Školenie systému Loxone pre elektrikárov a inštalačné firmy

Staňte sa expertmi v inteligentnej elektroinštalácii. Ponúkame školenie pre úplných nováčikov a tiež aktualizačné školenie pre skúsených Loxone Partnerov. Pravidelne aktualizujeme náplň školení či už ide o plánovanie funkcií, výber produktov, inštaláciu, konfiguráciu alebo predaj. Všetko nielen teoreticky, ale aj prakticky. Súčasťou školenia je aj e-learning, šablóny a ďalšie užitočné materiály na stiahnutie.

 V Bratislave aj v Českých Budějoviciach školenie už prezenčne. Zostávajú aj on-line termíny

Je len na vás, či prídete na školenie priamo do Loxone showroomu alebo využijete niektorý z on-line termínov. Prezenčné školenie s obmedzenou kapacitou už môžeme organizovať z Bratislavy aj Českých Budějovíc. V ponuka ale zatiaľ nechávame aj školenie v on-line forme.

Naše školenie:

Pre začiatočníkov

Odborné školenie:

Dokonalá znalostná základňa pre nových Loxone partnerov. Dvojdenné školenie povinné pre dosiahnutie statusu Silver Partner.

Recertifikačné

Aktualizačné školenie:

Aktualizačné školenie vám zaistí vždy to najaktuálnejšie know-how. Pre zachovanie vášho statusu Loxone Silver partnera je požadované absolvovanie tohto školenia vždy v priebehu 12 mesiacov pred dátumom vašej recertifikácie.

Master školenie:

Školenie, ktoré vás pripraví na zložitejšie aplikácie. Toto školenie je nevyhnutné pre postup do vyššieho partnerského statusu ako je Gold, Platinum a Flagship partner. Pre zachovanie týchto statusov (Gold, Platinum, Flagship) je požadované absolvovanie tohto školenia vždy v priebehu 12 mesiacov pred dátumom vašej recertifikácie. Pre recertifikáciu môže toto školenie využiť aj Silver partner.

Odborné školenie

Počas školenia sa naučíte plánovať funkcie, výber produktov, konfiguráciu a údržbu skutočne inteligentných domácností. To vám umožní realizovať budúce projekty v najlepšej kvalite, bez starostí a rýchlosťou blesku.

Pred zahájením školenia má každý účastník povinnosti podpísať čestné vyhlásenie (dostupné na našej recepcii) o bezinfekčnosti (COVID-19).

 

 • Cena: 5 998 Kč / 238 €  (bez DPH)
 • Školenie sa skladá z dvoch častí
  • Prípravný kurz cca 4 až 5 hodín (individuálne)
   Vypracovanie zaslaných materiálov
   Základné zoznámenie s Loxone hardvérom (možnosť zapožičania)
  • Praktické školenie 2 dni vždy od 9 do 17 hodiny
   Workshop
   Kompletné spracovanie projektu
 • Bez absolvovania Prípravného kurzu nie je možné absolvovať samotné Praktické školenie

Prihláška na Odborné školenie

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Aktualizačné školenie

 

Spoznáte nekonečné možnosti použitia Loxone výrobkov od inteligentného domu až po komerčné objekty či automatizovanie zariadení. Zoznámite sa s poslednými novými výrobkami a zmenami v Loxone Configu alebo v aplikácii.

Pred zahájením školenia má každý účastník povinnosti podpísať čestné vyhlásenie (dostupné na našej recepcii) o bezinfekčnosti (COVID-19).

 

 • Podmienky: Žiadne
 • Cena: 2999 Kč / 119 € (bez DPH)
 • Trvanie: 1 deň od 9:00 do 17:00 hod
 • Bez absolvovania Odborného školenia nie je možné absolvovať Aktualizačné školenie
 • Iba v prezenčnej forme
Master školenie

Master školenie

Školenie, ktoré vás pripraví na zložitejšie aplikácie osvetlenia, vykurovania, merania a ďalších technológií tak, aby aj tie najvyššie nároky vašich klientov pre vás boli hračkou. Ďalšou z tém školenia sú aj veľké inštalácie a špeciálne aplikácie, kde je často nutnosťou mať prehľad nielen o Loxone štandarde, ale aj o funkciách ako je sieťová komunikácia, Interkomunikácia, Trust a integrácia zariadenia tretích strán. Školenie prebieha na skutočných Loxone produktoch a každý účastník tak môže získané teoretické vedomosti previesť rovno do praxe.
 

 

 • Cena: 5998 Kč / 238 € (bez DPH)
 • Trvanie: 2 dni vždy od 9:00 do 17:00 hodiny
 • Stravovanie v cene
 • Bez absolvovania Odborného školenia  nie je možné absolvovať Master školenie
 • Iba v prezenčnej forme

Prihláška na Aktualizačné/Master školenie

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Demokufor zo zľavou za účasť na školení

Objednajte si teraz akékoľvek školenie a obdržíte špeciálnu zľavu 10 % na jeden Demokufor Loxone.

(Zľava sa pripočíta k vašej partnerskej zľave, nemožno uplatniť na Uvítací balíček).

Všeobecné informácie a podmienky stornovania

Prihlásenie

Na školenie je možné sa prihlásiť len cez on-line formulár. Po odoslaní formulára od nás obdržíte potvrdenie o prihlásení.

Potvrdenie o prihlásení dostanete e-mailom. Pokiaľ na školenie už nie je žiadne voľné miesto, budeme vás telefonicky kontaktovať a zaradíme vás do zoznamu náhradníkov. Akonáhle sa uvoľní miesto, budeme vás ihneď informovať.

K účasti na školení vás oprávňuje záväzná prihláška. Súčasťou školenia je obed a ďalšie občerstvenie počas prestávok. Nehradia sa cestovné náklady ani ubytovanie.

Platobné podmienky

Faktúra bude vystavená počas týždňa od prihlásenia na školenie a bude mať splatnosť 7 dní. Pre Loxone partnerov, ktorí využívajú automatické strhávanie z účtu (len pre SK), bude čiastka strhnutá v nasledujúcich dňoch.

Prerezervovanie školenia

Bezplatné prerezervovanie termínu školenia je možné do 14 dní pred prvým školiacim dňom. Neskoršia zmena je spoplatnená 25% z celkovej sumy školení.
Je nutné brať do úvahy, že faktúra za školenie je už splatná k prvotnému dátumu školenia a je nutné ju uhradiť, inak nie je možné školenie prerezervovať.

Storno

Bezplatné zrušenie školenia je možné do 14 dní pred prvým školiacim dňom. Neskoršie storno je spoplatnené 50 % z celkovej sumy školenia. Pri neúčasti na školení bez predchádzajúceho zrušenia bude účtovaná plná suma ceny školenia.

Ak nie je možné, aby sa prihlásená osoba školenia zúčastnila, je možné po konzultácii poslať náhradníka.

Priebeh kurzu

Pokiaľ nedôjde k naplneniu minimálneho počtu účastníkov školenia, budeme Vás najneskôr 14 dní pred začiatkom školenia informovať o zrušení školenia. Za všetky náklady, ktoré vzniknú účastníkovi zrušením školenia (storno poplatky za zrušenie cesty či hotela), nenesie spoločnosť Loxone zodpovednosť a nemožno nárokovať ich uhradenie.

Choroba pred alebo počas školenia

Ste pred začiatkom školenia alebo počas jeho priebehu chorí?

Bezodkladne nás o tom kontaktujte, prosím, a pošlite nám prosím potvrdenie od Vášho ošetrujúceho lekára. Budeme Vás kontaktovať a zadarmo Vám školenie presunieme na iný termín. Pamätajte, že prerezervovanie školenia z dôvodu choroby je možné iba v prípade, že máte riadne uhradenú faktúru za školenie.

Rezervácia ubytovania:

Rezervácia je zodpovednosťou každého z účastníkov a úhrada nie je súčasťou školenia. Radi vám ale odporučíme ubytovanie na základe spätnej väzby účastníkov predchádzajúcich školení.

Kontakt

Máte otázky týkajúce vzdelávacieho programu? Radi vám všetko vysvetlíme.

Pavlína Řeháková

Starostlivosť o Loxone Partnerov

+420 380 429 002 +421 233 872 132