Loxone technická podpora

Najrýchlejší spôsob pomoci:
Využite náš LiveChat!

Ak potrebuje rýchlu podporu Loxone, radi vám pomôžeme. Nezáleží na tom, či máte nejaké otázky ohľadne produktov, konfigurácie alebo plánovaní projektu. Počas našej pracovnej doby odpovieme na vaše požiadavky okamžite prostredníctvom LiveChatu. Ak nás kontaktujete mimo našu pracovnú dobu, nie je to žiadny problém: Zanechajte nám správu a my vás budeme sami kontaktovať, akonáhle budeme znova online.

Otvoriť LiveChat

Tu nájdete odpovede na vaše otázky:

Dokumentácia

V našej obsiahlej dokumentácii sú voľne dostupné všetky známe podrobnosti o produktoch a postupy riešenia ťažkostí. Ak sa objaví otázka, na ktorú tu ešte nie je odpoveď, vždy ju pridáme.

 

Často kladené otázky

Máte otázky o Miniserveri či ostatných produktoch? My pre vás máme odpovede! V našom FAQ nájdete počas okamihu najčastejšie otázky a odpovede na ne.

 

Support a vrátenie

Vytvorením Support Ticket cez Ticket systém získate rýchlu odpoveď od našej technickej podpory. Pokiaľ chcete vrátiť tovar, vytvorte tiež nový Ticket.

 

Na stiahnutie

Okrem bezplatného softvéru poskytujeme zdarma tiež rad ďalších podporných materiálov v sekcii Na stiahnutie. Nájdete tu napríklad CAD modely, cenníky, zoznamy, prezentácie a ďalšie súbory.