Loxone v rezidenčných a komerčných projektoch

Inteligentné kancelárie, hotelové komplexy, ale aj špecifické projekty ako je riadenie pivovaru. Technológia Loxone je vhodným riešením pre všetky komerčné priestory.

Malkia Park

Inteligentne automatizovaná ZOO: Malkia Park

Loxone pomáha v Malkia Parku pravidelne merať a regulovať energie. V projekte bolo tiež automatizované kúrenie vo voliérach pre zvieratá, verejné osvetlenie v Parku a tiež zavlažovanie jazierka. Inteligentná automatizácia pomáha zlepšiť podmienky exotickým zvieratám, ktoré sa z nejasných dôvodov stali nepotrebnými a ich majiteľ nebol schopný sa o nich starať.

Malkia Park
Luxusné chaty v Penati Golf Resort
Luxusné chaty v Penati Golf Resort

 

Luxusné chaty v Penati Golf Resort

Luxusné chaty na brehu jazera v Penati Golf Resort predstavujú perfektnú ukážku inteligentnej elektroinštalácie – poskytujú obyvateľom tie najlepšie technológie a maximálny komfort. Vo VIP zóne priamo oproti 9. jamke golfového rezortu postupne vyrastie 8 chat v dvoch etapách.

Viladom Devín

Exkluzívne byty v prvorepublikovom štýle

Viladom Devín, prémiovo poňaté bývanie na pražskom Smíchově, ukazuje, že systém Loxone nachádza uplatnenie aj v dizajnových projektoch pre náročných. V štvorposchodovom „viladome“ s podzemným parkovaním sa nachádza 8 bytov s rôznymi dispozíciami od garzónky až po luxusný štvorizbový penthouse (170 m2) s terasami.

Viladom Devín
Luxusné chaty v Penati Golf Resort
Luxusné chaty v Penati Golf Resort

 

 

Coffeeshopa: Inteligentne riadená kaviareň

Inteligentne riadená kaviareň s názvom Coffeeshopa je to pravé miesto pre milovníkov kávy. Kaviareň sa nachádza v obci Limbach v krásnom prostredí Malých Karpát. Prešla výraznou prestavbou pôvodného malého objektu lokálnej predajne ovocia a zeleniny, ktorá už dlhší čas neslúžila svojmu účelu. Pomocou inteligentnej automatizácie sa tak podarilo vytvoriť modernú a jedinečnú kaviareň.

Fotbalový stadion řízený Loxone

Ako sa riadi futbalový štadión?

Domáci štadión maďarského futbalového klubu DVTK získal v roku 2018 titul Štadión roka a je tiež domovom 7 Miniserverov. Vďaka technológii Loxone sa stal veľmi osobitým miestom pre konanie akcií.

Fotbalový stadion řízený Loxone
Moderný kravín v Nemecku ovládaný Loxone

Moderný kravín využíva inteligentnú automatizáciu

Loxone Miniserver je perfektným nástrojom pre riadenie a automatizáciu projektov všetkého druhu. To dokazujú dva poľnohospodári s projektom v Obwalden vo Švajčiarsku. Ich posunovač krmiva, automatizovaný pomocou Loxone, dokonca získal ocenenie za vidiecke inovácie 2019.

Vínna pivnica v Brne

Vínna pivnica v Brne

Pre skladovanie vína je potrebné zaistiť ideálne podmienky so stálou teplotou a vlhkosťou. Loxone sa v susedskej vínnej pivnici zároveň stará o komfort v spoločenskej miestnosti. Príjemné osvetlenie a hudba k pitie vína neodmysliteľne patrí. Na zdravie!

Vínna pivnica v Brne
Pohľad na terasu rezidencie Alpenrose

Rezidencia Alpenrose inteligentný hotel v srdci Alp

Rezidencia Alpenrose sa rozhodla využiť Loxone a za iba 8 týždňov vytvorila jeden z najmodernejších hotelov v regióne.

Organizácie Lebenshilfe

Zjednodušenie života vďaka automatizácii

Chránené bývanie je pobytová služba poskytovaná osobám, ktoré majú zníženú sebestačnosť či už z dôvodu zdravotného postihnutia alebo chronického ochorenia. Organizácia poskytujúca túto formu starostlivosti postupne prechádza na rôzne úrovne automatizácie.

Organizácie Lebenshilfe
Pohľad do výrobnej haly Pivovaru Hofsteten
Pohľad do výrobnej haly Pivovaru Hofsteten

 

Pivovar Hofstetten

Od roku 1449 sa tu varí pivo. Reč je o pivovare Hofstetten v rakúskom Mühlvierteli. Tento súkromný pivovar je teda najstarším v Rakúsku. Dnes každoročne vyrobí vyše 700 000 litrov piva. V roku 2015 sa tiež stal 1. inteligentným pivovarom vďaka systému Loxone.

Pohľad na budovu Träumeland

Träumeland: Inteligentná kancelária

Ich poslaním je poskytnú zdravý spánok deťom po celom svete, čo prináša aj vysoké nároky na pracovné prostredie. Výrobca matracov Träumeland preto využil aj technológiu Loxone, ktorá spĺňa tie najprísnejšie kritériá.

Pohľad na budovu Träumeland
Pohľad na sídlo Loxone v Kollerschlag

 

 

Loxone Basecamp

Majestátna budova futuristického vzhľadu ležiaca v dedinke Kollerschlag na rakúskej strane Šumavy ukazuje filozofiu Loxone v celej svojej kráse. Viac ako 90 „Loxonautov“ tu pracuje na jasnom cieli: Urobiť z Real Smart Home štandard bývania a stať sa svetovým lídrom na trhu inteligentnej elektroinštalácie.

Porozprávajme sa o vašom projekte

Chceli by ste poznať konkrétne prínosy využitia Loxone vo vašom projekte? Zanechajte nám svoje kontaktné údaje a my sa vám čo najskôr ozveme!

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Luboš Barborík

Branch Manager SK

+421 903 993 016