne zľavy. Predpokladom je vaše pôsobenie v aspoň v jednej z nasledujúcich oblastí podnikania: Elektroinštalácia, IT, vykurovanie/klimatizácia/vetranie/, meracia a regulačná technika, solárna a fotovoltaická technika, elektroplánovanie, systémová integrácia.

Prečo sa namiesto Registered Partnera stať Silver Partnerom?

Ako Silver Partner už budete certifikovaným partnerom Loxone. V rámci Uvítacieho balíčka (Demokufor) získate za zvýhodnenú cenu produkty, s ktorými získate prvú prax so systémom Loxone, naberiete know-how na školeniach a produkty z Demokufra potom môžete využiť do svojej prvej inštalácie. Získate špeciálnu zľavu na vlastný projekt, prvý projekt, showroom a pod. Zároveň máte vyššiu základnú zľavu na produkty, ktorá sa ešte zvyšuje postupom na vyššie partnerské úrovne. Zároveň budete uvedení vo vyhľadávaní partnerov na webe Loxone. Celý čas vás budeme podporovať, aby ste sa zdokonalili v plánovaní, konfigurácii, inštalácii a predaji v oblasti automatizácie budov. Každoročné školenie vám pomôže udržať si vždy aktuálne informácie o softvéri a hardvéri.

Aké výhody získa Registered Partner?

Ako Registered Partner nie ste viazaní žiadnym minimálnym obratom. Nie ste tiež povinní zúčastniť sa každoročného školenia. Možnosť vyšších nákupných zliav je úplne vo vašich rukách - férovo a transparentne! Status Registered Partner je rozdelený do štyroch úrovní zliav. Tie závisia od ročného obratu. Čím vyšší je obrat, tým vyššia je zľava na nákup produktov Loxone:

 • do 10 000 €: 10% zľava
 • od 10 000 €: 15% zľava
 • od 60 000 €: 21% zľava
 • od 500 000 €: 25% zľava
Aké výhody získa Silver Partner?

Ako Silver Partner nie ste viazaní žiadnym minimálnym obratom. Absolvujete jedinečné školenie Expert a využijete zvýhodnený Uvítací balíček. Pomocou neho sa zoznámite so systémom Loxone a našimi produktmi. Potom ho môžete využiť do vašich prvých projektov. Na školení získate hlboký náhľad do našich noriem a zásad, do sortimentu Loxone a možných aplikácií. Zdokonalíte sa v plánovaní, konfigurácii, inštalácii a predaji v oblasti automatizácie budov. Každoročné školenie vám pomôže udržať si vždy aktuálne informácie o softvéri a hardvéri. Získajte tiež bezplatný Digital Experience Tour – skvelý predajný nástroj s jednoduchou implementáciou.

Aké výhody získa Gold Partner?

Pre Gold Partnera je Loxone prvou voľbou pre nové projekty (výnimka platí pre výberové konania). Loxone je preto propagovaný na domovskej stránke vašich webových stránok, na firemných vozidlách, v obchode atď. Získa tiež bezplatný Digital Experience Tour – skvelý predajný nástroj s jednoduchou implementáciou. Nutná je predchádzajúca certifikácia (zakúpenie Uvítacieho balíčka + absolvovanie školenia). Pre prvotnú certifikáciu i každoročnú recertifikáciu je nutné splniť ročný obratový cieľ 60 000 Eur, absolvovať každoročne školenia a odkazovať na vašich webových stránkach na www.loxone.com/sksk.

Aké výhody získa Platinum Partner?

Pre Platinum Partnera je Loxone prvou voľbou pre nové projekty (výnimka platí pre výberové konania). Loxone je preto propagovaný na domovskej stránke vašich webových stránok, na firemných vozidlách, v obchode atď. Získa tiež bezplatný Digital Experience Tour – skvelý predajný nástroj s jednoduchou implementáciou. Nutná je predchádzajúca certifikácia (zakúpenie Uvítacieho balíčka + absolvovanie školenia). Pre prvotnú certifikáciu i každoročnú recertifikáciu je nutné splniť ročný obratový cieľ 250 000 €, absolvovať každoročne školenia a odkazovať na vašich webových stránkach na www.loxone.com/sksk.

Čo pre mňa znamená partnerstvo s Loxone?

Neuzatvára sa zmluva o partnerstve so spoločnosťou Loxone. Základy dobrej spolupráce sme však stanovili v Partnerských zásadách. Registráciou k partnerstvu potvrdzujete dodržiavanie týchto pokynov, ktorých cieľom je spravodlivá spolupráca. V Partnerskom programe sa zameriavame na transparentnosť a ku všetkým pristupujeme rovnako, čo sa týka partnerskej úrovne a podmienok.

Ako dlho je platný partnerský status?

Ak ste počas 12 mesiacov po získaní statusu Silver, Gold alebo Platinum Partnera dosiahli stanovených podmienok, budete automaticky certifikovaní na dobu ďalších 12 mesiacov. Pokiaľ podmienky nesplníte, zmení sa Váš partnerský status, na ten, ktorého podmienky budete aktuálne spĺňať.

Čo je školenie Expert a kedy sa ho môžem zúčastniť?

Školenie Expert od Loxone tvorí základ úspešného partnerstva a je základným predpokladom na získanie statusu Silver Partnera. Školenie poskytuje ucelený prehľad o štandardoch a zásadách automatizácie domov a budov pomocou systému Loxone. Zoznam aktuálnych termínov nájdete na stránke so školeniami <<

Prečo by som mal ponúkať riešenie Loxone?

Loxone pomôže vášmu podnikaniu v 5 kľúčových bodoch:

 • Plánovanie
 • Predaj
 • Inštalácia
 • Programovanie
 • Servis

Loxone čerpá zo skúseností z viac ako 250 000 projektov automatizácie všetkého druhu po celom svete. Zákazníci dnes hojne dopytujú inteligentné riešenie. Vy im budete môcť ponúknuť preverený systém, ktorý je pre vás veľmi jednoduchý na inštaláciu a programovanie.

V čom sa Loxone líši od KNX?

Odborné firmy a zákazníci často kladú otázku, ako sa systém Loxone líši od KNX. Oba systémy sú predovšetkým nezávislými riešeniami pre automatizáciu alebo riadenie a reguláciu technológií v budovách všetkého druhu. Vďaka KNX Extension je možné do Loxone integrovať komponenty podporujúce KNX a implementovať tak vizualizáciu a mnoho funkcií automatizácie a logiky s nízkymi nákladmi.

Loxone KNX
Loxone je výrobcom softvéru a hardvéru a ponúka tak kompletné riešenie v oblasti automatizácie budov. Vďaka mnohým rozhraniam je možné implementovať širokú škálu štandardov (napr. KNX, DALI, Modbus RTU/TCP, Schüco, EnOcean, RS485/RS232, DMX a mnoho ďalších). Fieldbus, veľa výrobcov ponúka vhodné senzory a akčné členov.
Miniserver je ústredným prvkom automatizácie domov a budov Loxone a je spravovaný centrálne. Inteligencia systému nie je riadená centrálne, ale je umiestnená priamo v akčných členoch a senzoroch.
Nie je potrebný žiadny ďalší samostatný server. Vytvorenie vizualizácie je úplne zadarmo. Na realizáciu automatizačných procesov a zobrazenie vizuálneho zobrazenia budovy je potrebný centrálny server.
Bezplatný softvér bez licencií vrátane bezplatných aktualizácií a bezplatného externého prístupu. Jednoduchá konfigurácia pomocou funkcie Auto-Config. Nákladný softvér ETS, zložitá a časovo náročná konfigurácia.
Prečo Loxone neponúka produkty vo veľkoobchodnom predaji?

Aby sme zaistili spravodlivé a transparentné ceny, volíme netradičné cesty. Zámerne upúšťame od klasickej distribučnej štruktúry, ako je predaj prostredníctvom veľkoobchodov. Hardvér kupujete priamo od nás ako od výrobcu – bez prostredníkov a sprostredkovateľov. Vďaka priamemu nákupu a priamemu vzťahu s nami môžeme zaručiť podporu výrobcu z prvej ruky.

Chcete sa stať partnerom Loxone?

Nechajte nám na seba kontakt a my vám pomôžeme ťažiť z rastúceho záujmu o inteligentnú elektroinštaláciu a automatizáciu.

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.