Domáca automatizácia od Loxone

Koncept domácej automatizácie znamená, že všetky zariadenia v domácnosti spolupracujú tak, že ich ovláda centrálna jednotka. Loxone ponúka kompletné riešenie poskytovaním potrebného hardvéru a softvéru, ako aj mnohých rozhraní automatizácie budov.

Ako funguje domáca
automatizácia od Loxone?

Srdcom Loxone je zelený Miniserver. Presne rozpozná, kedy treba zasiahnuť, a vyšle potrebné povely na príslušné zariadenia. Podľa vašich individuálnych potrieb samozrejme! Stručne povedané: Miniserver za vás prevezme nespočetné množstvo úloh, a tak vám pomôže ušetriť drahocenný čas. Zvyšuje sa vaše životné pohodlie a bezpečnosť a súčasne klesá spotreba energie.

Osvetlenie, tienenie, kúrenie, multimédiá a ďalšie technológie idú s Loxone ruka v ruke bez akejkoľvek činnosti z vašej strany. Napríklad Meteostanica vysiela polohu slnka na Miniserver, čo na základe tejto informácie spôsobí spustenie žalúzií. Ak však stále chcete zmeniť nastavenia podľa svojich preferencií, môžete to jednoducho urobiť pomocou Loxone aplikácie alebo našich ovládacích prvkov.

Skvelý príklad
domácej automatizácie

Pozrite si naše video z domu Silvie Križanovej a uvidíte, aký je život v inteligentnom dome Loxone.

Ak sa vám naše video páčilo, určite sa príďte presvedčiť na vlastnej koži do nášho showroomu v Bratislave alebo prostredníctvom on-line prehliadky, ako Loxone uľahčuje život ľudom po celom svete!

Nechajte sa inšpirovať nápadmi pre váš inteligentný dom

Čím sa vyznačuje systém automatizácie budov Loxone?
Jednoduchý (ocení ho aj vaša babička), nepotrebuje pripojenie na internet, je nekonečne rozšíriteľný a ponúka správne riešenie pre každého.

Nechte se inspirovat nápady pro váš inteligentní dům

Čím se vyznačuje systém automatizace budov Loxone?
Jednoduchý (ocení ho i vaše babička), nepotřebuje připojení na internet, je nekonečně rozšiřitelný a nabízí správné řešení pro každého.

Stovky referencií z celého sveta

Prezrite si referenčné projekty rôznych typov z rôznych krajín v našej databáze. Pomocou filtrov si môžete vybrať presne to, čo vás zaujíma.

Chcete zmodernizovať svoj domov?

S našimi riešeniami – Miniserverom Go
a bezdrôtovou technológiou Loxone Air – to nie je žiadny problém.

Premeňte svoj obyčajný domov na inteligentný alebo rozšírite svoju existujúcu inteligentnú domácnosť bez veľkého úsilia. S technológiou Miniserver Go a Loxone Air – našou technológiou špeciálne vyvinutou pre domácu automatizáciu – môžete svoj domov kedykoľvek modernizovať. Jednoducho a bez kabeláže.

Zabezpečenie

Zachovajte si súkromie,
vďaka Miniserveru

Bezpečnosť údajov je pre nás prvoradá.
S Loxone zostanú všetky vaše dáta uložené priamo v lokálnom centrálnom zariadení – Loxone Miniserveri. To je zariadenie, na ktorom sa spracúvajú vaše údaje. Nie sú odosielané do žiadneho cloudového systému. Platí jednoduché pravidlo: váš dom, vaše dáta! Toto pravidlo chránime na 100 %.

Zaujalo vás to?

Chcete domácu automatizáciu

Či už chcete vylepšiť vlastnú domácnosť alebo napríklad riešite developerský projekt, radi vám vysvetlíme možnosti a poradíme, čo chcieť od vášho elektrikára.

Ste elektrikár?

Stále viac ľudí dnes po inteligentnom bývaní túži. Chcete prevahu nad konkurenciou a hodnotu pre svojich zákazníkov? Loxone je partner, o ktorého sa môžete oprieť.