Napísali o nás

Logo Technodat

2024-02 Ambiente.sk: Ambientné osvetlenie: Skvelý doplnok do modernej domácnosti

Ambientné osvetlenie je akýkoľvek nepriamy alebo doplnkový zdroj svetla. Môže byť použité na vytvorenie určitej atmosféry v miestnosti, napríklad na vytvorenie romantickej alebo relaxačnej. Okrem toho pomôže znížiť únavu očí, zvýšiť produktivitu a zlepšiť kvalitu spánku. Jeho ovládanie pritom nemusí byť vôbec zložité.

Logo Technodat

2023-10 Technodat: Technodat a Loxone spoločne na workshope v Táloch

V rámci konferencie PROJEKTANTI (9. – 12. októbra), ktorá bola poriadaná firmou ELEKTRO MANAGEMENT, s.r.o. v slovenských Táloch, si spoločnosti Technodat Elektro a Loxone pripravili spoločný workshop venovaný automatizácii smart budov. O workshop prejavili účastníci konferencie veľký záujem a oba jeho termíny boli úplne naplnené.

Logo Touchit

2023-03 TOUCHIT: Loxone predstavil ďalšie dva reproduktory do inteligentných budov

Pred 16 mesiacmi oznámila spoločnosť Loxone akvizíciu nemeckého hi-fi špecialistu – Quadralu. Odvtedy spoločná cesta prináša ovocie.

Logo energie-portal.sk

2023-02 ENERGIEPORTAL: O koľko dokáže znížiť spotrebu audia inteligentná automatizácia?

Niekedy stačí malá zmena pre pôsobivý výsledok. Kombinácia kvalitného audio systému a inteligentnej automatizácie je cestou k významným úsporám nákladov za energie nielen v domácnostiach, ale aj v kancelárskych priestoroch a veľkých budovách.

Logo Alupo

2023-01 Alupo: Len radosť z bazénu. Starosti prenechajte automatizácii

S bazénom pri dome vás horúčava neskrotí. Ale kto si predstavuje len pohodu pri vode, je na omyle. Bazén vyžaduje celkom náročnú údržbu a treba dbať aj na bezpečnosť, predovšetkým s deťmi. Iba by ste technológie okolo bazéna zautomatizovali. Filtrácia, dopúšťanie a ďalšia starostlivosť sa deje úplne sama. Ušetríte tak čas, námahu a bazén bude skutočne len o radosti.

Logo K system

2022-02 KSYSTEM: Vonkajšie žalúzie s pohonom budúcnosti

V súčasnosti ide investícia do nového bývania ruka v ruke s trendom nízkoenergetického štandardu. Efektívne využívanie energie totiž znižuje náklady a šetrí životné prostredie. Smart Home – inteligentné riadenie domácnosti, pomáha tieto ciele dosiahnuť. Inteligentné systémy dokážu zabezpečiť sieťové prepojenie technického vybavenia budov, ktoré umožní plne automatizované, centrálne a energeticky účinné riadenie klimatickej pohody v každom dome.

Logo Stavebnik.sk

2022-06 stavebnik.sk: Zabezpečte si kvalitný spánok v každom veku

Spánok je v našom živote veľmi dôležitý, pretože má významný vplyv na naše zdravie a celkovú pohodu. S pribúdajúcim vekom sa naše spánkové návyky a potreby menia a my sa týmto zmenám musíme prispôsobiť. Vytvorte si podmienky pre kvalitný spánok počas celého života.

Logo Doma.sk

2021-11 Doma.sk: Elektrická podlahovka a automatizácia

Elektrické podlahové vykurovanie láka svojou rýchlou a jednoduchou inštaláciou, prevádzkovou flexibilitou, navyše ho môžete kúpiť relatívne lacno. Čo jeho ovládanie? Poznáme klasické termostaty na stenách, vykurovanie tiež môže riadiť samo seba – automaticky. Navyše má funkcie, o ktorých sa obyčajným termostatom len zdá, a pritom môže byť aj lacnejšie.

Logo Top Stavebné

2021-10 TOPSTAVEBNÉ: Inteligentná elektroinštalácia: Prečo už iná nedáva zmysel?

Doby, kedy moderná domácnosť znamenala jedno svetlo v miestnosti a možno automatické ohrievanie vody pri nízkej energetickej tarife sú dávno preč. Nová doba prináša nové nároky. Architektúra je odvážnejšia, ľudia chcú viac pohodlia či bezpečia a úrady zase maximálnu úsporu.

Logo Stavebnik.sk

2021-10 stavebnik.sk: Žalúzie alebo rolety? Automatické ovládanie vám ušetrí čas aj peniaze

Tienenie zohráva dôležitú úlohu v každom ročnom období. Váš dom v lete chráni pred prehriatím, na jeseň alebo v zime prispieva k úspore energií, pretože slúži ako vrstva izolácie. Pri slnečných dňoch dokáže naopak nahradiť klasické vykurovanie vďaka využitiu slnečnej energie.

Logo NEXTECH

2021-08 NEXTECH: Home Connect: Dvojnásobne inteligentné prepojenie

Inteligentné spotrebiče s technológiou Home Connect značiek Bosch, Siemens a Gaggenau možno teraz rýchlo a ľahko integrovať do systému inteligentnej automatizácie budov od spoločnosti Loxone. To spotrebiteľom ušetrí nielen veľa času a energie, ale zabezpečí tak aj väčšie bezpečie a pohodlie.

Logo Hospodárske noviny

2017-06 Hospodárske noviny: Pasívny dom, ktorý sa vymyká štandardu. Je plný technických vychytávok

Majitelia si priali pasívny dom, no chceli ho skĺbiť so svojimi špecifickými požiadavkami. Napríklad s krbom, ktorý nepatrí práve medzi pasívne štandardy. Nakoniec všetko dopadlo podľa ich predstáv. Dom na južnej Morave stavali štyri roky, no teraz sú nadšení. Ich dom je moderný, má rôzne technologické vychytávky a jeho prevádzka je lacná.

Logo môj dom

2013-12 Môj dom: Čo to znamená, keď je dom inteligentný?

Inteligentný dom zjednocuje technológie v dome od osvetlenia cez reguláciu vykurovania, zabezpečovací systém až po multimédiá. Cieľom je efektívne využívať energie a zároveň ušetriť

Máte otázky? Kontaktujte nás!

Lucia Pavková

Marketing

+421 233 872 135