Ako postaviť inteligentnú domácnosť?

Už snívate o vlastnej inteligentnej domácnosti? Alebo vás zaujala inteligentná kancelária, hotel či iné využitie inteligentného riadenia a automatizácie? Ako teda najlepšie začať a s čím je nutné počítať, kým začne stavba inteligentnej domácnosti?
Žena skúša funkcie tlačidla Loxone Touch

Čo by mala moja inteligentná domácnosť vedieť?

Než začnete plánovať inteligentný dom, je nutné definovať si svoje potreby a priania. Možné je prakticky všetko, ale pokiaľ to človek nevidí na vlastné oči, ťažko si predstavuje, ako funguje inteligentná domácnosť. Odporúčame vám navštíviť niektorý z našich showroomov. Je to skvelý zážitok, ktorý vám umožní objaviť a vyskúšať rôzne funkcie.

Oblasti použitia:

Tienenie

Kúrenie

Chladenie

Ventilácia

Osvetlenie

Prístup

Multimédia a hudba

Zavlažovanie

Energetický manažment

Wellness

Asistované bývanie

Zabezpečenie

Brožúra

Naša bezplatná Brožúra o inteligentnej domácnosti podrobne popisuje všetky funkcie a ich výhody. Nájdete tu aj cenové ponuky hotových domov. Stojí za prečítanie.

Brožura

Naša bezplatná Brožúra o inteligentnej domácnosti podrobne popisuje všetky funkcie a ich výhody. Nájdete tu aj cenové ponuky hotových domov. Stojí za prečítanie.

Extra tip:

Konzultácie projektu, priania a prekážok. Naši odborníci sú vám k dispozícii zadarmo a bez záväzkov – od plánovania projektu až po záverečné úpravy. Využite 11 rokov skúseností s projektmi Loxone po celom svete a nechajte si poradiť priamo od výrobcu, ako na inteligentnú domácnosť.

Je pre mňa Loxone vhodný systém?

Loxone ponúka ideálne riešenie pre riadenie a automatizáciu projektov všetkého druhu – či už ide o dvojizbový byt, rodinný dom, kanceláriu, reštauráciu, obrovský hotelový komplex, alebo napr. pivovar. Ľahko sa používa a je cenovo dostupný. Všetky komponenty spolu dokonale spolupracujú. S Miniserverom a jeho mnohými rozhraniami je možné realizovať takmer čokoľvek. Preto je vhodný do akejkoľvek budovy.
Mama a dcéra sa hrajú

Budova sama vie, čo má robiť

Sme toho názoru, že inteligentná domácnosť by mala väčšinu úloh v oblasti bezpečnosti, pohodlia a energetickej účinnosti plniť sama. U nás sa zameriavame na každodenný život a praktickosť. Budova sa o seba postará sama a vy v aplikácii vidíte, že je všetko v poriadku.

Top 5 dôvodov prečo použiť Loxone

Unikátnosť: Funkcie, ktoré inde nenájdete

Univerzálnosť: Nemusíte riešiť rôzne systémy a dodávateľa

Bezpečie: Požiar, voda, počasie, vlámanie, technické problémy – na všetko systém upozorní a sám reaguje

Úspory: Žiadne plytvanie, žiadne prekvapenia pri vyúčtovaní

Jednoduchosť: Ovládanie pomocou tlačidla alebo aplikácie

Spoľahlivosť: Produkty pre najnáročnejšie nasadenie

Na čo si dať pozor?

Ovládajte svoj rozpočet
Cena závisí od rozsahu funkcií. Pokiaľ začnete len základnými funkciami (napríklad len kúrenie), môžete neskôr svoj domov vybaviť ďalšími. Navyše: Takmer všetky funkcie inteligentnej domácnosti majú pozitívny vplyv na optimalizáciu nákladov!
Neprehliadnite:
Zvážte možnosti Kotlovej dotácie. Požadované funkcie potom konzultujte s našimi odborníkmi, ktorí vám poradia optimálne riešenie pre konkrétne podmienky a nájdu vhodnú realizačnú firmu.

Na stavbe s predstihom
Čím skôr si naplánujete vašu inteligentnú domácnosť, tým hladšia bude výstavba. Je absolútne nutné informovať všetky inštalačné firmy včas. Obzvlášť dôležité je ich informovať, aký tepelný zdroj použijete, ešte pred tým, než sa začne vylievať podlaha.

Ako postupovať?

Podporíme vás pri plánovaní inteligentnej domácnosti – chceme, aby ste nemali žiadny stres s rozhodovaním, vedeli presne, čo a prečo kupujete a z výsledku boli nadšení.

Dopyt
Odoslali ste dopyt a medzitým sa môžete nechať inšpirovať ďalšími nápadmi. Náš odborník vás bude kontaktovať, aby vám podrobnejšie vysvetlil Loxone a prebral s vami vaše priania a predstavy.
Vyhľadávanie partnerov
Pokiaľ si to budete priať, vyhľadáme vo vašom okolí ideálnu inštalačnú firmu. Na základe vašich prianí a predstáv vám inštalačná firma zostaví individuálnu ponuku a prejde ju s vami.
Realizácia
Ak ste so všetkým spokojní môžete dať projektu zelenú. Po celú dobu od plánovania projektu Loxone a aj po jeho dokončení sme vám vždy k dispozícii.
Mimochodom: K projektu nemáte zo strany Loxone žiadny záväzok a konzultácia s nami vás nebude stáť ani korunu. Inštalačné firmy však môžu požadovať zaplatenie nákladov na tvorbu cenovej ponuky.

Tu začína cesta s našimi sprievodcami:

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.