Loxone
štandardy a odporúčania

Roky skúseností z viac ako 250 000 inštalácií v domácnostiach, hoteloch, kanceláriách a komerčných priestoroch nám umožňujú definovať jasné štandardy a odporúčania pre ideálne využitie inteligentnej automatizácie.

Čo by nemalo chýbať v žiadnej miestnosti

Základné funkcie inteligentnej automatizácie:

Detekcia prítomnosti

Prítomnosť osôb v miestnosti je jedným zo základných faktorov, ktorý ovplyvňuje jej automatizáciu. Pohybový senzor pomôže s riadením osvetlenia, vykurovania, ventilácie i zabezpečením.

Jednoduché ovládanie

Inteligentná automatizácia sa o väčšinu vecí postará sama. Pre manuálne ovládanie odporúčame rovnaké ovládacie tlačidlo v každej miestnosti, ktoré ovláda osvetlenie, tienenie i hudbu.

Teplota a kvalita vzduchu

Klíma v miestnosti je regulovaná bez nutnosti inteligentných termostatov. Každé tlačidlo Touch už v sebe má integrovaný senzor teploty a vlhkosti.

Inteligentná ventilácia

Čerstvý vzduch je nevyhnutným faktorom pre vašu pohodu, zdravie i produktivitu. Inteligentný ventilačný systém vám pomôže udržať v miestnosti čerstvý vzduch po celý deň.

Detekcia otvorených okien a dverí

V závislosti od stavu okien a dverí – monitorovaných pomocou okenných a dverových kontaktov budova vie, ako riadiť vykurovanie, zabezpečenie a ďalšie technológie.

Loxone
App

V Loxone App máte neustály prehľad o vašej domácnosti, kancelárii alebo budove a všetko môžete vzdialene ovládať. Vďaka push notifikáciám včas viete o možnom probléme, či nebezpečenstve.

Loxone

Tlačidlový štandard

Náš tlačidlový štandard vychádza z ovládania, ktoré využívame každý deň a chceme ho mať čo najjednoduchšie. Žiadne premýšľanie ani zbytočné pohyby navyše. Päť dotykových plôch či klasických tlačidiel stačí na všetko.

Jeden dotyk

Jediným stlačením veľkej centrálnej oblasti tlačidla sa zmení svetelná nálada. Kliknutím na horný alebo dolný ľavý roh sa vytiahnu alebo zatiahnu žalúzie. To isté platí pre ovládanie hudby, v pravom hornom / dolnom rohu ľahko zvýšite alebo znížite jej hlasitosť.
 

Dvojitý dotyk

Keď opúšťate miestnosť, dvojitým dotykom uprostred vypnete všetky svetlá a ďalšie pripojené zariadenia v miestnosti. Pokiaľ poklepete na pravý horný roh, zmení sa zdroj hudby. Ak chcete hudbu vypnúť, stačí dvakrát kliknúť na pravý dolný roh.

Trojitý dotyk

Jedna z najobľúbenejších funkcií, ktorá doslova mení životy. Idete spať alebo odchádzate z domu. Pri hlavnom vchode alebo v garáži: dom sa vypne jednoduchým trojitým dotykom. Každé svetlo zhasne, zariadenia sú odpojené od siete, alarm sa aktivuje. Vždy na mieru podľa želania.

Brožúra v slovenčina

Získajte zadarmo brožúru o Loxone

Ako vám môže Loxone pomôcť? Je pre vás to pravé riešenie? Čím je Loxone jedinečný a koľko skutočne stojí? Všetko nájdete v brožúre Riešenie ovládania a automatizácie domácnosti. Radi vám ju zadarmo zašleme v PDF verzii do vašej e-mailovej schránky.