Chceš meniť svet?
Pridaj sa k nám!

Ráč vstúpiť na palubu a vydaj sa s nami v ústrety dobrodružstvu menom revolúcia v bývaní.

Basecamp Loxone pre Slovensko sídli v Bratislave. Tu prevádzkujeme showhome (vzorový inteligentný byt), organizujeme školenia a poskytujeme podporu z hi-tech kancelárií s vlastným barom.

 

Aktuálna ponuka voľných miest:

Obchodno-technický zástupca pre SK partnerov

Hľadáme človeka, ktorý chce meniť svet a nechce len plniť úlohy. Si to ty? Tvojou úlohou bude pomáhať inštalačným firmám robiť najlepšie projekty inteligentnej domácnosti a šetriť ľuďom 50 000 úkonov a rozhodnutí ročne.

Máš čo ponúknuť? My tiež!

Našou dušou sú naši zamestnanci. Ponúkame vám atraktívne pracovné
prostredie a benefity, aby ste sa mohli cítiť pohodlne a dosahovať špičkové
profesionálne výkony.

Ikona poháre

Unikátne projekty

Meníme ľuďom životy, robíme ich šťastnejšími a svet o niečo lepší. Každý deň pracujeme na rozmanitých a jedinečných projektoch a ponúkame priestor pre vaše vlastné nápady naprieč všetkými oddeleniami.

Ikona hierarchia

Priama hierarchia

Žiadne nekonečné schôdze, stačí začať a presvedčiť CEO o nápade. Žiadna nuda, len krátke cesty rozhodovaní. To je Loxone.

Ikona laptop

Moderne presvetlené kancelárie nabité úžasnými technológiami

V Loxone na vás čaká moderné a flexibilné pracovisko so špičkovým pracovným vybavením. Každý, kto je u nás, dostane presne ten hardvér, ktorý pre svoju prácu potrebuje, a môže ho používať tiež súkromne alebo doma. Digitalizácii pracovných procesov prikladáme veľký význam a svoje úlohy plníme prevažne bez papierov. Okrem iného bude pre vás denne pripravený bar, kde si môžete vychutnať skvelú kávu, čaj, limonády a čerstvé ovocie.

Ikona portfel

Ohodnotenie odpovedajúce výkonu a kvalifikácii

Tvrdá práca sa vyplatí. Vynikajúce pracovné výsledky neostanú v Loxone bez povšimnutia a sú odmenené nie len atraktívnymi platmi. Počas roka máme mnoho atraktívnych akcií a odmenou je nabitie vašich Flexi Pass Card.

Ikona procent

Zamestnanecké zľavy na Loxone produkty

V Loxone žijeme Loxone. Identifikácia našich zamestnancov s produktmi Loxone má najvyššiu prioritu, a preto si môžu Loxone produkty zaobstarať za špeciálne zľavové podmienky. Takto sprístupňujeme vlastné inteligentné domy každému Loxonautovi.

Ikona globus

Spolupráca a možnosť kariérneho rastu

V Loxone pracujú ľudia s vášňou pre svoju prácu. Naším mottom je inšpirovať sa navzájom chceme robiť skvelú prácu a vzájomne sa podporovať. V spoločnosti Loxone budete pracovať v medzinárodnom prostredí a budete ťažiť z úzkej spolupráce s kolegami a zákazníkmi z celého sveta. V závislosti na zamestnaní a kvalifikáciu existuje tiež príležitosť pre dlhodobé pobyty v zahraničí a medzinárodnú kariéru.

Ikona projekt

Mentoring tých najlepších v obore

Každého nového člena tímu sprevádza po boku Loxone Buddy. Podporí ťa radami a rýchlo pomôže zorientovať sa v Loxone a zaučiť sa.

Ikona szkoła

Systém vzdelávania a tréningu

Podpora osobného a profesíjneho rozvoja je pre nás veľmi dôležitá. „Celoživotné učenie“ vo všetkých profesíjnych oboroch a na všetkých vstupných úrovniach 

Ikona szampan

Teambuildingy a firemné večierky

Naše úspechy je potrebné osláviť! Či už sa jedná o malé posedenie pri spoločnej večeri, jedinečné firemné výlety, alebo akcie Loxone za sprievodu hudby zo špičkových reproduktorov. Podľa Loxonautov je každoročným vrcholom: legendárny vianočný večierok Loxone.