Showroom Loxone Bratislava

Prehliadka inteligentnej domácnosti

Kto nezažil, nepochopí. V skutočne inteligentnej domácnosti to platí na 100 %. Preto sme postavili náš oficiálny showroom Loxone v Bratislave. Aj vy sa tu môžete zadarmo presvedčiť, ako jednoducho je možné ušetriť 50 000 úkonov a rozhodnutí ročne. 

Mimoriadne: On-line prehliadky

Vzhľadom k opatreniam vlády a starostiam o Vaše zdravie sme prehliadky vzorovej domácnosti previedli do živej on-line formy. V rámci tejto virtuálnej prehliadky môžete z bezpečia domova klásť svoje otázky a sprievodca na ne bude reagovať. Každý týždeň vypíšeme jeden termín na ktorý sa môžete prihlásiť. .

 

Najbližší termín: 27. 4. 2021, 17:00

 

Prihláška

Prehliadlky prebiehajú na platforme Google Meets formou skupinovej videokonferencie (kamera na Vašej strane nie je povinná), ale rovnako ako mikrofón ju pre prípadné otázky doporučujeme. Počas konferencie môže kazdý účastník klásť otázky alebo sa podeliť o svoje skúsenosti. Pre optimálny priebeh je počet účastníkov limitovaný. Po prihlásení dostanete odkaz, na ktorý stačí v daný termín kliknúť.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Na čo sa môžete tešiť

V našom vzorovom inteligentnom dome vám na ploche predvedieme súčasné bývanie, ktoré umožňuje inteligentnú elektroinštaláciu. Prejdeme si bežné miestnosti ako obývacia izba, spálňa či kúpeľňu. Neuvidíte zložité ovládacie panely, roboty ani chladničky, ktoré samy nakupujú. Loxone neponúka žiadne hračky, ale seriózne riešenia, ktoré ocení aj vaša babička bez toho, aby sa musela niečo učiť.

Prehliadky prebiehajú v malých skupinkách tak, aby ste mali dosť priestoru na prípadné otázky. Zároveň sa môžete vzájomne inšpirovať a podeliť s ostatnými o svoje skúsenosti.

nacházíme se

Kde nás nájdete?

Loxone s. r. o.
Rybničná 38U
Bratislava
831 07

parkoviště vedle budovy

Kde zaparkovať?

Priamo na parkovisku pred budovou.

prohlídka showroomu zabere 45 minut

Na ako dlho?

Samotná prehliadka trvá zhruba 45 minút. Po nej vám budeme k dispozícii pre prípadné otázky.