Developeri a stavebné firmy

Chcete ponúknuť svojim zákazníkom pohodlný, energeticky efektívny a bezpečný domov? Máme pre vás riešenie.

S Loxone pôjdete s dobou. Vďaka technológiám inteligentnej domácnosti získate pridanú hodnotu pre svojich zákazníkov a teda aj výraznú konkurenčnú výhodu.

Rýchla integrácia, škálovateľnosť a jednoduché budúce rozšírenie sú hlavné výhody, ktoré charakterizujú systém Loxone Smart Home. Poďme spoločne posunúť váš biznis vpred.

Jednoduchá integrácia

Prinášame technológie, ktoré pokryjú všetky potreby domácností od audia po zabezpečenie. S minimálnymi nákladmi môžete razantne zvýšiť hodnotu vašich projektov a namiesto obyčajného bývania predávať inteligentné domy.

V spolupráci s nami získate riešenie na mieru vášho projektu. Je jedno, ako je rozsiahly. Systém Loxone je mimoriadne škálovateľný a hodí sa pre najzákladnejšie použitie i pre mimoriadne robustné nasadenie.

mnoho funkcí chytré domácnosti Loxone
další možnosti využití Loxone systému

Vhodný aj pre rekonštrukcie a retrofit

Či už sa jedná o vilu, rodinný dom alebo byt, Loxone Smart Home je schopný ho dodatočne premeniť na inteligentnú domácnosť za použitia vlastnej bezdrôtovej technológie. Nie je pritom nutné sekať do stien a ťahať novú kabeláž. Všetko je hotové počas jediného dňa. Aj existujúcim zákazníkom môžete teda ponúknuť moderné bývanie: pohodlné, bezpečné aj úsporné.

Produkty špičkovej kvality ic_flag-austria2x

Naše výrobky podliehajú prísnej kontrole kvality a spĺňajú rad certifikácií. Zakladáme si na maximálnej spoľahlivosti a kvalite. Naším cieľom je dlhodobá spokojnosť. Smart home pre nás nie je len módnou vlnou, na trvalosť nášho riešenia vsádzate všetko. Aj preto naše výrobky hrdo nesú označenie „navrhnuté a vyrobené v Rakúsku.“

spolupráce s budoucností abstraktní

Spolupráca s budúcnosťou

S Loxone vsádzate na budúcnosť svojho odvetvia. Stanovujeme nové štandardy v bývaní a hľadáme perspektívne spolupráce.

Spolu s nami sa vstupuje do novej éry: inteligentných domácností. To je zárukou konkurenčnej výhody na trhu s nehnuteľnosťami.

osobní konzultant v případě potřeby aby se zajistil hladký průbeh

Osobný konzultant

Aby sme vám zaistili maximálnu starostlivosť a hladký priebeh spolupráce, pridelíme vám vlastnú kontaktnú osobu. Váš osobný konzultant bude dokonale poznať váš projekt a kedykoľvek bude pripravený zodpovedať otázky a poskytnúť podporu pri realizácii i následnú starostlivosť.

Referencie

Na medzinárodnom poli sme získali už niekoľko zaujímavých partnerov, ktorí profitujú z dlhodobej spolupráce. Stále viac firiem využíva túto možnosť. Neváhajte a tiež posuňte svoje podnikanie vpred. V biznise platí dvojnásobne: „kto chvíľu stál, stojí obďaleč“.

nejvýznamnejší partneři Loxone

Loxone ve vašem developerském projektu

Máte zájem o spolupráci s Loxone? Rádi vám předvedeme, co vše můžete svým zákazníkům nabídnout. Společně najdeme perfektní řešení pro váš investiční záměr.

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pavel Lískovec

Sales Director

+420 774 55 31 31